فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
جدول ۱۰ بازی پرفروش بریتانیا در هفته گذشته: Crash Bandicoot همچنان در صدر

Crash

عنوان N. Sane Trilogy سری بازی Crash Bandicoot اولین بار یک سال پیش برای PS4 منتشر شد، اما این موضوع جلوی جایگیری در صدر بازی‌های فیزیکی بریتانیا در تابستان امسال را نگرفته است. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از GameSpot، با کمک انتشار نسخه‌های Xbox One ،PC و Nintendo Switch آن در ژوئن امسال، طبق گفته‌ی ناظر فروش GfK Chart-Track این بازسازی سه‌گانه این هفته نیز شماره ۱ شده است که ششمین هفته صدر نشینی متوالی این عنوان می‌شود.

در بالای جدول برای آخر هفته ۴ آگوست تغییر کوچکی مشاهده می‌شود، Lego the Incredibles با قرار گرفتن در جایگاه دوم چهارمین هفته‌ی موفقیت‌آمیز را برای خود رقم می‌زند. این هفته در جایگاه سوم عنوان متفاوتی قرار دارد، چنانکه Mario Kart 8 Deluxe از The Crew 2 سبقت گرفته و آن را به شماره ۴ عقب رانده است.

تنها بازی جدید که این هفته وارد جدول شده است نسخه‌ی PS4 و Switch عنوان Hello Neighbor است که در جایگاه شانزدهم قرار دارد.

جدول ۱۰ فروش برتر را می‌توانید در ذیل ببینید، به لطف UKIE و Chart-Track. توجه داشته باشید که این جدول شامل اطلاعات فروش‌های دیجیتالی نمی‌شود و از این رو نباید نمایشگر کلیه‌ی فروش‌های بازی UK به حساب بیاید.

1. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

2. Lego the Incredibles

3. Mario Kart 8 Deluxe

4. The Crew 2

5. Grand Theft Auto V

6. Call of Duty: WWII

7. God of War

8. Super Mario Odyssey

9. Jurassic World: Evolution

10. Mario Tennis Aces

نوشته شده در: 15 مرداد 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Sewer or Later Gameplay
  • Crash Bandicoot N.Sane Trilogy - PS4 vs PS1 graphical comparison
  • موسیقی بازی‌ها: Crash Bandicoot N.Sane Trilogy
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

حضور سه تا ماریو
نشان از بالا بودن پرچمه
تماممممممممممم
شاهکار جاودانه ای که ناتی داگ ۲۰ سال پیش ساخته بود هنوزم داره اقایی میکنهخدای بازیها هم با اینکه انحصاریه و اینهمه فروخته(تو یه ماه گفته بودن بیش از ۵ میلیون نسخه فروخته الان حدود ۸-۹ میلیون فروش داشته با احتساب اینکه تا حالا جزو تاپ تن های فروشه)بازم قصد نداره از تاپ تن بیاد بیرون