جنگ خان‌ها
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
The Walking Dead: Saints & Sinners برای دستگاه‌های واقعیت مجازی رونمایی شد

چندی پیش استودیو Skydance Interactive اعلام کرد، با همکاری Skybound Entertainment در حال ساخت یک بازی واقعیت مجازی از سری Walking Dead می‌‌باشد که با نام The Walking Dead: Saints & Sinners در سال 2019 به انتشار خواهد رسید.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Comicbook، در توضیحات رسمی آمده است، بازی در شهر نیواورلان روایت خواهد شد و بازیکن را به محله‌های مشهور دیده شده در سریال، کامیک و ... خواهد برد و با بی‌رحمی به چالش خواهد کشاند. بازیکنان به غیر از زامبی‌ها باید با دیگر افراد نیز دست و پنجه نرم کنند تا در این شهر متروکه و خطرناک زنده بمانند. در دنیای The Walking Dead، واکرها کوچک‌ترین مشکل هستند و همان‌طور که در سریال و کامیک دیده‌اید مشکلات بزرگ‌تری نیز وجود دارد. حال شما راه یک فرشته را دنبال خواهید کرد یا به یک گناهکار تبدیل می‌شوید؟

در ادامه توضیحات آمده است:

"شما دنیای The Walking Dead را تماشا یا بازی کرده‌اید، حال خود را برای زندگی در چنین دنیایی آماده کنید."

بازی در مراسم Comic Con قابل بازی و در دسترس نخواهد بود اما تیم سازنده یک اجرای زنده خواهد داشت که در تاریخ 21 جولای(30 تیر) برگزار می‌شود.

اطلاعات بیشتری در مورد بازی در دسترس نیست و حتی Skybound مشخص نکرد که بازی بر روی چه پلتفرم‌های واقعیت مجازی منتشر خواهد شد. احتمال عرضه بازی بر روی PS VR بالا است اما انتشار آن بر روی HTC Vive و Oculus VR نیز چندان غیر منتظره نیست.

نظر شما در این مورد چیست؟

نوشته شده در: 27 تير 1397
دسته: مطلب متفرقه
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

اگه بشه علاوه بر vr، بدون وی آر و روی کنسول اصلیم بازی کرد خوب میشه.