فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین بازی موبایلی مامور زمان
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
CD Projekt Red توضیح می‌دهد چرا علیرغم اول‌شخص بودن بازی، Cyberpunk 2077 دارای شخصی‌سازی کارکتر است

CD Projekt Red توضیح می‌دهد چرا علیرغم اول‌شخص بودن بازی، Cyberpunk 2077 دارای شخصی‌سازی کارکتر است؟

همان‌طور که می‌دانید، بازی مورد انتظار استودیو CD Projekt Red یعنی Cyberpunk 2077 اول‌شخص خواهد بود. بازی دارای شخصی‌سازی نیز خواهد بود و شما می‌توانید شمایل فیزیکی شخصیت‌تان را بنا بر سلیقه خود تغییر دهید. ولی خب اگر بازی اول‌شخص باشد، به جز دست‌های شخصیت بازی چیز دیگری از شخصیت‌تان دیده نمی‌شود پس چرا زحمت تغییردادن شخصیت آن را به خود بدهید؟ خب اخیرا یکی از توسعه‌دهندگان استودیو CD Projekt Red در مصاحبه‌ای در این مورد صحبت کرده است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از GamingBolt، آقای "پاتریک میلز" (Patrick Mills) که یکی از طراحان مراحل بازی است، در مصاحبه‌ای با مجله Official Xbox Magazin در پاسخ به این سوال گفت که CD Projekt Red می‌خواهد تا Cyberpunk 2077 داستان شخصی بازیکن باشد و سپس به تفاوت‌های آن با سه‌گانه The Witcher اشاره کرد.

"خب این یک بازی RPG است. قبل از اینکه یک بازی تیراندازی باشد، یک بازی نقش‌آفرینی است. و واقعا درباره خلق یک شخصیت و زندگی‌کردن در دنیای بازی و تصمیم‌گیری نه تنها از دید آن شخصیت بلکه از دید خود شخص شما است. در The Witcher، شما درنقش گرالت قرار داشتید و گرالت دارای تاریخچه بود. وی دهه‌ها کتاب، بازی ویدئویی، کامیک و حتی سریال تلوزیونی که البته یکی دیگر در راه است، داشت و موضوع درباره هدایت وی در میان داستان بود. ولی با این بازی، ما می‌خواهیم که داستان، داستان شما باشد. پس واقعا، قراردادن شما در حالت اول‌شخص تنها راه انجام آن بود. "

این اولین بار نیست که درباره اول‌شخص بودن بازی صحبت می‌شود. پیش از این نیز آقای "مایک پانداسمیت" (Mike Pondsmith)، خالق بازی اصلی رومیزیِ Cyberpunk 2020، درباره این موضوع صحبت کرده بود و گفته بود که تجربه دنیای Cyberpunk 2077 از طریق حالت اول‌شخص بهترین گزینه بوده و بازیکن را بیشتر در دنیای بازی غرق می‌کند.

نظر شما چیست؟ لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته شده در: 5 مرداد 1397
دسته: مطلب متفرقه، Cyberpunk 2077
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود گیم پلی بازی Cyberpunk 2077
  • Cyberpunk 2077
  • Cyberpunk 2077
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

حرفاش ادمو یاد Ready Player One میندازه
ول کن تو آشغالم بسازی خودش محشره اصلا نباید حرف

بزنی کارتو بکن هیچ استودیو و بازی به پای گیم های این شرکت نمیرسه میشه گفت گیم یعنی cdp معنای گیمو اینا معنی میکنن. گیم یعنی تو و تو باید داستان بازیو بسازی نه دیگران برات تصمیم بگیرن امیدوارم بقیه شرکت ها به این درک و شعور برسن از قوی تراش ناتی داگ گرفته تا استودیو های هندی.انصافا غول بازی سازی rockstar است و بس!!!!!!
شاید تعداد آینه ها و اشیائی که تصویرو بازتاب میدن توی محیط بازی خیلی زیاده :/
البته مولتی هم داره دیگه
حرف در کار بزرگان نباشد
کاش مثل fallout یا skyrim هم مود اول شخص داشت و هم سوم شخص
چون یه بازی نقش آفرینی واقعا بعضی جاها سوم شخص بیشتر به کارش میاد