فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
استدیوی Visceral Games ایده‌های بلند پروازانه و جاه‌طلبانه‌ای برای Dead Space 4 داشت


تقریبا می‌توان گفت که عنوان Dead Space 4 هیچ وقت ساخته نمی‌شود، حتی قبل از بسته شدن توسعه دهنده‌ی سری Dead Space یعنی Visceral Games هم ساخت نسخه‌ی چهارم ممکن به نظر نمی‌رسید. زیرا که ناشر آن یعنی شرکت Electronic Arts از عرضه‌ی یک بازی در سبک ترسناک خرسند نبود، به دلیل اینکه فروش اینگونه بازی‌ها می‌تواند ضعیف باشد، مثل نسخه‌های پیشین Dead Space که از لحاظ فروش اصلا راضی کننده نبودند.

به گزارش پردیس گیم، حال بن وانات (Ben Wanat) که یکی از کارگردانان این سری بوده است در مصاحبه‌ای با وب سایت یورو گیمر اطلاعاتی از نسخه‌ی چهارم Dead Space به اشتراک گذاشت. او می‌خواست که این بازی تمرکز بیشتری بر بقا داشته باشد.

"مفهموم Dead Space 4 این بود که شما در میان کشتی‌ها تلاش بر زنده ماندن داشته باشید، به دنبال امید برای زندگی بگردید، مهمات و منابع جمع کنید و بازماندگان را پیدا کنید. Dead Space 3 تلاش بر ارائه‌ی یک گیم پلی نسبتا غیر خطی داشت، اما ما در نسخه‌ی چهارم می‌خواستیم عمق بیشتری به آن بدهیم. علاوه بر آن بازی قرار بود تا جهان باز باشد.

من فکر می کنم که بازی ابتدا در فضا شروع می‌شد و شما باید به دنبال کشتی فضایی خود می‌گشتید تا بتوانید قطعات و سوخت پیدا کنید و آن را تعمیر کنید. شما قرار بود در موقعیت‌های بسیار سختی قرار بگیرید و ترس را کاملا حس کنید. همجنین اینبار ما Ellie Langford را به عنوان شخصیت اصلی در نظر داشتیم."

نظر شما در اینباره چیست؟ آیا شما هم علاقه به ساخت نسخه‌ی چهارم دارید؟

نوشته شده در: 23 تير 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Dead Space 3
  • Dead Space 3
  • Dead Space 3
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

DeadSpace تو ژانر وحشت و بقا الماسی بود برای خودش
حتی الان هم که بازی می کنیم ادم متوجه خفن بودن این بازی میشه
حیف شد واقعا....لعنت بر EA که شرکت سازنده به این خوبی رو بست و یکی از ایپی های عالیشو نابود کرد
نسخه اول عالی بود
نسخه دوم شاهکار بود
نسخه سوم
نسخه اخرو حتی دلم نیومد بازیش کنم
ولی حیف این استودیو
حیف ساخته هاش که خاموش شد
Dead space 3 بنظرم بدترین شماره تو این سری بود....خیلی مضحک ساخته بودند.نباید یک بازی ترسناک رو با یک نفر دیگه share کرد.
اقای نویسنده از این خبرها منتشر نکن و اعصابمان رو خرد نکن
مجبورم آقا:دی
اتفاقا به نظرم یه نسخه جدید ازش ساخته میشه هر ان ممکنه نظر ea برگرده