فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین بازی موبایلی مامور زمان
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
عنوان Cyberpunk 2077 بازیکنان را نه تنها به صورت فیزیکی بلکه از لحاظ فکری نیز درگیر خواهد کرد

عنوان Cyberpunk 2077 بازیکنان را نه تنها از لحاظ فیزیکی بلکه از لحاظ فکری نیز درگیر خواهد کرد

همان‌طور که می‌دانید پس از نمایش گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 پشت درهای بسته در نمایشگاه E3، کسانی که شاهد آن بودند به شدت از بازی تعریف کردند. از آن زمان بیشتر ما مشتاقانه منتظر اخباری بیشتر از بازی هستیم.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از WCCFTech، به تازگی آقای "پاتریک میلز" (Patrick Mills) از CD Projekt Red که وظیفه طراحی مراحل بازی Cyberpunk 2077 را برعهده دارد، در مصاحبه‌ای با Xbox Official Magazine، کمی بیشتر درباره چیزهایی که وقتی بحث در مورد یک جامعه پادآرمان‌شهر (dystopia) همانند شهر موجود در بازی Cyberpunk2077 باشد، استودیو در بازی قرار خواهد داد، صحبت کرد.

"Cyberpunk 2077 یک بازی پیرامون افراد قدرتمند در بالای زنجیره و افراد پایین زنجیره که هیچ‌چیز ندارند است. این قدرت می‌تواند ناشی از ثروت، مجموعه‌ای از سلسله مراتب، تکنولوژی و خشونت باشد. "

"محیط و تم Cyberpunk 2020، همانند تم دنیای سری The Witcher، یک نقد و مجموعه‌ای پیچیده از دنیای نویسنده بود و ما در بازی‌های‌مان سعی نداریم تا از چنین چیزهایی دوری و پرهیز کنیم. بالعکس، به نظر من این یکی از چیزهاییست که ما را متمایز می‌کند. البته، برای ما، بلوغ و مسائل بزرگ‌سالانه تنها به معنای روابط جنسی و خشونت نیست. ما تلاش می‌کنیم تا شما را در سطوح مختلف درگیر کنیم؛ آن‌ هم نه فقط به صورت فیزیکی، بلکه هم‌چنین به صورت فکری. Cyberpunk یک ژانر ذاتا سیاسی است و این نیز یک فرانچایز ذاتا سیاسی است. "

"این مکانیست که از راه‌هایی جالب و پیچیده، به دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم دیدی کاملا انتقادی دارد و ما امیدواریم تا بتوانیم آن را به خوبی منتقل کنیم. Cyberpunk 2077 درباره دنیاییست که در آن تعدادی بسیار کم از افراد فوق ثروتمند در راس ساختارهای مبتنی‌بر قدرت شرکت‌های رام‌نشدنی، بر دنیایی در حال از هم‌فرو‌پاشی که اغلب جمعیت آن در چرخه‌ای نامحدود از فقر و خشونت زندگی می‌کنند، سلطنت می‌کنند. به عقیده من، مقدار تفاوت آن با دنیایی که واقعا در آن زندگی می‌کنیم کاملا به دید شما بستگی دارد. "

هم‌چنین "میلز" باری دیگر درباره انتخاب بحث‌برانگیز و جنجالی آن‌ها پیرامون اول‌شخص بودن بازی صحبت کرد. او از طرفداران درخواست کرد تا به زاویه دید هر بازی سوم‌شخصی حتی سری The Witcher توجه کنند و سپس گفت که نگاه‌کردن به آسمان‌خراش‌های عظیم Cyberpunk 2077 در زاویه دید سوم‌شخص همان حس لازمی را دید اول‌شخص دارد به بازیکن القا نمی‌کند.

"ما چیزهای بسیاری از زاویه دید اول‌شخص به دست آورده‌ایم و بخشی از آن‌ها نزدیک‌تر بودن به شخصیت و این حس که انگار خود شما ساکن آن شخصیت هستید، است. ولی به جز این، من این را نیز می‌گویم: بروید یک بازی سوم‌شخص انجام دهید، بروید یکی از بازی‌های The Witcher را انجام داده و به بالا نگاه کنید. سعی کنید فقط به صورت مستقیم به بالا نگاه کنید. متوجه خواهید شد که غرق‌شدن در بازی و دنیای آن هیچ‌گاه کاملا رخ نمی‌دهد و هیچ‌گاه این که واقعا دارید به بالا نگاه می‌کنید را احساس نخواهید کرد. "

"این حس را دارد که انگار یک دوربین را به چپ و راست می‌چرخانید. در Cyberpunk 2077 ما واقعا می‌خواهیم تا شما بتوانید در Night City راه بروید و آن آسمان‌خراش‌های عظیم ساخته‌شده از بتن، شیشه و فولاد را تماشا کنید؛ برای این که حس کنید در این تنگه، این جنگل قرار دارید و سعی دارد شما زنده‌زنده بخورد. چنین چیزی تنها در زاویه دید اول‌شخص امکان‌پذیر است. "

Cyberpunk 2077 تاریخ انتشار مشخصی ندارد ولی می‌دانیم که برروی کنسول‌های PS4 و Xbox One و پلتفرم PC عرضه خواهد شد.

در پایان لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته شده در: 7 مرداد 1397
دسته: مطلب متفرقه، Cyberpunk 2077
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود گیم پلی بازی Cyberpunk 2077
  • Cyberpunk 2077
  • Cyberpunk 2077
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

کمره از همین حالا درد گرفت....
"بروید یک بازی سوم‌شخص انجام دهید، بروید یکی از بازی‌های The Witcher را انجام داده و به بالا نگاه کنید. سعی کنید فقط به صورت مستقیم به بالا نگاه کنید. متوجه خواهید شد که غرق‌شدن در بازی و دنیای آن هیچ‌گاه کاملا رخ نمی‌دهد و هیچ‌گاه این که واقعا دارید به بالا نگاه می‌کنید را احساس نخواهید کرد. "
خداییش الان قانع شدم که اول شخص شدن بازی درست بوده.
فک کن تو شهر های شلوغ و با ساختمون های بلند بخوای به اسمون نگاه کنی...عالی
چه قدر خبر میاد از این بازی .
خب این که معلوم بود
این ایده ها روی کاغذ خیلی قشنگن ....با اینکه به سیدی پراجکت امیددارم اما یکم حرف ها داره زیاد میشه
امیدوارم رو به Overrate شدن نره
ای شیطون هم فیزیکی میذاره انجام بدیم هم فکرشو ؟ دمش گرم :)))
چطور از لحاظ فیزیکی درگیر میکنه؟
CD Project میخاد کاری با این بازی بکنه
که Rockstar با GTA نکرد
این حجم از نبوغ تو یه بازی بی سابقس