شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
تهیه‌کننده Soul Calibur VI: گرالت از سری The Witcher برای بازی کاملا مناسب است

سازندگان باید در مورد مبارزان مهمان در عناوین فایتینگ دقت کنند چرا که اگر آن مبارز مناسب حال و هوای بازی نباشد و در فرمول بازی صدق نکند همه چیز را خراب خواهد کرد. تیم سازنده باید از هر نظر آن جنگجو را بررسی و المان‌هایی را به آن اضافه کند تا کاملا با بازی هماهنگ شود.

به نظر می‌رسد گرالت از سری The Witcher یک انتخاب ایده‌ آل است و کاملا با حال و هوای Soul Calibur VI همخوانی خواهد داشت. مبارزه او با شمشیر بی‌نظیر است و قدرت‌های ماوراطبیعی او باعث می‌شود نسبت به هر جنگجویی برتری داشته باشد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Comicbook، تهیه‌کننده Soul Calibur VI، آقای "موتوهیرو اوکوبو"، در مصاحبه‌ای با Gamereactor توضیح داد که چرا این جنگجو (گرالت) یک مبارز اضافه عالی برای SC VI به حساب می‌آید.

او در این باره گفت:

"من فکر می‌کنم که طرفداران Soul Calibur انتظار دارند شخصیت مهمان با میراث سری هماهنگ باشد، بنابراین ما در مورد این موضوع عمیقا فکر کردیم و همه جوانب را مورد بررسی قرار دادیم تا شخصیت مهمان با محیط بازی همخوانی داشته باشد. پس از بررسی‌ها متوجه شدیم گرالت شخصیتی است که می‌خواهیم. پس از انتخاب آن، با CD Projekt ارتباط برقرار کردیم و آن‌ها به خوبی از این موضوع حمایت کردند و پاسخ مثبت دادند. پس از آن ما بازخورد‌های مثبتی دریافت کردیم و از انتخاب خود اطمینان پیدا کردیم. ما بازیگر موشن کپچر را به استودیو خود در ژاپن آوردیم و حرکات او را ثبت کردیم، بنابراین اگر The Witcher 3 را بازی کرده باشید متوجه خواهید شد که حرکات گرالت در Soul Calbur VI تا چه میزان زنده خواهد بود."

Soul Calibur VI در تاریخ 19 اکتبر برای Xbox One،PC و PS4 عرضه خواهد شد.

نوشته شده در: 21 تير 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • SoulCalibur VI
  • Soulcalibur VI
  • SoulCalibur VI
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

من استقبال نمی کنم :) گرالت کجا تیکن کجا آخه چه ربطی به هم دارن حالا ولش دیدن تیکن دگ و مورتال از بازی افتادن و تکراری شدن به جای نو آوری زدن تو کار دگ. کار به جایی رسید برای فروش میرن شخصیت میخرن !!!
بازیش عالیه کافیه نسخه های, قبلی رو برین تمام خوبیای مورتال و تکن رو باهم داره
تنها دلیلی که قصد دارم این بازی رو روز اول بخرم همین گرالته