فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
Insomniac Games برنامه‌ای برای ساخت یک بازی دیگر از سری Resistance ندارد

Resistance

Insomniac Games برای انتشار عنوان مورد انتظار Spider-Man در ماه آینده آماده می‌شود اما برخی طرفداران همچنان امیدوار هستند که پس از انتشار آن، اعضای این استودیو به سراغ Resistance باز می‌گردند. با توجه به صحبت‌های اخیر سازندگان، ظاهرا نباید امید خود را چندان بالا ببرید.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از DualShockers، جیمز استیونسون به عنوان مدیر عامل Insomniac Games، در مصاحبه‌ای با Finder راجع به امکان بازگشت استودیو به دنیای Resistance صحبت کرد. او گفت در حالی که هرگز آن را رد نمی‌کند، اما وقوع آن را بعید می‌داند:

"اگر بر سر این موضوع شرط می‌بستم، احتمال برنده شدن من بسیار کم بود اما در طول این سال‌ها یاد گرفتم که هرگز نگویم هرگز. فکر می‌کنم مردم بسیار زیادی با بازی Resistance در دوران PS3 خاطره دارند ولی ما برنامه‌ای برای ساخت یک بازی دیگر از Resistance در آینده نداریم."

سپس از استیونسون پرسیده شد آیا او فکر می‌کرد که برای توسعه‌دهنده دیگری فرصت کسب حق امتیاز Resistance وجود داشت یا خیر اما وی گفت این تصمیم به Sony بستگی دارد زیرا آن‌ها مالک آی‌پی Resistance هستند:

"من مطمئن نیستم. مشخصا سازنده‌های دیگری نسخه‌های پلتفرم‌های دستی Resistance برای PSP (سال 2009 و Resistance: Retribution توسط استودیوی Bend) و Vita (سال 2012 و Resistance: Burning Skies توسط استودیوی nStigate Game) را توسعه دادند. در واقع این Sony است که مالک آی‌پی و جهان آن بازی است بنابراین اگر آن‌ها واقعا مشتاق ساخت Resistance 4 باشند و ما نتوانیم یا نخواهیم که آن را بسازیم، وظیفه ساخت آن را به یک توسعه‌دهنده دیگر می‌دهند اما این کار به Sony بستگی دارد، نه ما."

آخرین نسخه اصلی سری Resistance که Resistance 3 بود، در سال 2011 توسط Insomniac Games منتشر شد و در حالی که واکنش خوبی از سوی منتقدان دریافت کرد، اما فروش خوبی نداشت. شاید به این دلیل است که Sony زحمت ساخت نسخه جدید این سری برای PS4 را به خود نمی‌دهد.

نوشته شده در: 13 مرداد 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Resistance 3
  • Resistance 3
  • Resistance 3
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

از اون بازی هاست که هر کی تجربه‌ش کرده امکان نداره از یاد ببرت‌ش خدایی قسمت دوم‌ش شاهکار بود
خیلی حیف شود که دیگه ادامه‌ش نمیدن خدایی جاش تو این نسل خالیه
متاسفانه من فقط نسخه سوم را بازی کردم واقعا خوش ساخت و عالی بود
حیف شد واقعا انتظار داشتم بازی بعدیشون رسیستنس باشه