شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
آغاز اصلی Mafia 3 به دلیل شوک‌آور بودن از بازی حذف شده است

آغاز اصلی Mafia 3 به دلیل شوک‌آور بودن از بازی حذف شده

Mafia 3، آخرین نسخه در سه‌گانه‌ی محبوب و نوستالژیکی که در سال 2002 برای نخستین بار در دنیای بازی حضور یافت، در طول روایت خود دست بر روی مسائلی جدی همچون نژادپرستی و جنگ می‌گذاشت. به طور کلی این بازی به عنوان یک محصول با خشونت بالا شناخته می‌شود و در به تصویر کشیدن خشونت فیزیکی و زبانی ترسی نداشت. اما با تمام این‌ احوال به نظر می‌رسد که تیم سازنده بازی در Hangar 13 یک سری خط قرمز‌ها نیز برای طراحی این عنوان داشته‌اند.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از WCCFtech بازی در ابتدا شامل یک صحنه شروع بسیار خشن و شوک‌آور می‌شده که پس از مدتی سازندگان تصمیم به حذف آن گرفته‌اند. جالب این‌جاست که سازندگان تا حدی از خلق این صحنه‌ی کذایی پشیمان می‌شوند که تنها حذف کردن آن از بازی را کافی ندیده و آن را به طور کامل از تمامی سیستم‌ها و فایل‌های اطلاعاتی خود پاک می‌کنند! "اندرو ویلسون" یکی از تهیه‌کنندگان بازی در این‌باره می‌گوید:

"صحنه آغازین مقدماتی که ما برای Mafia 3 در نظر گرفته بودیم به طور کلی از تمامی سرور‌های ما حذف شده است. چرا که اگر روزی این محتوا  به هر صورتی در بین مردم پخش می‌شد بسیار افتضاح به نظر می‌رسید و این موضوع که از بازی حذف شده بود آن را حتی بد تر و شوک‌آور تر از قبل می‌کرد. به طور کلی این صحنه شخصیت "لینکون" را به نمایش می‌گذاشت که به همراه گروهی از دوستانش در تله‌ای گیر می‌افتند، این صحنه فوق‌العده خشن بود و لینکون برای نجات یافتن از آن باید به خشونت متوصل می‌شد. این پیش‌درآمد همچنین دلیل سفر لینکون به ویتنام را توضیح می‌داد. او مجبور به کشتن یک مامور پلیس شده و باید به ویتنام فرار کند."

اگر از من بپرسید، این صحنه‌ای که تا این حد ترس در دل سازندگان خود انداخته در مقایسه با دیگر صحنه‌های Mafia 3 چندان وحشتناک هم به نظر نمی‌رسد. و این‌طور که به نظر می‌رسد امکان مشاهده آن نیز دیگر به هیچ‌ وجه وجود ندارد تا بتوانیم بفهمیم چرا با این صحنه به این شدت برخورد شده است! در ادامه، ویلسون اضافه کرد: 

"لینکون هیچ‌وقت به طور دقیق درباره این واقعه صحبت نمی‌کند. فکر می‌کنم در یک جای بازی در یک مکالمه با شخصیت Father James اشارات کوچکی به آن می‌کند ولی به طور کلی چندان روی آن دقیق نمی‌شود. همچنین شخصیت‌های دیگری نیز هستند که در این واقعه دخالت داشته‌اند و لینکون بعد‌ها با آن ها روبرو می‌شود اما باز اشاره‌ای به آن اتفاق نمی‌کند. ما می‌خواستیم صحنه‌ای خلق کنیم که به بازیکنان حس دلسوزی برای شخصیت لینکون را بدهد و آن‌ها را به تکاپو بیندازند که به او کمک کنند، اما این صحنه به جای ارائه این ویژگی‌ها، به چیزی افتضاح تبدیل شده بود که سرانجام تصمیم به حذف ان گرفتیم."

Hangar 13 که چندی پیش نیروی کاری خود را افزایش داده بود هم‌اکنون در حال کار بر روی یک عنوان جدید است که هنوز هیچ‌گونه اطلاعات خاصی از آن در دست نیست، اما برای تجربه سبک و سیاق این استودیو، می‌توانید هم‌اکنون عنوان Mafia 3 رو بر روی PC، PS4 و XONE تجربه کنید.

نوشته شده در: 21 تير 1397
دسته: خبر، Mafia III
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Mafia 3
  • Mafia 3 Car Bombs and Police Chases
  • The World of New Bordeaux: City Districts
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

كلا بازيش از لحاظ بد بودن شوك اور بود .....
مافیا 2 واقعا شاهکار بود ، با کلی ذوق رفتم سراغ این نسخه ولی واقعا خراب کردن
مافیا 1 و مافیا 2 جزو پنج بازی برتر عمر من هستن.این بازی واقعا پتانسیل شاهکار شدن رو داشت ولی بی تجربگی استدیو هنگر 13 گند زد به بازی.کاشکی عوض وقت گذاشتن سر ساختن صحنه های پرخشونت رو گیمپلی مزخرف بازی تمرکز میکردن.
واقعا فازشون چیه
شوک اور
برم به میازاکی بگم کله بازیهاشو از دم حذف کنه
وات د فاز واقعا
هوش مصنوعی افتضاحش هم خیلی شوک آور بود

عالی بود پسر !!!!!!!!!!!!