فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
اگزو گیم؛ عرضه کننده رسمی تجهیزات گیمینگ جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران
Creative Assembly بر روی یک بازی شوتر اول‌شخص تاکتیکی جدید کار می‌کند
صفحه شخصی من - Telegram: @xonmymind Instagram ID: xonmy...
User_image

به گزارش پردیس‌گیم و با توجه به آگهی شغلی جدید، شرکت Creative Assembly در حال حاضر بر روی یک عنوان شوتر اول‌شخص تاکتیکی کاملا جدید کار می‌کند. این شوتر جدید یک IP رونمایی نشده می‌باشد، بنابراین این موضوع جالب است که بدانیم تیم سازنده Alien Isolation بر روی چه چیزی کار می‌کنند.

در آگهی شغلی آمده است:

"تیم Creative Assembly که بر روی عنوان Alien Isolation،  عنوانی که برنده جوایز گوناگون می‌باشد کار کرده بود، در حال حاضر بر روی یک بازی شوتر اول‌شخص تاکتیکی جذاب کار می‌کند."

"تیم در حال حاضر به دنبال یک طراح رابط کاربری می‌باشد تا بر روی پروژه رونمایی نشده جدید کار کند. این یک موقعیت عالی است تا یک آرتیست موفق با طراحی‌های گرافیکی عالی به تیم ما ملحق شود."

ما Creative Assembly را با ساخت عناوین استراتژیک موفق Total War می‌شناسیم.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا با یک عنوان ترسناک خلاق دیگر رو به رو خواهیم بود؟

نوشته شده در: 5 تير 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود ویدیوی نمونه اولیه بازی Alien: Isolation
  • دانلود تریلر بازی Alien: Isolation
  • Alien: Isolation
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

کاملا با حرف شما موافقم !! نه تو این زمینه صدا از کسی در اومد نه تو زمینه مشکلات فیلترینگ و مشکلات اینترنتی که که برای دسترسی به psn و store ماکروسافت و سونی پیش اومد! من قبلا گفتم الان هم میگم که اگر با همین روال ادامه بدیم دیگه باید فقط از تو سایت آپارات فیلم و دمو بازی ها نگاه کنیم !!!
من نمیدونم چرا سایتهای پردیس ، گیمفا و زومجی که از مهمترین سایتهای خبرگزاری بازی های رایانه ای هستن بجای این خبرهای متفرقه و جزئی در مورد ممنوعیت ورود کنسولها به داخل کشور هیچ پستی نمیزارن. آقا شما که این همه در مورد هر بازی تا یه خبر میاد منتشر میکنید فکر نمیکنید که اگه واردات کنسولها به داخل کشور ممنوع بشه دیگه نه سایتتون و نه خبرهاتون ارزش چندانی ندارن شما به عنوان سایت خبرگزاری بازی های رایانه ای وظیفتون هستش که در مورد این مشکل مطلبی بنویسین . درضمن امثال من کاربر که کاری نمیتونم بکنم ، این شما ها هستین که باید استارت اعتراض به این مشکل رو بزنید تا کاربرها هم بتونن به وسیله شما حرفشون رو بزنن یا میترسین سایتتون شیلتر بشه