فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
با نقد ها و نمرات Octopath Traveler همراه باشید: موفقیتی دیگر برای نینتندو سوییچ

با نقد ها و نمرات Octopath Traveler همراه باشید: موفقیتی دیگر برای نینتندو سوییچ

عنوان Octopath Traveler یکی از بازی‌های انحصاری موردانتظار برای کنسول نینتدو سوییچ در سال جاری بود که چند روز پیش به صورت رسمی منتشر شد. هم‌اکنون منتقدان از سراسر جهان نظریه‌ و نمرات خود درباره این بازی را منتشر کرده‌اند و باید گفت که با توجه به این نظرات، باری دیگر شاهد موفقیت کنسول سوییچ در بخش انحصاری‌های با ارزش هستیم. 

Digitally Downloaded: 100

Octopath Traveler یک بازی بسیار زیباست که می‌توان گفت هیچ‌گاه از آن خسته نخواهید شد. روایت عالی بازی به نحوی فوق‌العاده داستان هشت شخصیت اصلی بازی و نوع دید آن‌ها به جهان بازی را به تصویر می‌کشد. مردم باید این عنوان را تجربه کنند تا متوجه شوند برای برقراری ارتباط با شخصیت‌های یک بازی، کاراکترهای کوچک 2 بعدی که تنها از مجموعه‌ای مربع درست شده‌اند نیز می‌توانند کافی باشد و کیفیت تصویری واقع‌گرایانه همیشه حیاتی نیست.

IGN: 93

Octopath Traveler یک JRPG رویایی است. سیستم نبرد و سبک بصری آن به خوبی خودنمایی می‌کنند. این عنوان یک تقلید ناشیانه از عناوین کلاسیک هم‌سبک خود نیست، بلکه پدیده‌ای جدید است که با کار گرفتن فرمولی کلاسیک گذشته و حال را به هم گره می‌زند. در حالی که معتقد هستم در روایت داستان هشت شخصیت موجود در بازی می‌شد همبستگی بیشتری ایجاد کرد، اما هنوز مشتاق هستم به دنیای بازی برگردم تا مراحل داستانی هر کدام آن‌ها را تمام کنم، محیط‌های فرعی بسیار بازی را بگردم، غول‌آخر های فرعی را سلاخی کنم و کلاس‌های کاری بیشتری را باز کنم.

Areajugones: 93

دلایل زیادی وجود دارد که بتوان بر اساس‌شان Octopath Traveler را یکی از بهترین عناوین موجود برای کنسول سوییچ در حال حاضر حساب کرد. داستانی جذاب به همراه چندین شخصیت کاریزماتیک، سیستم نبرد عمیق و اعتیاد‌آور به همراه تصویرسازی و صداگزاری عالی همگی دست به دست هم داده‌اند تا یکی از بهترین عناوین سال را تشکیل دهند.

3DJuegos: 90

Octopath Traveler همانند یک نامه عاشقانه خطاب به عشاق عناوین دوران 16 بیتی عمل می‌کند. داستانی جدی، آزای برای گشت‌وگذار، نبردهای حماسی و موسیقی متن فراموش‌نشدنی که مخاطب را به یاد بهترین‌های سبک JRPG می‌اندازد.

Metro GameCentral:‌ 80

یک توازن فوق‌العاده بین گذشته و حال که موجب ساخت یک نقش‌آفرینی ژاپنی مملو از ایده‌های ناب، جذابیت و اشاره‌های هوشمندانه به عناوین کلاسیک شده است.

Octopath traveler reviews 2

GameSpot: 80

شما به تجربه یکی از جالب‌ترین عناوین الهام گرفته از گذشته دعوت شده‌اید. Octopath به احتمال زیاد بازخورد‌های متفاوتی را در بر خواهد داشت که دلیل اصلی آن می‌تواند داستان‌پردازی شکست خورده آن باشد، ولی با این‌حال ارزش تجربه آن بالاست چرا که از نقاط قوت آن نمی‌توان به راحتی چشم پوشید.

FNintendo: 80

Octopath Traveler یک نقش‌آفرینی ژاپنی عالی است که بازیکن را غرق در خطوط داستان هشت شخصیت مختلف کرده و به بازیکن اجازه گشت‌وگذار در جهان خود برای مدتی زیاد و سرگرم کننده را می‌دهد. سبک هنری و موسیقی متن فوق‌العاده بازی نیز در این بین خودنمایی می‌کنند. با این ‌که کمی طول می‌کشد تا ارزش‌های بازی کاملا خود را نشان دهند، اما تجربه این عنوان بدون شک برای طرفداران فرمول کلاسیک نقش‌آفرینی‌های قدیمی ضروری است.

Destructoid: 75

Octopath Traveler یک موفقیت کوچک است که به وعده‌ی خود برای ارائه دادن هشت خط داستانی جذاب تا حدودی عمل می‌کند.

RPG Site: 70

من واقعا قصد دارم از Octopath Traveler لذت ببرم، ولی نحوه روایت شلخته‌ی آن یک نقطه ضعف بزرگ برای  این بازی است. این ویژگی ضربه‌ی بزرگی به بازی می‌زند، ولی نمی‌توان انکار کرد که Octopath Traveler یک نماد عالی از بازسازی و بازنگری به فرمول عصر طلایی نقش‌آفرینی‌های کلاسیک ژاپنی است.

Metacritic: 84


نوشته شده در: 22 تير 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Octopath Traveler
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

توی این چند روزه دوتا بازی داده که موفقیت خوبی کسب کردن
ولی مثله سال قبل ابرشاهکار نداده بیرون
اما بازی های خوبو زیادی داده
در هر حال ما که راضیم
همینطوری ادامه بده