فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت هیولا پلتفرم آنلاین عرضه بازی
دموی Middle-earth: Shadow of War در دسترس قرار گرفت


عنوان Middle-earth: Shadow of War در سال گذشته منتشر شد و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و توانست برای طرفداران سری کتاب و فیلم‌های ارباب حلقه‌ها یک تجربه‌ی عالی را رقم بزند.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از WccfTech، حال ناشر این بازی یعنی شرکت Warner Bros تصمیم گرفته تا یک نسخه‌ی دمو از این بازی را در دسترس کسانی که آن را تجربه نکرده‌اند، قرار دهد. نسخه‌ی دموی Middle-earth: Shadow of War هم اکنون برای پلتفرم‌های PC ،PS4 و Xbox One در دسترس است. حجم نسخه‌ی PS4 این دمو 22.4 گیگابایت است، اما حجم نسخه‌ی Xbox One حدود 36.06 گیگابایت است.

ما در نقد خود بر Middle-earth: Shadow of War امتیاز 8.5 را اعطا کردیم و در بخشی از این نقد به قلم "کسرا کریمی اصل" آمده است:

"برندن سندرسون در جایی بعد از وضع چندین قانون برای فانتزی نویسی از اینکه نگذارید قوانین مانع از جذابیت نهایی کار شما شوند سخن گفته، "مونولیت" به در پیش گرفتن چنین رویکردی و دست بردن در جهان تالکین و سپس ارتقا فرمول موفق پیشین خود دست به خلق یکی از برترین عناوین سال 2017 زده، هر چند که ایراداتی همچون درجه سختی پایین و ارجاع برخی پایانبندیها به محتویات پولی از ارزش نهایی اثر به شدت کاسته است."

نوشته شده در: 29 تير 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Official Shadow of War Warmonger Tribe Trailer
  • Middle-earth: Shadow of War - Shelob Trailer
  • Middle-earth: Shadow of War - Terror Tribe
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

اتمسفر مزخرفی برای این بازی در نظر گرفتن کلا یکنواختی ازش میباره از اون بازیاس 4 ساعت بازی کنی خسته میشی واقعا حیفه آخهاین داستان troll ها واقعا محشره کلا همه چیش خیلی خوبه دریغ از تنوع مسه unity و سری های اساسین از بلک به بعد که همشون کسل کننده و شبیه فیلم شدن. بهتر بود به سیستم آب و هوایی،و جو و اتمسفر بازی یه تنوع میدادن همه چیز شبیه همه تو این بازی