شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
The Last of Us Part II به احساسات غریزی می‌پردازد

The Last of Us Part II

خشونت در همه جای The Last of Us Part II پخش شده است، چیزی که به گفته‌ی Naughty Dog، بخشی از مضمون کلی پرداختن به احساسات و عمل‌های «غریزی» می‌باشد.

نمایش گیم‌پلی بازی در E3 2018 خشونت شروع نمی‌شود، اما وقتی ما چهره دیگری از الی می‌بینیم، این مورد خیلی زود تغییر می‌کند. هرجور زندگی‌ای که الی در اول ویدیو داشت کاملا از بین رفته است، آنچنان که او به دشمنانی که سد راهش می‌شوند شلیک می‌کند، خنجر می‌زند و آنها را می‌برّد. «غریزی» کلمه‌ای است که حقیقتا موقع تماشای تریلر به ذهن می‌آید، کلمه‌ای که نیل دراکمن (Neil Druckmann) از استودیوی Naughty Dog هنگام صحبت درمورد مضمون کلی بازی به کار برد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از comicbook، از دراکمن طی مصاحبه‌ای با Buzzfeed پرسیده شد یک نکته‌ی مهم که او می‌خواهد پلیرها درمورد بازی برداشت کنند چیست. پیش‌نمایش‌های این دنباله قبلا با بازی اول مقایسه شده‌اند و دراکمن از مقایسه‌ی خودش برای بحث درمورد نکته‌ی بزرگ The Last of Us Part II استفاده کرد.

"به نوعی در رابطه با پیام نهایی بازی حرف می‌زنید، درست است؟ در بازی اول همان حس عشق بی‌غیدوشرط و غیرمنطقی که یک ولی برای فرزندش دارد بود، درست می‌گویم؟ کلیت بازی حول محور آن مفهوم ساخته شده بود. در این بازی، بسیاری از گفتگوها درمورد نفرت هستند، اما این یک چیز پیچیده‌تر و کمی متفاوت است. مطمئنم که تاحالا در وضعیتی بودید که یک‌جور بی‌رحمی را مشاهده کرده باشید. دیدید که وقتی کسی یک حیوان را آزار دهد یا اینکه بیش از حد به شما فشار روحی وارد می‌کنند و در یک لحظه ذهن‌تان به جایی دیگر می‌رود... غریزی، جایی که می‌خواهید به کسی آسیبی وارد کنید و در این بازی، ما در این فکر هستیم که «چطور می‌توانیم به این موضوع بپردازیم؟ چطور شما را وادار به تجربه و متکی شدن به چنین احساساتی کنیم و سپس کاری کنیم به آن‌ها فکر و بازنگری کنید؟» و نمی‌توانم بیشتر از این بگویم بدون اینکه کل داستان را لو بدهم. اما تمام چیزهایی که داریم می‌سازیم و وضعیت‌هایی که کاراکترها را در آن‌ها قرار می‌دهیم، تمامی این‌ها اساسا برای پرداختن به این موضوع هستند".

دراکمن همینطور درمورد شخصیت درحال تحول الی سخن گفت که از بازی اول تغییرات بسیاری کرده است و به این منظور شخصیت او را با آترئوس (Atreus) از آخرین بازی God of War مقایسه کرد.

نوشته شده در: 21 تير 1397
دسته: خبر، The Last of Us: Part II
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • The Last of Us Part II E3 2018
  • If The Last Of Us Part II was announced in 1998
  • The Last of Us 2 - Ellie Joel's Song
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

تیتر رو که دیدم نوشته احساسات غریزی یه ثانیه فکر بد کردم ولی خدارو شکر سوءتفاهم بود
با نمایشی که تو e3 دیدم واقعا شاهکاره ، چه گرافیکی چه گیم پلی چه هوش مصنوعی چه اکشنی ، بازی مثه این ندیده بودم تا الان
من فقط امیدوارم دوباره مثل زمان عرضه ی نسخه اول که با شاهکار راکستار همزمان شد و تو مراسم جوایز فصل تقریبا قافیه رو به GTA V باخت ، این بار با عرضه RED DEAD 2 همزمان نشه که این رقابت به هر دو بازی آسیب میزنه.
داداش نسخه دوم red dead آبان امسال میاد اما the last of us 2 سال 2019 احتمالن. بعد تنها game awards رو gta برد. بیگ وینر اون سال the last of us با 249 جایزه بود
نگران نباش ایندفعه شاهکار راکستار میخواد گند بزنه به گاد اف وار جوایزو بگیره :(
سال ۲۰۱۵ اونقدر قحطی بازی بود دادن ب دراگون ایج که خیلیاز طرفداراشو ناامید کرد ( مث من)
حالا امسال هم گاد هست هم super smash هست هم رد دد
اگه این گاد میرفت اون سال حتما جایزه رو میگرفت از شانس بدش خورد به گردن کلفت ترین شرکت بازیسازی
مشاهده 5 پاسخ دیگر