فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
Koei Tecmo نتایج مالی بازار درحال رشد ژاپنی که توسط PS4 و Switch رهبری می‌شود را علام کرد

نتایج مالی ربع اول سال Koei Tecmo

 

Koei Tecmo امروز نتایج مالی اولین ربع سال خود که از 12 فروردین تا 9 تیر را شامل می‌شود ارسال کرد.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از dualshockers، با افزایش 24 درصدی نسبت به سال قبل، بازده 8.109 میلیون ین و درآمد عملیتاتی 2.294 ین بوده که نسبت به سال گذشته رشد 133 درصدی داشته است. با این حساب، درآمد عادی و درآمد خالص قدری کاهش داشته‌اند.

همچنین یک بررسی اجمالی از وضعیت کسب و کار ناشر (Koei Tecmo) انجام داده‌ایم.

Koei Tecmo اشاره می‌کند که بازار کنسول خانگی در ژاپن از ماه ژانویه تا ژوئن 2018 توسط PS4 و Nintendo Switch هدایت می‌شود و برای دومین سال متوالی رشد سالیانه را نشان می‌دهد. در سطح جهانی، سهم بازی‌های موبایل به نیمی از بازار گسترش پیدا کرده و انتظار می‌رود در آینده رشد بیشتری نیز داشته باشد.

همچنین تأیید کرده‌اند که بازی‌های battle royale به گرایشی جهانی تبدیل شده‌اند، و حتی در بین خود ژانر نیز گرایش‌هایی تازه متولد می‌شوند و گسترش بیشتر از این انتظار می‌رود.

در این محیط تجاری، ناشر تمرکز خود را بر برنامه‌ی دوره‌ی متوسط سه ساله خود که "ایجاد و توسعه IP جهانی" است گذاشته. در نتیجه تلاش برای بهبود ارزش و سود از IPهای اورجینال NiOh بیش از 2 میلیون واحد تا ماه مِی فروش داشته و  NiOh2 در E3 2018 اعلام شده تا گسترده کردن IP در سطح جهانی ادامه پیدا کند.

با تشکر از درآمدهای عملیاتی درحال افزایش که از تلفن‌های همراه هوشمند و همچنین از درآمدهای ناشی از داشتن حق امتیاز IPها حاصل می‌شود، نتایج مالی برای ربع اول فراتر از پیش‌بینی‌ها بوده و پیشرفتی باثبات را نشان می‌دهد.

بخش کسب و کار سرگرمی‌ها (که شامل بازی‌ها نیز می‌شود)، درآمد 7.375 میلیون ین و 2.134 میلیون ین سود را گزارش می‌کند که قسمت عظیمی از کل دارایی‌های شرکت حساب می‌شود.

همچنین خبر دار شده‌ایم که فروش دنباله دار بازی‌ها و DLC  بازی Dynasty Warriors 9 و Attack on Titan 2 که در ربع سالی پیش عرضه شده‌اند عملکرد خوبی داشته‌اند.

همچنین در بخش  تلفن‌های هوشمند، بازی Dissidia Final Fantasy: Opera Omnia در افزایش درآمد جهانی همکاری کرده.

نوشته شده در: 1 مرداد 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Nioh 'Battle of Those Who Lived in the Darkness' Trailer
  • Nioh 8 Minutes Gameplay
  • موسیقی بازی‌ها: Nioh
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.