فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
EA: اگر از حضور زن‌ها در Battlefield V راضی نیستید، بازی را خریداری نکنید

چندی پیش طراح ارشد EA، آقای "پاتریک سودرلاند" در بیانیه‌ای گفت، DICE از همان اول در نظر داشت Battlefield V را این چنین توسعه دهد.

حتما خبر وجود زنان در Battlefield V را شنیده‌اید. حال به جای گیم‌پلی باید در مورد داستان، نیروهای نظامی و اتفاقات تاریخی در طول جنگ جهانی بحث کنیم تا متوجه جایگاه زنان را در این واقعه تاریخی شویم.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از VG247، آقای سودرلاند در مصاحبه‌ای با Gamesutra به صراحت اعلام کرد:

"Battlefield V عنوانی است که DICE می‌خواست آن را بسازد. اگر شما تصمیمات هنری و اساسی در مورد بازی را دوست ندارید، مجبور نیستید آن را خریداری کنید."

"این چیزی است که تیم سازنده به آن رسیده است. Battlefield V در مورد چیزهای زیادی می‌باشد که ما تا به حال ندیده‌ایم، در مورد داستانی است که تا به حال روایت نشده و به طور کلی عنوانی است که تا به حال بازی نشده است. خیلی‌ها فکر می‌کنند در جنگ‌جهانی دوم هیچ زنی حضور نداشت، اما حقیقت است که عده‌ زیادی از زنان در جنگ جهانی حضور داشتند و حتی در خط مقدم ایستادگی می‌کردند."

او با یک مثال شخصی صحبت خود را ادامه داد:

"من یک دختر 13 ساله دارم که وقتی تریلر BFV منتشر شد و واکنش منفی برخی بازیکنان را دید، از من پرسید که چرا این همه مخالفت وجود دارد؟ او Fortnite بازی می‌کند، دخترم گفت چرا وقتی در Fortnite شخصیت مونث وجود دارد بازیکنان واکنش منفی نشان نمی‌دهند. من فقط گفتم که 'تو درست میگی، این درست نیست. این مردم(مخالفان حضور زن در بازی) عده‌ای بی‌سواد هستند. آن‌ها این را یک سناریو محتمل نمی‌دانند.' "

"ببینید این یک بازی است. و صنعت بازی‌های ویدیویی، امروزه در بازی‌ها شخصیت اصلی هم می‌تواند زن باشد و هم مرد. بازیکنان مونث زیادی وجود دارند که به طور حتم بازی با شخصیت اصلی مونث برایشان جذاب است و از طرف دیگر بازیکنان مرد بسیاری هم وجود دارند که از یک شخصیت زن سرسخت استقبال خواهند کرد. افراد دیگر که این موضوع را درک نمی‌کنند دو راه دارند، یا موضوع را قبول کنند و یا این که بازی را خریداری نکنند."

Battlefield V در تاریخ 19 اکتبر (27 مهر) سال جاری برای سه پلتفرم PC، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

نظر شما در این باره چیست؟

نوشته شده در: 24 خرداد 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر Battlefield V
  • BATTLEFIELD 5
  • Battlefield V
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

بی سواد خودتی!! درست صحبت کن، شاید بعضیا دوست نداشته باشن یه دختر 60-65 کیلویی با یه مسلسل کالیبر 50 مثل دونده های دو 100 متر بدوئه تازه روی زمین هم تکل بزنه یا سر بخوره
آقا چرا انقدر جنجال به پا میکنین.....خب حضور جنس مونث تو جنگ که مشکلی نداره...هرکسی نظرش خلاف اینه به جای جر و بحث یه دلیل منطقی بیاره....میگین تو جنگ جهانی زنا وسط میدون جنگ حضور نداشتن...چرا نداشتن؟ کلی زن روسی و فرانسوی تو جنگ بودن و در ضمن قرار نیست کل بازی دقیقا بر اساس تاریخ و واقعیت ساخته بشه
@TheArchAngel
شما سر پیازی یا ته پیاز برادر؟
(من فقط ببینم تو یکی از پست ها یه بازی رو نقد بکنی، کپی همین حرفتو به خودت برمیگردونم یادت باشه خلاصه )
Archangel@
سازنده بازی گفته میخواد تاریخ رو روایت کنه! اگر میگفت فقط با هدف فان و ترول بازی میسازیم کسی کاری نداشت
یه جا بیار نشونم بده که گفته باشه میخواد تاریخو روایت کنه. مگه فیلم مستنده؟
احسنت. همینی که هست. میخواین بخواین نمیخواین س...تیر
این یه بازی ویدیوییه. واقعیت میخواین, بفرما فیلم و مستند.
تو کالاف جنگ جهانی دو حضور زن ها هیچ مشکلی نداشت ولی تو بتلفیلد وجود زن ها تایید شد و همه عقلشون رو از دست دادن
خواهشا متن بالا رو به سبک جوکر هث لجر در فیلم بتمن بخوانید در همون سکانسی که جوکر تو بیمارستانه و داره با هارلی ( اگه اشتباه نکنم ) صحبت میکنه
تو بازی بتلفیلد5 تحریف تاریخ هیچ مشکلی نداشت و گفتن بازی واسه سرگرمیه ، ولی وقتی تو فیلم ۳۰۰ تحریف تاریخ شد، همه عقلشونو از دست دادند!!
(شما هم با همون صدای جوکر بخون)
عزیز من چون اینجا ایرانه تا یکی به ایران نقد کنه همه میشن رستم دستان ولی خودشون از دماغ فیل افتادن. اون فیلمم نگفت این دقیقا تاریخه و اتفاق افتاده. تاریخی که به دست نوشته بند باشه هیچیش واقعی نیست. ممکنه اون اتفاقا افتاده باشه ممکنه نیوفتاده باشه. من که نبودم اون دوره رو ببینم حتما تو بودی؟ نکنه بودی و دیدی؟
اگه انقد دنبال واقعیت و شبیه سازی هستی آرما بازی کن. بتلفیلد از ابتدای وجودش ادعای تاریخی بودن و دقیق بودن نکرده هیچوقت. قبلا یه کامنت دیگه گذاشته بودم, هدف بتلفیل ایجاد بهم رسوندن دوتا مرز هست, واقعیت و سرگرمی که نتیجش بشه بازی ویدیویی. و هدف بازی ویدیویی در اصل سرگرم کننده بودنشه نه واقعی بودن. واقعا کجاش درکش سخته این مساله :|
مشاهده 2 پاسخ دیگر
دمت گرم
فاز اینایی که چه توی گیم چه توی حقیقت مخالف زن هستن رو درک‌ نمیکنم
"EA: اگر از حضور زن‌ها در BATTLEFIELD V راضی نیستید، بازی را خریداری نکنید"

باشه.
حرف حساب خوشت نمیاد بزن کانال بعدی
کسی زورت نکرده
من که بدجور براش هایپم و قطعا یه تجربه طولانی مدت برام میشه
البته با خانوماش
آره بابا همینی که هست.
به نظر من که هیچ مشکلی ایجاد نمیکه البته شاید از نظر تاریخی یکم مشکل داشته باشه ولی انقدر دیگه بزرگ نیست