شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین بازی موبایلی مامور زمان
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
Cyberpunk 2077 شما را به نوع مشخصی از مبارزه اجبار نخواهد کرد؛ مکانیک‌های مخفی‌کاری وجود خواهد داشت

از آن‌جایی که Cyberpunk 2077 در مرحله pre-alpha قرار دارد، به این زودی‌ها نباید منتظر عرضه بازی باشیم و احتمال دارد چند سالی تا تکمیل پروژه فاصله داشته باشیم. در هر حال به نظر می‌رسد تیم سازنده کاملا به مکانیک‌های گیملپی تسلط دارند.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Wccftech، چندی پیش در صفحه فیسبوک رسمی Cyberpunk 2077 اطلاعاتی از گیمپلی بازی منتشر شد که جالب توجه است. ظاهرا بازیکنان مجبور نیستند که یک نوع مشخص از مبارزه را پیش بگیرند بلکه برای از بین بردن دشمن می‌توان انواع استراتژی‌ها را انتخاب کرد. پس به نظر می‌رسد مخفی‌کاری نیز یکی از مکانیک‌های بازی باشد:

"دشمنان همیشه موقعیت بازیکن را نمی‌دانند و از وجود او خبردار نیستند. بازیکن می‌تواند از این موضوع بهره ببرد و به صورت مخفیانه به دشمن نزدیک شود و او را نابود کند و یا این که از ویروس‌ها و تله‌های مختلف استفاده کند. برنامه‌ریزی برای حمله به اندازه خود حمله تاثیرگذار خواهد بود. ما هیچ وقت بازیکن را به یک نوع خاص از مبارزه اجبار نخواهیم. بنابراین بازیکنان با توجه به موقعیت نحوه عملکرد خود را مشخص خواهند کرد، از تیراندازی (و رد شدن تیر) به دیوارها گرفه تا انحنا دادن به گلوله و مکانیک‌های مخفی‌کاری."

Cyberpunk 2077 در حال حاضر برای کنسول‌ها و PC در دست ساخت می‌باشد.

نظر شما در این باره چیست؟

نوشته شده در: 13 تير 1397
دسته: مطلب متفرقه، Cyberpunk 2077
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Cyberpunk 2077
  • دانلود گیم پلی بازی Cyberpunk 2077
  • Cyberpunk 2077
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.