فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین بازی موبایلی مامور زمان
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
Cyberpunk 2077 ده نویسنده دارد؛ باندهای جنایتکاران شباهتی به آدم‌های شرور کامیک بوکی نخواهند داشت

 CyberPunk 2077

به گزارش پردیس گیم و به نقل از wccftech، در حین مصاحبه با مجله‌ی رسمی PlayStation (شماره 152، ماه سپتامبر)، Stanisław Święcicki  که از 2013 نویسنده‌ی CD Projekt RED بوده، از اندازه تیم نویسندگی و فرایند خلاقانه‌ی پشت آن برای Cyberpunk 2077 صحبت کرده.

"حدود هشت الی ده نفر عضو دارد. درحال حاضر ده نفر. پس، تیم تمام و کمالی است.

در ابتدا جوری بود که به نظر تمام تیم مرتب سازی و در سطحی بالاتر تصمیم گرفته شده بود که مسیر چگونه باشد. و بعد به نوعی یک طرح داستانی به ذهمان رسید – یه دیدگاه کلی در رابطه با اینکه داستان چطور باید پیش برود. روایت داستان بخشی کلیدی در CD Projekt RED است. ترجیح می‌دهم بگویم روایت بخشی کلیدی است، تا اینکه داستان کلیدی باشد. چون تمام ماجرا به تیم روایی که واقعاً نزدیک با هم کار میکنند بازمیگردد.

 هر بخش تمرکز متفاوتی برای خود دارد: آیا همه‌چیز منطقی است، به عنوان مرحله اجرایی است، صحنه‌های سینمایی و حال و هوای آن چقدر خوب است. بعد به دست ما برمیگردد و ما به شکل ارگانیک آن صحنه را تغییر می‌دهیم، همانطور که سایر تیم‌ها پیشنهاد می‌دهند. دیالوگ‌ها را می‌نویسیم و دوباره برایمان پس فرستاده می‌شود. پس، واقعاً فرایندی چند لایه است.

از اسطوه‌ها به عنوان تابلویی قویی برای حال و هوا و اتمسفر استفاده می‌کنیم زیرا درحال ساخت جهانی مشابه با آنچه در 2020 مشاهده کردید هستیم، ولی این آزادی خلاقیت را به خود می‌دهیم تا پیچش‌های عظیم درمورد موجودیت جهان و اینکه چه قانون‌هایی دارد ایجاد کنیم.

این به نوعی نیاز است چون Cyberpunk 2020، که به عنوان یک بازی نقش آفرینی آن را بازی کرده‌ام، یک بازی کاغذ و خودکاری بود، درست؟ پس ما اینجا درحال ساخت بازی خیلی متفاوتی هستیم. ولی چیزی که واقعاً برایمان اهمیت دارد حال و هوا و مواردی است که در این دنیا اهمیت دارد."

همچنین Święcicki  درباره‌ی داستان‌ها و شخصیت‌سازی گروه‌های جنایتکار در Cyberpunk 2077 توضیح داد: به گفته‌ی وی، آن‌ها شرورهای کامیک بوکی نخواهند بود.

"وقتی تیم تروما (یک گروه از افراد امدادی درمانی) درحال رسیدن است – من در تیم نویسندگی این بخش بودم. تیم تروما و "واگن گوشت" (تیم رغیب گروه تروما با عملکردی مشابه) به گونه‌ای اسطوره هستند – پس، می‌دونید، آدم‌هایی واقعاً سر سخت که در آمبولانس‌ها پرواز می‌کنند ولی همچنین در سطحی مسلح هستند که نمیتوان آنان را کارمندهای مراقبت بهداشتی نامید، برای بودن در آن قسمت از دنیا فوق خطرناک هستند. لحظه‌ای که روی زمین فرود می‌آیند بدین شکل است که با خود می‌گویید، "خیله‌خب، آره، این همان احساسی است که تصور میکردم.

 و همچنین باند ماشینی که با آنان معامله می‌کنید. درمورد اعضای باند واقعاً میخواستیم تأیید کنیم که نمیخواهیم شرورهای کامیک بوکی باشند – آن‌ها موجوداتی نفرات انگیز نیستند که بی دلیل تصمیم گرفته‌اند ابزار سایبری در خود قرار دهند. دنیایی تاریک و خطرناک است و برخی از مردم که توانایی رسیدن به ابر شرکت‌ها را نداشته‌اند یا این را نمیخواهند... یک نیاز انسانی است که به دنبال هویت باشند، و بعضی از مردم به سمت باندهای خلاف گرایش پیدا کرده‌اند. اگرچه صورت‌هایشان تغییر یافته با این حال هنوز در باطن انسان هستند. این موضوع احساسی جهانی که همه ما داریم برمی‌انگیزد: نیاز به تعلق داشتن به یک گروه."

برای Cyberpunk 2077 تاریخ انتشاری مشخص نشده، اگرچه زمانی که تعیین شد خبرش را پوشش خواهیم داد. با این حال، CD Projekt RED دمویی جدید در انتهای این ماه در نمایشگاه Gamescom 2018 برای مطبوعات به نمایش می‌گذارد – منتظر شنیدن اخبار آن باشید.

نوشته شده در: 12 مرداد 1397
دسته: مطلب متفرقه، Cyberpunk 2077
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود گیم پلی بازی Cyberpunk 2077
  • Cyberpunk 2077
  • Cyberpunk 2077
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

هر روز یه خبر میاد...
که انتظارا رو بالا و بالاتر میبره...