شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
تاریخ عرضه Phantom Doctrine با انتشار تریلری اعلام شد

Phantom Doctrine

به گزارش پردیس گیم و به نقل از wccftech، طبق خبری که امروز در کنفرانس خبری شرکت Creative Forge Games منتشر شد، بازی شبیه XCOM این شرکت به نام Phantom Doctrine در تاریخ 14 آگوست (23 مرداد) برای پلتفرم های PC ،PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد.

خلاصه‌ای از Phantom Doctrine در متن زیر از ناشر آمده است:

"Phantom Doctrine یک بازی استراتژی نوبتی در حال و هوای جاسوسی و خیانت است که در دنیای ماموریت‌های پنهان، ضد اطلاعاتی و توهم جریان دارد. بازیکنان گروه سرّی "کابال" را که علیه یک توطئه جهانی برای کنترل جهان در اوج جنگ سرد مبارزه می کند، هدایت می کنند. ماموریت‌های خود را در دل تاریکی انجام دهید؛ ماموران مخفی را استخدام کرده و آموزش دهید، پرونده‌ها را بررسی کنید، اسناد و هویت‌های جعلی بسازید، در مورد تکنولوژی‌های جدید تحقیق کنید و دشمنان خود را بازجویی و شستشوی مغزی کنید تا برتری تاکتیکی به دست بیاورید."

در این بازی علاوه بر تجربه بیش از 40 ساعت در حالت داستانی، همچنین می‌توانید با رقیبان خود به صورت یک به یک و آنلاین به جنگ سرد بپردازید و مود New Game Plus را که شامل محتوای داستانی اضافه است نیز فعال کنید.

Phantom Doctrine کشمکش زیبای جنگ سرد و فضای فتنه انگیز فیلم‎های جاسوسی کلاسیک را با جلوه‌های بصری و همچنین موسیقی متن زیبای خود به آهنگسازی "مارسین پرزیبیلویچ" (Marcin Przybylowicz)، آهنگساز بازی The Witcher 3: Wild Hunt، به بازیکن منتقل خواهد کرد.

در پایین نیز می‌توانید تریلر این بازی را مشاهده نمایید:

دانلود با کیفیت SD - دانلود با کیفیت HD

نمایش به صورت تمام صفحه

نوشته شده در: 20 تير 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Phantom Doctrine
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.