فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین بازی موبایلی مامور زمان
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
سازنده‌ی Cyberpunk 2020: تراکم جهان Cyberpunk 2077 از نمای اول‌شخص بهتر حس می‌شود

Cyberpunk 2077

عنوان Cyberpunk 2077 اولین بازی نقش‌آفرینی ساخته‌شده توسط CD Projekt RED خواهد بود که نمای اول‌شخص دارد. تیم سازنده در روزهای گذشته درمورد دلیل این تصمیم صحبت‌های زیادی کردند و اطلاعات بیشتری در این مورد توسط سازنده‌ی Cyberpunk 2020 اضافه شده است.

چندی پیش نویسنده‌ی این عنوان نظر خود درمورد چشمگیرترین نکته‌ی داستان بازی را اعلام کرد که می‌توانید گزارش پردیس‌گیم از این خبر را در اینجا بخوانید.

به گزارش پردیس‌گیم، در یک مصاحبه با LastKnownMeal سازنده‌ی Cyberpunk 2020 مایک پوندسمیت (Mike Pondsmith) ذکر کرد که از نتیجه‌ی کار بسیار راضی است و اینکه اگر خود او کارها را انجام داده بود بازی همینطور که الان است بنظر می‌رسید.

همینطور درحین مصاحبه از مایک پوندسمیت درمورد نمای اول‌شخص بازی سوال شد. او از تصمیم CD Projekt RED در این مورد به چند دلیل کاملا پشتیبانی می‌کنند. اول، او اشاره کرد که تراکم جهان Cyberpunk 2077 از نمای اول‌شخص بهتر حس می‌شود تا  نمای سوم‌شخص: "وقتی صدایی در بازی شنیده می‌شود، نمای اول‌شخص به پلیر اجازه‌ی اینکه ببیند صدا از کجا می‌آید را نمی‌دهد که این نکته پلیر را با دو گزینه‌ی شرکت در گفتگو یا نادیده گرفتن آن روبه‌رو می‌کند. با نمای سوم‌شخص این وضعیت پیش نخواهد آمد، چراکه پلیر می‌داند چه کسی صحبت کرده است".

مایک پوندسمیت همینطور ذکر کرد که در نمای سوم‌شخص هوشیاریِ موقعیتی بیش‌ازحد بالاست و این برای جهان متراکم Cyberpunk 2077 خوب نیست، چراکه تیم سازنده نمی‌خواهد پلیرها بتوانند تمامی خطرها را ببینند. او می‌گوید پلیرها باید با دنیا بعنوان سرباز تعامل داشته باشند نه بعنوان ژنرال، و با این مثال نمای سوم‌شخص را به یک نمای استراتژیکی و نمای اول‌شخص را به یک نمای تاکتیکی تشبیه می‌کند.

علاوه بر نمای اول‌شخص، مایک پوندسمیت همچنین درمورد آزادی‌ای که پلیرها در بازی خواهند داشت اینگونه سخن گفت که تیم سازنده از همان اول کار می‌خواستند پلیرها راه و روش خودشان برای گشتن در دنیا را پیدا کنند.

عنوان Cyberpunk 2077 در تاریخی نامعین برای PC، PlayStation 4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

نوشته شده در: 15 تير 1397
دسته: خبر، Cyberpunk 2077
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود گیم پلی بازی Cyberpunk 2077
  • Cyberpunk 2077
  • Cyberpunk 2077
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

ایا میدانستید cyberpunk 2020 یه بازی رومیزی هست که cyberpunk 2077 با الهام از دنیا و داستان اون داره ساخته میشه؟
در هر حالت دلم میخواست سوم شخص باشه
سوم شخص یه چیز دیگس
آی حرف دل منو زدی
Prey?
Dishonored?
Deus Ex?
Thief?
سبک Cyberpunk با Witcher یکی نیست. ویچر ار پی جی خالص هست اما Cyberpunk بیشتر شبیه Deus Ex هست تا ویچر.
برای این سبک بازی ها اول شخص خیلی بهتره. اینا شوتر یا اکشن نیستن. بیشتر سیم و پازل هستن.
جزو ار پی جی و ادونچر قرار میگیرن اما اسم سبکشون Immersive Sim هستش.
امیدوارم سال 2019 عرضه بشه....