فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
Cyberpunk 2077 قول یک شخصی‌سازی خیره‌کننده را برای شخصیت اصلی می‌دهد + جزئیات بیشتر

بعد از تریلر E3 و دموی 1 ساعته که پشت درب‌های بسته به نمایش در آمد، وبسایت‌های خبری مختلف با عوامل سازنده Cyberpunk 2077 یعنی CD Projekt RED مصاحبه‌های متعددی را ترتیب دادند. طبق گفته‌های خبرنگاران دموی بازی خارق‌العاده است و تیم CD Projekt RED همانند پروژه قبلی خود همگی را به وجد آورده است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Comicbook، در همان شروع بازی، بازیکنان مونث و مذکر بودن شخصیت اصلی را مشخص خواهند کرد که جالب است بدانید برای هر دو صداگذاری بی‌نظیر انجام شده و همانند سایر بازی‌ها دیالوگ‌ها کاملا صداگذاری شده‌اند. از طرف دیگر طراحی، ساخت و شخصی‌سازی شخصیت اصلی کاملا بر عهده بازیکن است. شما پیشینه داستانی شخصیت بازی را مشخص خواهید کرد که در دنیای بازی تاثیر خواهد داشت و همانطور که حدس می‌زدید شخصی‌سازی بازی خیره‌کننده می‌باشد.

مدل و رنگ مو، نوع بدن (چاق، لاغر یا قوی هیکل)، خال‌کوبی و نشان‌‎های بدن، لباس، آرایش، انگشتر، حلقه، گردن‌بند و جواهراتی که به بینی یا ابرو متصل می‌شوند و... در بخش طراحی و ساخت شخصیت اصلی وجود خواهد داشت. این موارد است که تجربه نقش‌آفرینی شما را به سطحی کاملا جدید خواهد رساند.

تیم سازنده به هیچ عنوان Cyberpunk را با سری Witcher مقایسه نمی‌کند و تنها وجه مشابه آن‌ها یکی بودن سازنده یعنی CD Projekt RED است. به غیر از آن باید توجه داشته باشید که سیستم مبارزه کاملا با چیزی که در بازی‌های امروزی می‌بینید متفاوت است. خلق شخصیت، درک NPCها و ... همگی پر از جزئیات خواهند بود که باعث می‌شوند قابلیت تکرار بازی و مواجه شدن با سناریوهای مختلف به شدت بالا برود.

نظر شما در این باره چیست؟

نوشته شده در: 24 خرداد 1397
دسته: مطلب متفرقه، Cyberpunk 2077
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Cyberpunk 2077
  • دانلود تریلر Cyberpunk 2077
  • دانلود گیم پلی بازی Cyberpunk 2077
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

کاشکی سوم شخص بود . ولی در هر صورت یه شاهکاره.. یعنی انتظار میره که باشه
چندین سال منتظر بازی بودم وقتی دیدم اول شخصه واقعا شوکه شدم..امیدوارم مد سوم شخص رو هم اضافه کنند
اشتباها خودمو لایک کردم.
منم اشتباها تورو لایک کردم
اتفاقا دید سوم شخص خوبه البته این فقط نظر منه
به نظرم باید اعتماد کرد به تیم سازنده . چون سی دی پراجکت هستن . من مطمئنم همه از بازی راضی خواهیم بود . ولی خب اگر سلیقگی بخوایم بگیم من ترجیحم هم سوم شخصه هم اینکه کاراکتر هویت داشته باشه و طراحیش به عهده خود سازنده ها باشه مثل ویچر . اینجوری خیلی بیشتر ارتباط میگیرم با داستان و با کاراکتر احساس نزدیکی دارم .
غیر از اینم نباید از CD project انتظار داشت
یه جورایی فضای تریلر اولی بازی با این جدیده خیلی متفاوت بود که طبیعی هم هست پنج سال حدودا فاصله دارن با هم ولی اون تریلر قبلی انگار دنیای تاریک تری داشت
بازی اول شخص شخصیت سازیش که تو گیم پلی معلوم نیست
مگه بخش داستانی و صحبت کردن و سینماتیکا
یا من نمیفهمم چی میگه

با یه بازی عظیم طرفیم
داخل مصاحبه طراح بازی و گیم اسپات این موضوع مطرح شد و گفتن که شخصیت اصلی خیلی جاها دیده میشه از کات سین گرفته تا پنجره inventory و زمان رانندگی و ... گفتن که جای نگرانی نیست مطمئنا شخصیت خودتون رو زیاد میبینین.
راستی ویچر اون همه صحنه... داشت الآن این همون صحنه هارو اول شخص میده؟!!!!
اعلام شده از نظر موارد +18: هم صحنه های بیشتری نسبت به Witcher 3 داره. (هم از نظر تعداد هم از نظر Full frontal N**ity) هم خشونت بازی سطحش به شدت بالاس.
فکر کثیفتو دوست دارم
مشاهده 1 پاسخ دیگر
فقط دیالوگاش کم باشه
ویچر اینطوری بود که دستگاه رو روشن میکردی بازی کنی یهو 1.5 ساعت سینمایی میدیدی
ولی جدای از این حرفا دیالوگ ها و کات سین ها چه در کوئست های اصلی و چه فرعی همگی درست حسابی کار شده بود حتی داستان کوئست های فرعی به قدری جذاب بود که فراموش میکردی داری یه ساید کوئست میری خلاصه که به نقطه نقطه بازی بها داده شده بود و چیزی به قول معروف ماست مالی نشده بود