شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین بازی موبایلی مامور زمان
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
نویسنده Cyberpunk 2077: چشمگیرترین نکته انگیزه‌ی آزادی و هویت است

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 بهترین بازی در E3 2018 شناخته شد، درواقع هر عضو مطبوعاتی که شانس دیدن گیم‌پلی ۵۰ دقیقه‌ای پشت درهای بسته رو داشت شدیدا تحت‌تأثیرش قرار گرفت!

اما CD Projekt RED دست از منتشر کردن اطلاعات خوشایند درمورد بازی برنداشته است. درواقع از قرار معلوم تقریبا هرروز کمی اطلاعات بیشتر به دستمان می‌رسد.

برای مثال، نویسنده‌ی تیم داستان‌نویسی "استانیسلا ویچکی" (Stanisław Święcicki) نظر ذیل درمورد زمینه‌ی چشمگیر داستان‌سرایی Cyberpunk 2077 را در شماره ۱۵۱ مجله‌ی Official PlayStation مطرح کرد:

"برای شخص من، چشمگیرترین نکته انگیزه‌ آزادی و هویت هست، انگیزه‌ مشخص کردن مسیر خودت. این یک نیاز انسانیست که به دنبال هویت باشی. این نکته به یک حس جامع که همه‌ی ما داریم اشاره می‌کند، نیاز تعلق داشتن به یک گروه."

توسعه‌دهندگان Cyberpunk 2077 همینطور در صفحات رسمی بازی در رسانه‌های اجتماعی بسیار فعال هستند. در روزهای گذشته مکانیک‌های مخفی‌کاری بازی توسط فیسبوک آشکار شد که گزارش پردیس‌گیم در این مورد را می‌توانید در اینجا بخوانید؛ امروز نیز به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از یکی از کاربران سایت Reddit، آن‌ها ایده‌ی پشت موسیقی Cyberpunk 2077 رو توضیح دادند:

"ما می‌خواهیم Cyber را به Punk پیوند بزنیم، این‌ها دو ستون اصلی ما در جهت‌دادن به موسیقی بازی هستند. Cyber متمرکز بر بافت صوتی پارتیتور هست – پالت صدای ما خام، هیز، تلفیق‌شده و بعضی اوقات حتی آینده‌گرایانه‌ست. Punk مربوط می‌شود به طرز برخورد و حالت موسیقی – سرکش، بی‌باک و بی‌فکر.

شهر Night City در رنگ موج می‌زند و این موضوع درمورد موسیقی هم صدق می‌کند – ما خودمان را محدود به یک ژانر خاص نمی‌کنیم. درعوض از تمامی انواع سبک‌ها چیزی را بیرون می‌کشیم تا یک ترکیب بی‌نظیر بسازیم که داستان‌سرایی بازی را به جنبش درمی‌آورد و بافت‌های دیگری را به داستان اضافه می‌کند."

برای Cyberpunk 2077 تاریخ انتشاری تعیین نشده، اما می‌دانیم که برای انتشار بر روی PlayStation 4 و Xbox One در کنار PC هدف‌گذاری شده است. همین به تنهایی این نکته را به ما می‌گوید که بازی تا سال 2020 عرضه خواهد شد، از آنجایی که طبق شایعات این همان زمانی است که کنسول‌های نسل بعدی قرار است روانه بازار شوند.

همینطور CD Projekt RED قول یک دموی متفاوت برای مطبوعات در مراسم Gamescom 2018 را داده است!

نوشته شده در: 15 تير 1397
دسته: مطلب متفرقه، Cyberpunk 2077
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Cyberpunk 2077
  • Cyberpunk 2077
  • دانلود گیم پلی بازی Cyberpunk 2077
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

فقط امیدوارم بازی خیلی خیلی شاهکار بشه چون انتظارات به طرز وحشتناکی بالا هست
ازادی عمل حس رضایت بیشتری به گیمر میده به شخصه خیلی حال میکنم که دست خودم باشه ادم خوبی باشم یا بد ببخشم یا نبخشم
انتظار برای سه بازی خیلی سخته
سایبر پانک
دف استرندینگ
د لست اف اس پارت 2
خدایا این شب یلدا رو صبح کن