فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین بازی موبایلی مامور زمان
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
CD Projekt Red از مکانیک‌های RPG و ویژگی‌‌های موجود در بازی Cyberpunk 2077 می‌گوید

CD Projekt Red از مکانیک‌های RPG و ویژگی‌‌های موجود در بازی Cyberpunk 2077 می‌گوید

عنوان Cberpunk2077، بازی بزرگ بعدی استودیو لهستانی CD Projekt Red، هنوز تا زمان انتشار فاصله زیادی دارد ولی به نظر می‌رسد که از هم‌اکنون تیم سازنده آن درباره نحوه کارکرد مکانیک‌های بازی و مراحل آن ایده‌های خوبی دارند.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از WCCFTech، ساعاتی پیش توییتر رسمی بازی اطلاعاتی جدید درباره توانایی‌ها و قدرت‌های بازیکن و اینکه چگونه می‌توانید آن‌ها را افزایش دهید منتشر کرد. مهارت‌ها و پِرک‌ها (Perk) نیز مورد بحث قرار گرفتند و به نظر می‌رسد که مکانیک‌های بازی تفاوت چندانی با بازی RPG رومیزی Cyberpunk 2020 نداشته باشند.

"ما ویژگی‌های بسیاری نظیر قدرت (STR: Strength) در بازی داریم که بازیکنان می‌توانند از طریق لول‌آپ و استفاده از تجهیزات سایبری مختلف آن‌ها را افزایش دهند؛ مهارت‌ها، با انجام‌دادن موفقیت‌آمیز کارهای مختلف (هک‌کردن، ساخت تجهیزات، اسلحه‌های کوتاه یا بلند و دیگر چیزها) افزایش می‌یابند. پِرک‌ها نیز از 2 روش اعتبار خیابانی (Street Cred) و XP قابل بازشدن خواهند بود."

Cyberpunk 2077 (@CyberpunkGame) July 26, 2018

در یک پست مرتبط، هم‌چنین تایید شد که Cyberpunk 2077 دارای زیرنویس‌هایی به زبان‌های مجارستانی، چک و عربی خواهد بود. احتمال اینکه از زبان‌های دیگر نیز در هنگام عرضه بازی پشتیبانی شود وجود دارد.

"هم‌چنین زیرنویس‌های مجارستانی، جک و عربی. اگرچه، این لیست هنوز نهایی نیست، پس شاید در هنگام عرضه از زبان‌های دیگری نیز پشتیبانی کنیم. "

Cyberpunk 2077 (@CyberpunkGame) July 25, 2018

چندی پیش، خبری منتشر شد که توسعه Cyberpunk 2077 براساس برنامه پیش می‌رود ولی هنوز کارهای بسیاری برای انجام‌دادن وجود دارد. در صحبت درمورد بازاریابی، مدیرعامل CD Projekt Red یعنی آقای "آدام کیکینسکی" (Adam Kiciński) تایید کرد که نمایش E3 2018 تنها شروع مسیری طولانی‌تر بوده است.

"بازی در فرآیند تولید قرار دارد. در حال حاضر، تیمی تشکیل‌شده از 350 توسعه‌دهنده در حال کار برروی آن هستند؛ بزرگ‌ترین در تاریخ استودیو ما تاکنون. تولید براساس برنامه پیش می‌رود ولی هنوز کارهای بسیاری برای انجام‌دادن داریم؛ چرا که سطح توقعات و استاندارد را برای خودمان بسیار بالا قرار داده‌ایم. انتظارات نیز بسیار بالا بوده که بعد از نمایش‌مان در E3 به وضوح قابل مشاهده است. ما همگی به خاطر رسیدن به چنین کیفیتی خوشحال هستیم. "

عنوان Cyberpunk 2077 در حال حاضر برای کنسول‌های PS4 و Xbox One و پلتفرم PC در دست توسعه قرار دارد.

در پایان لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته شده در: 5 مرداد 1397
دسته: مطلب متفرقه، Cyberpunk 2077
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود گیم پلی بازی Cyberpunk 2077
  • Cyberpunk 2077
  • Cyberpunk 2077
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

قابل توجه دوستان 6 روز مانده به شروع تحریم های بانکی از سوی آمریکا دلار مرز 10 تومن را رد کرد!!!!
یعنی با وضعیت فعلی قیمت خام بازی میشه 600 هزار تومن!!!
منهای مالیات و اجاره مغازه و سود صاحب مغازه که کم کم باس با وضعیت فعلی برای یک بازی 700 هزار تومن پرداخت کنید!!!!
آب را مجانی میکنیم برق را مجانی میکنیم
وای خدا ترکیب witcher و Deus Ex این بازی پتانسیل این رو داره که به یکی از بهترین RPG های تاریخ تبدیل بشه.
کلا بچه ها فیلم ها را به سادگی ترجمه میکنن خیلی دوست دارم امکانش فراهم بشه تا بشه این نوع بازی ها رو هم ترجمه کرد البته خیلی طولانی به نظر میرسه اما ارزشش رو داره حتی اگه بشه به صورت نقد خریداریش کرد حتی دوست دارم بازی ویچر هم با زیرنویس فارسی تجربه کنم صادقانه بگم بیشتر صحبت های بازی رو متوجه نشدم چون وحشتناک حوصله میخواد

اره بهترین بازی تاریخ نسل بشریت خخ
خدا کنه با زبون فارسی هم آشنا باشن
در اون صورت خیلی حال میده
چنین بازی فوق العاده ای زیرش فارسی نوشته شده باشه
اه ناموسا گل گفتی چه میشه من با انگلیسی مشکل ندارم ولی ساب فارسی یه چیز دیگس ایشاالله دعا فقط دعا