شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
Rage 2 نسبت به نسخه اول ساختار بهتری خواهد داشت؛ خبری از صفحه بارگذاری نخواهد بود

با توجه به نمایش‌هایی که تا به این لحظه از عنوان Rage 2 دیده‌ایم، به نظر می‌رسد باید منتظر یک بازی عظیم باشیم. به غیر از عظیم بودن بازی باید مطمئن شویم که Rage 2 ساختار بهتری نسبت به نسخه اول داشته باشد و مشکلات قبلی به طور کامل حل شده باشند.

خوشبختانه هر دو سازنده یعنی id Software و Avalanche Studios با یکدیگر همکاری می‌کنند تا شاهد یک ساختار خارق‌العاده باشیم. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Comicbook، آقای "تیم ویلیتز" در گفت و گویی با OPM در مورد استفاده از پتانسیل‌های نسخه اول، ساختار بهتر و عدم وجود صفحه بارگذاری صحبت کرد:

"ما از طرفی تکنولوژی مگاتکستچر را داشتیم و از طرف دیگر یک دنیای باز در دست ساخت داریم اما این دو کاملا چیزهای متفاوتی هستند."

آقای ویلیتز در مورد مشکلات Rage 1 صحبت کرد و به نظر می‌رسد بخشی عظیمی از مشکلات نسخه اول به بخش فنی بر می‌گردد که جلوی موفقیت آن را می‌گرفت. او در ادامه گفت:

"آن یک دنیای ترک شده و از بین رفته بود و شما یک مرحله را بارگزاری می‌کردید و ناگهان در مبارزات اول شخص قرار می‌گرفتید. من باید بگویم که تمامی این مشکلات حل شده‌اند، شما کاملا در دنیای بازی قرار خواهید گرفت. تمامی موارد طراحی شده بی‌نظیر خواهند بود. شما این توانایی را خواهید داشت که به شیوه دلخواه در مبارزات شرکت کنید. قولی که در Rage داده شد را برای Rage 2 عملی خواهیم کرد."

بسیاری از طرفداران تصور می‌کردند که Rage 2 تنها توسط استودیو سازنده Just Cause یعنی Avalanche Studios در دست توسعه قرار دارد اما واقعیت این نیست چرا که بازی به صورت اشتراکی توسط Avalanche و id Software توسعه می‌یابد. یکی از آن‌ها در ساخت دنیای‌باز استاد است و دیگری در ساخت شوتر اول شخص. از آن‌جایی که Rage 2 ترکیبی از هر دو است، انتظار داریم شاهد یک عنوان بی‌نظیر باشیم.

Rage 2 در سال 2019 برای سه پلتفرم Xbox One ،PS4 و PC منتشر خواهد شد.

نوشته شده در: 19 تير 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Rage 2
  • دانلود تریلر زیبای Rage 2
  • دانلود گیم پلی بازی RAGE 2
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

جدیدا استودیو ها با صفحه لودینگ مشکل پیدا کردن همشون دارن حذفش میکنن
ولی Rage2 واقعا چیز خوبی از آب در میاد
یه جهان بزرگ با گان پلی بی نظیر doom