فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
سازنده Rocket League برنامه‌ای برای ساخت نسخه دوم ندارد
صفحه شخصی من - Telegram: @Anhedonistt Instagram ID: Anh...
User_image

سه سالی می‌شود که Rocket League عرضه شده است، عنوانی که با فروش خارق‌العاده خود طوفانی به پا کرد. تا به امروز Rocket League توانسته است بیش از 46 میلیون بازیکن را به سمت خود جذب کند. Rocket League ماهانه 6.5 میلیون و روزانه بیش از 1 میلیون بازیکن دارد. با وجود بازی‌های آنلاین پرطرفداری مانند Fortnite و PUBG همچنان شاهد عملکرد فوق‌العاده Rocket League هستیم و به نظر می‌رسد این روند تا مدت‌ها ادامه پیدا کند.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Comicbook، آقای "اسکات رودی"، کارگردان بازی، چندی پیش اعلام کرد حتی ادامه‌ای در ذهن ندارد و بعید است به این زودی‌ها شاهد Rocket League 2 باشیم.

با توجه به سخنان رودی، سازنده بازی Psyonix به Rocket League به عنوان یک پلتفرم نگاه می‌کند و سعی دارد محتویات و موارد جدید را در قالب به روز رسانی‌های مختلف به بازی اضافه کند و به همین دلیل شاهد نسخه دوم نخواهیم بود:

رودی در مصاحبه‌ای با GameSpot گفت:

"ما ترجیح دادیم بازی را به صورت یک خدمت و پلتفرم ارائه دهیم. با ارزش‌ترین چیز در مورد بازی ما، طرفداران آن هستند. بیشتر کارهایی که در رابطه با Rocket League انجام می‌دهیم بر روی این موضوع تمرکز دارند که آن‌ها (طرفداران) را با ما نگه دارد. باید طرفداران را علاقه‌مند نگه داریم. ما باید شرایط و تجربه خوبی را برای بازیکنان فراهم کنیم چرا که در سال‌های در پیش نیز عنوان را تجربه خواهند کرد."

رودی ادامه داد:

"ما می‌خواهیم این نحوه عملکرد ادامه پیدا کند. من نمی‌دانم Rocket League 2 را چگونه توسعه دهم و ایده‌ای در ذهن ندارم. ترجیح می‌دهم نسخه اول را گسترش دهیم و این عالی خواهد بود چرا که در آینده محتویات بیشتری به آن اضافه خواهیم کرد. بنابراین بله، من در رابطه با Rocket League 2 برنامه‌ای ندارم."

نظر شما در این باره چیست؟ آیا Rocket League قابلیت گسترش بیشتر را دارد و می‌تواند بازیکنان را علاقه‌مند نگه دارد؟

نوشته شده در: 16 تير 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Rocket League - Launch_Trailer
  • Rocket League - Dropshot Trailer
  • Aftershock and Marauder Trailer
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

واقعا نیاز نیست.