شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
Take-Two: پتانسیل Red Dead Redemption 2 مشخص نیست؛ تعطیلات هنوز هم یک چالش است

Red Dead Redemption 2

تقریبا همه Red Dead Redemption 2 را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های 2018 در نظر گرفته‌ایم. به نظر می‌رسد این این یک امر قطعی باشد. به هر حال این اولین عنوان بزرگ Rockstar پس از موفقیت چشمگیر GTA V است؛ ولی هنوز افرادی هستند که در این مورد شک داشته باشند. به طور شگفت‌آوری، یکی از این افراد که در مورد موفقیت RDR 2 شک دارد، "استراس زلنیک"، مدیر عامل Take-Two است.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از سایت wccftech، "زلنیک" در مصاحبه‌ای با gameindustry.biz اقرار کرد که Take-Two در مورد عنوان پیش رو خیلی مطمئن نیست:

"ما نیز در این مورد می‌ترسیم. من فکر می‌کنم مقداری وهم و عدم اطمینان در مورد عرضه بازی احتمالا چیز خوبی است. من مایلم بگویم که غرور، دشمن موفقیت مداوم است. ما تا زمانی که به موفقیت خود دست پیدا نکنیم، درباره آن مطمئن نخواهیم بود. ما تا زمانی که پیروزی رخ ندهد، آن را کسب نخواهیم کرد. ما رقبای خیلی قدرت‌مند، باهوش و توانایی داریم که محصولات بزرگی را عرضه می‌کنند و نیاز داریم تا در این رقابت پیروز شویم و این یعنی ما باید بیشتر از آنها تلاش کنیم.

من فکر نمی‌کنم که این مسئله، مسئله آمار و ارقام باشد. به نظر من این بیشتر پرسشی است در مورد اینکه این محصول چقدر شگفت انگیز است و اینکه آیا توجه و تخیل مردم را به خود جلب خواهد کرد؟ پاسخ این پرسش به وضوح مثبت است، ولی خیلی سخت است که بگوییم چقدر مثبت؟ این بازی قرار است یک موفقیت بزرگ باشد، اما سوال این‌جاست که چقدر بزرگ؟"

"زلنیک" در موقعیت سختی قرار گرفته است؛ آیا RDR 2 موفق خواهد بود؟ البته در این مورد شکی نیست، ولی اگر برای مثال همه توقع داشته باشند تا بازی 100 میلیون نسخه فروش داشته باشد، ولی تنها حدود 20 تا 30 میلیون فروش کند (که البته این رقم به نوبه خود خیلی بزرگ است)، برخی از مردم به آن به چشم یک شکست نگاه خواهند کرد. در نتیجه "زلنیک" مجبور است تا آب روی آتش این هایپ ایجاد شده بریزد.

علاوه بر RDR 2، او همچنین کمی در مورد آینده Take-Two که شامل عناوین جدیدی برای "سری‌بازی‌های قدیمی"، یک عنوان AAA جدید، و ادامه تمرکز روی DLCها و خریدهای درون بازی صحبت کرد.

Red Dead Redemption 2 قرار است در تاریخ 26 اکتبر (مطابق با 4 آبان) برای Xbox One و PS4 عرضه شود.

نظر شما چیست؟ آیا این عنوان می‌تواند موفقیت بزرگ دیگری هم‌چون GTA V باشد؟

نوشته شده در: 12 تير 1397
دسته: خبر، Red Dead Redemption 2
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر بازی Red dead Redemption 2
  • دانلود گیم پلی بازی Red Dead Redemption 2
  • Red Dead Redemption 2
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

http://uupload.ir/files/nkmz_20180702120107_1.jpg

خواهشن منحرف نباشید و اصل قضیه رو سمت چپ پایین ببینید.
یعنی دیشب پشت سر هم میومد.
راکستار هم خوشمزه شده ایسگاه طرفداراش رو میگیره
خجالت بکش. این چه عکسی بود ؟
دیگه این نسل دارید یک بازی میدید، ترس نداره که بعد این همه مدت!!! rdr2 امتیازی احتمالا شاهکار میشه ولی رسیدن به فروش gta دست نیافتنی است.
.....
عمیقا معتقدم rockstar داره روی یه پروژه دیگه شاید gta vi شاید agent کار میکنه این حجم از مدت زمان هدر دادن برای یک نسل اونم با اون همه استدیو منطقی نیست. اونم 10 تا استدیو!!
مشکل راک استار ترس نیست!
درآمد میلیاردی داره!
بعضی از افراد کلیدی اشو از دست داده!
نیازی نداره تا از بازیش مطمئن نشه,بازی بده بیرون!
و اره نه تنها روی یه پروژه بلکه روی چندین پروژه برای نسل بعد کار میکنه.
این بازی انقدر بزرگ هست که بعضی از فرنچایز های سالانه تاریخ انتشارشون رو عوض کردن که همزمان با این بازی عرضه نشن. قطعا راک استار کلی زحمت کشیده برای این بازی ولی خیلی خوبه مدیرعامل tt مغرورانه حرف نمیزنه. به اندازه ی gta v نه ولی قطعا بازی میترکونه.
معلومه اندازه Gta v نمیترکونه
تنها بازی ای که اندازه gta v بلکه هم بیشتر میتونه بترکونه gta vi هس