شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین بازی موبایلی مامور زمان
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
Bethesda برنامه‌ای برای بتل رویال ندارد

Rage 2

E3 2018 تعدادی اعلامیه‌های مربوط به بتل رویال را به خود دید. در کنفرانس EA Play، استودیوی DICE وجود یک حالت بتل رویال در Battlefield V را تایید کرد و Nintendo از Fortnite برروی Switch بدون حالت Save the World آن رونمایی نمود. از طرفی دیگر، Bethesda هیچ چیزی در رابطه حالت بتل رویال در طول کنفرانس خبری خود نگفت.

به گزارش پردیس گیم، سایت GameSpot با توجه به حالت‌های جدیدی که به بازی‌های منتشر شده Bethesda اضافه می‌شوند، طی مصاحبه‌ای با پیت هاینز (معاون ارشد Bethesda) از وجود برنامه‌ای برای بتل رویال پرسید. جواب کوتاه وی بدین شرح بود: خیر.

"ما قطعا هیچ چیز مربوط به بتل رویال نداریم. ما هرگز نمی‌خواهیم در یک مسئله به دنبال کسی باشیم. وقتی Facebook Gaming روند بزرگی را در پیش داشت، ما پیگیر آن نشدیم. فقط به این خاطر که بتل رویال محبوب است، بدان معنا نیست که برای ما و استودیوهای ما مناسب باشد."

او در ادامه افزود "اگر کسی با ایده‌ بتل رویال یا چیزی مشابه بتل رویال سراغ ما بیاید که منحصر به‌فرد، متفاوت یا جالب باشد، احتمالا آن را در نظر می‌گیریم اما تمایلی به پیگری رویکردهای بزرگ نداریم. ما می‌خواهیم تجربه‌های متفاوت ارائه دهیم و چیزهای جدید را امتحان کنیم."

این یعنی Rage 2 هم که در بهار سال 2019 عرضه می‌شود، هیچ‌گونه حالت بتل رویالی دریافت نخواهد کرد.

نوشته شده در: 27 خرداد 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود گیم پلی بازی RAGE 2
  • Rage 2
  • دانلود تریلر زیبای Rage 2
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

برا همین من میگم بتسدا فوق العاده هست
دمت گرم
یه دونه ای
یعنی ناموسا امروزه نگرانم که حتی برای فیفا 19 هم مد بتل رویال بیارن!! بابا بسته دیگه زخم شدیم !!
خوب تویی بقیه پشت سرت راه میان
ما هرگز نمی‌خواهیم در یک مسئله به دنبال کسی باشیم.
دمتون گرم که حداقل شما بساط اسکی رو راه ننداختید
الان مد شده دیگه اکثرا بیخیال کمپین شدن کار خودشونم راحت کردن یه بتل رویال راه انداختن و تمام برای جیبشونم عالیه بهونه ی خوبی هم دارن میگن به خاطر پلیر ها چنین کاری کردن کردیم و....
دم شما گرم که به ساخت عناوین داستان محور تراز اولی که اسم BETHESDA رو باهاشون بالا بردید ادامه میدید و تن به این مضخرفات نمیدید