فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
گزارش: برخی از عناصر اضافه Dragon Quest XI برای Switch در نسخه PS4 وجود نخواهند داشت

Dragon Quest XI

شرکت Square Enix اخیرا نشست عمومی سهام‌داران خود را برگزار کرد و در حالی که هنوز رونوشت اصلی آن منتشر نشده، یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای با نام کاربری ゆず در توئیتر اطلاعاتی به اشتراک گذاشته است.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از DualShockers، اول از همه فهمیدیم که Dragon Quest XI در Switch دارای عناصر اضافه‌ای است که در نسخه PS4 وجود ندارند. در حال حاضر ماهیت این عناصر را نمی‌دانیم. همچنین یک بازسازی HD از عنوان Dragon Quest III: The Seeds of Salvation در دست ساخت نیست اما احتمالا در نظر گرفته می‌شود.

در رابطه با Final Fantasy VII Remake هم گفته شد که توسعه بازی با ثبات و به‌خوبی به پیشرفت خود ادامه می‌دهد و Square Enix سهام‌داران را تشویق کرد تا حس آرامش و آسودگی از این بابت داشته باشند.

در حالی که این حساب توئیتر مدارک کافی برای اینکه باور کنیم در این نشست حضور داشته را ارائه داد، اما هنوز صحبت‌های او به‌طور رسمی تایید نشده بنابراین فعلا باید آن را به عنوان یک شایعه در نظر بگیریم.

Dragon Quest XI در 4 سپتامبر (13 شهریور) برای PS4 و PC در اروپا و آمریکای شمالی منتشر می‌شود. تاریخ انتشار نسخه Switch آن مشخص نیست.

نوشته شده در: 5 تير 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Dragon Quest XI
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

سوییچ تموم ورژناش هک میشه
فقط فعلا پولیه
با این وضع بازار
هک تنها راهه