شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
نسخه بعدی The Witcher در صورت ساخت، The Witcher 4 نام نخواهد داشت

The Witcher 3

CD Projekt RED به لطف سری The Witcher و به خصوص بخاطر نسخه سوم آن، اعتبار بسیار زیادی کسب کرده است. این فرانچایز تاکنون بیش از 33 میلیون نسخه به فروش رسانده و طرفداران می‌خواهند بدانند آیا شاهد دنباله‌ای بر آن خواهیم بود یا خیر.

به گزارش پردیس گیم، آدام کیسنسکی به عنوان مدیر عامل CD Projekt RED، طی مصاحبه‌ای با Bankier.pl گفت استودیوی آن‌ها فعلا برروی Cyberpunk 2077 متمرکز هستند. با این وجود، یک بازی معرفی نشده دیگر هم در دست ساخت قرار دارد. متاسفانه به این زودی‌ها خبری از آن بازی دیگر نمی‌شنویم.

او گفت" فعلا به‌طور آگاهانه برروی Cyberpunk 2077 تمرکز می‌کنیم تا منابع خود و توجه بازیکنان را از دست ندهیم." روزی زمان صحبت در رابطه با پروژه دوم هم خواهد رسید.

خارج از این بحث، آیا CD Projekt RED هرگز به ساخت The Witcher 4 فکر می‌کند؟ آن‌ها مطمئنا نمی‌توانند پس از این همه سال، دنیای آن را تنها و رها شده بگذارند. ظاهرا در صورت ساخت نسخه جدید از این سری، نام آن The Witcher 4 نخواهد بود:

"3 نسخه اول The Witcher به عنوان یک سه‌گانه تعریف شدند بنابراین نمی‌توانیم نام بازی بعدی را The Witcher 4 بگذاریم البته این بدان معنا نیست که ما دنیای The Witcher را ترک می‌کنیم. The Witcher یکی از دو فرانچایزی است که به فعالیت‌های آینده CD Projekt RED مربوط می‌شود. متاسفانه امروز نمی‌توانم جزئیات بیشتری در اختیارتان بگذارم."

بسیاری از طرفداران حدس می‌زنند شاید Ciri شخصیت اصلی نسخه بعدی باشد زیرا داستان Geralt در سه‌گانه اول به پایان رسید. اگر چنین اتفاقی بیوفتد، بنابراین تعجب نمی‌کنیم که نام نسخه بعدی در کنار The Witcher، یک لقب فرعی هم داشته باشد.

نوشته شده در: 20 تير 1397
دسته: مطلب متفرقه، The Witcher 3: Wild Hunt
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • The Witcher 3: Wild Hunt
  • The Witcher 3: Wild Hunt - Launch Trailer
  • The Witcher 3: Wild Hunt
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

@shinobi
خب ویچر واقعا بازی جذابیه ولی واقعا این بتی که ازش ساختن نیست مثلا با وجود زلدا و ماریو آدیسی و گاد او وار واقعا دادن لقب عظیم ترین نسل زیاده کلا ساختارش از اسکایریم ضعیف تر بود سیستم دیالوگ افتضاح بود.
GOD OF JUMP@
تو کلا امیدی بهت نیس پس بیخیاله امید شو

REZAKOJIMAFF@
همونطور که گفتم‌ اینا فرهنگشون جوریه که اگه مودب باشی باهاشون ، میخوان سوارت شن . بعدشم من شوخی کردم گفتم سگ تو روحش دیگه مشکل خودتونه شوخی رو هم تشخیص نمیدید برو کامنتو بخون من به ویچر و گرالت گفتم سگ تو روحش کسی که وجود خارجی نداره . به کی احترام بزارم ؟! به گرالت ؟!!! خوبی ؟!
mohamani01@
داداش من درباره هربازی نظر نمیدم ولی شماها از ویچر بت ساخته بودید و الکی گندش کردید. من نوب تو اولدگیمر پس چرا نمیفهمی سلیقه ها فرق داره و هرکی باید نظر خودشو بگه
همون جور که گفتی نوبی پس لطفا دربارش نظر نده وقتی نتونستی اونقدر بازی کنی
گیمپلی هم به نظر من عالی بود چون نه اونقدر آسون بود نه اونقدرم سخت داستان هم جای بحث نداره
داداش کجای ویچر جای بحث داره که داستانش نداشته باشه
عظیم ترین بازی نسل واقعا جای بحث نمیزاره
ولی خب به سلیقه یکی نمیخوره
فقط اینو باید با احترام بگه و دیگرانم احترام بزارن
عظيم ترين بازى نسل ....!!!

مطمئن هستم تا قبل اين عنوان شما اصلا CDPR رو نمى شناختيد XD
@shinobe باشه باشه :/
خدا شفات بده
خوبه ادم هرازگاهی مثل shinobe ببینه . به خودت امیدوار میشی
sam sk@
بحث لیاقته که ندیدم بعد از چندسال تو سایت تا با لحن درست کامنت بدم !
من نظرمو درباره ویچر میگم یارو میاد پاچه آدمو میگیره
انگار مثلا باباش سهامدار cd project هست یا باباش بازیو ساخته
من این اواخر لحنم اینجوری شده اونم به خاطر وجود کاربرای چرک هست که دیدم لیاقتشون همینه که مثل خودشون رفتار کنیم باهاشون . کامنت هم مخصوصا این شکلی میدم که بگم منم از خودتونم بی ادبم
کامنت کم پیش میاد بدم تو سایت ولی ویچر۳ یجوری افتضاح بود دیگه گفتم نظرمو بدم دربارش خخخخ حالا طرفدارای بازی ناراحت نشن من نظر #خودمو گفتم نظر شما رو که نگفتم خخ والا فرهنگ کامنت خوندن هم ندارید
ببین دوست عزیز وقتی از یه بازی خوشت نمیاد اینو با احترام بگو
اونوقت کسی کارت داشت اون کم داره
ولی سگ تو روحش دیگه چیه
احترام احترام میاره
متاسفانه از سطح درکت خارجه. ایرادی بهت نیست.
@shinobe
کیفیت مو ها هم خوب نبود
بعد چند سال از انتشارش از بی بازی بودن هفته پیش رفتم ویچر ۳ رو گرفتم چی بود باو گیمپلی داغون بود . بعد از اون همه تعریف که میکردن فاز اونا چی بود هی میگفتن گرالت فلان گرالت بهمان و ویچر۳ واسه پرو گیمراس و ... اگه ویچر۳ مخصوص پرو گیمراس من همون نوب و تازه کارم ولی سگ تو روح گرالت و ویچر و cd project حالم ب هم خورد از بازیش اوغغغ
بدبخت خدازده
مشاهده 1 پاسخ دیگر
چقد این خبر آشنا هست...


"نسخه بعدی crysis به نام crysis 4 نخواهد بود اما با مشارکت EA آنرا خواهیم ساخت"
خدا لعنتت کنه EA که آرزومونو نابود کردی