نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین فروش محصولات MSI
فروشگاه آنلاین پال استور فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
Destiny 2: Forsaken - ویدیوی جدید بیش از 10 دقیقه از گیمپلی را نمایش می‌دهد

نمایشی از بسته الحاقی Foresaken

مرگ شخصیت موردعلاقه‌ی طرفداران Cayde-6 اتفاقی بزرگ در دنیای Destiny ساخته‌ی Bungie است، و قول داده شده که هدف روایی عمیقی را دنبال کند و فقط به دلیل ایجاد شوک مورد استفاده قرار نگرفته. مطمئناً مقدمه‌چینی روایی جالبی برای بسته‌ی گسترش دهنده Destiny 2 به نظر می‌آید، و ویدیوی 10 دقیقه‌ای از گیمپلی نیز همین نوید را می‌دهد.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از Gamingbolt، این ویدیو، که توسط Game Informer به عنوان پوشش ماهیانه‌ی آن‌ها از بازی منتشر شده، یکی از مأموریت‌های ابتدایی DLC را نمایش می‌دهد، و زمینه را برای آنتاگونیست‌های اصلی داستان جدید آماده می‌کند. بازیکنان وارد ستاره‌ی برهوت Tangled Shores می‌شوند، برای شکار کردن the Barons، درحالی که برای گرفتن انتقام علیه Uldren Sov که مسئول مرگ Cayde-6 است حرکت می‌کنند. این مأموریت به خصوص The Fanatic را به عنوان villain در خود دارد. می‌توانید ویدیو را در ادامه مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت SD - دانلود با کیفیت HD

 

این اولین ویدیو از گیمپلی نیست که توسط پوشش Game Informer از Destiny 2: Forsaken نمایش داده می‌شود. اخیراً، ویدیوی دیگری عرضه کرده‌اند، که گیمپلی بسیار جالبی را نشان می‌دهد، و همچنین جزئیات ابر توانایی‌ها را بیان کرده است. می‌توانید آن را اینجا تماشا کنید. Destiny 2: Forsaken برای عرضه روی PS4, Xbox One و PC در تاریخ 13 شهریور 97 برنامه‌ریزی شده.

نوشته شده در: 1 مرداد 1397
دسته: خبر، Destiny 2
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Destiny 2 – Official Live Action Trailer – New Legends Will Rise
  • Destiny 2 - First Launch Trailer
  • Destiny 2 : Forsaken
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.