شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
تهیه‌کننده سری Yakuza فکر نمی‌کند این سری برای Nintendo Switch مناسب باشد

همان‌طور که می‌دانید دو نسخه اول بازی‌‌های Yakuza قبلا برای کنسول Wii U در ژاپن عرضه شد اما نسخه HD برنامه‌ریزی شده محقق نشد و به طور حتم دلیلی برای این موضوع وجود دارد.

به طور حتم عدم عرضه سایر عناوین و نسخه‌های HD این سری برای دارندگان Switch بسیار ناراحت کننده بوده است چرا که سری Yakuza به خصوص در ژاپن طرفداران زیادی دارد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Comicbook، اخیرا وبسایت فرانسوی Gameblog مصاحبه‌ای با تهیه‌کننده سری Yakuza، آقای "دایسوکه ساتو"، ترتیب داد که درون آن در مورد انتشار این سری بر روی Nintendo Switch گفت و گویی شکل گرفت. او در این مورد گفت:

"اگر بخواهم واقع‌گرایانه صحبت کنم، عرضه Yakuza 1 و 2 بر روی Wii U یک شکست قابل توجه بود اما با این حال هم هدف ما توسعه بازی‌های کراس-پلتفرم می‌باشد و ما می‌دانیم که این کار باعث می‌شود مخاطبین بیشتری به خود جذب کنیم. اگرچه باید بگویم در مورد Switch به این اطمینان رسیده‌ام که پلتفرم ایده آلی برای توسعه بازی‌های Yakuza نیست. از طرف دیگر ما کنسول Xbox One را داریم که به نظرم یک پلتفرم کاملا مناسب می‌باشد و یک انتخاب و احتمال قوی برای آینده سری در نظر گرفته می‌شود."

عرضه سری Yakuza بر روی Xbox One می‌تواند جذاب باشد و احتمالا دارندگان این کنسول از سری Yakuza استقبال کنند اما این موضوع هنوز رسما تایید نشده است و تا جایی که می‌دانیم تمرکز اصلی تیم سازنده PS4 و PC می‌باشد. Yakuza 0 در تاریخ 1 آگوست (10 مرداد) برای PC عرضه خواهد شد در حالی که Yakuza Kiwami 2 در تاریخ 28 آگوست (6 شهریور) برای PS4 در دسترس قرار خواهد گرفت، بنابراین اتفاقات زیادی در مورد سری Yakuza در حال جریان است اما نه در دنیای Nintendo!

نوشته شده در: 21 تير 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Yakuza Kiwami 2
  • Yakuza Kiwami 2
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

یاکوزا مضخرفه