شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
وب سایت IGN یکی از نویسندگان برجسته‌ی خود را به دلیل کپی برداری از یک کانال یوتیوب اخراج کرد

به گزارش پردیس گیم، وب سایت IGN به تازگی یکی از نویسندگان برجسته‌ی خود را به دلیل کپی برداری و نقض کردن قوانین کپی رایت اخراج کرد. فیلیپ میوین (Filip Miucin) یکی از نویسندگان سابقه دار IGN بود و به عنوان دبیر بخش بازی‌های Nintendo هم در این وب سایت فعالیت می‌کرد.

میوین به تازگی وظیفه‌ی انجام دادن نقد و بررسی بازی Dead Cells را برعهده داشت. بعد از مدتی یکی از کانال‌های گیمینگ در یوتیوب با نام Boomstick Gaming ویدئویی تحت نام "وب سایت IGN نقد و برسی من از بازی Dead Cells را کپی برداری کرده، باید چه کار کنم؟" منتشر کرد. سازنده‌ این ویدئو در آن دلایلی آورد که IGN از نقد او در نقد ویدئویی خود استفاده کرده است. حتی بعضی از عبارت‌ها و جمله‌هایی که سازنده این ویدئو استفاده کرده، در نقد IGN آمده است. به 2 پاراگراف زیر توجه کنید:

همچنین وب سایت IGN هم در بیانیه‌ای اعلام کرد: "ما اتهاماتی که به یکی از نویسنده‌هایمان که وظیفه‌ی نقد و بررسی بازی Dead Cells را داشت وارد شده بود را بررسی کردیم و متوجه شدیم که پیش از این نقدی منتشر شده بود که با نقد ما شباهت‌هایی داشت. ما از سازنده‌ی بازی یعنی استودیوی Motion Twin و کانال یوتیوب Boomstick Gamin عذرخواهی می‌کنیم، زیرا که این شباهت‌ها فراتر از مرزها و قوانین بوده و به نوعی کپی برداری محسوب می‌شده، پس ما از این به بعد تلاش می‌کنیم تا کارهای بهتری را ارائه بدهیم و نظارت بیشتری بر روی این بخش داشته باشیم. یکی از قوانین ما این است که منتقد حتما باید بازی را یکبار کامل تمام کند، اما در نقد Dead Cells منتقد دچار تخلف شد. ما به‌زودی در این هفته بازی Dead Cells را دوباره نقد خواهیم کرد."

این اولین کپی برداری میوین نبوده و او پیش از این در نقد نسخه‌ی Nintendo Switch بازی Fifa 18 هم از وب سایت Nintendo Life کپی برداری کرده بود.

نوشته شده در: 18 مرداد 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Dead Cells
  • دانلود موسیقی متن بازی Dead Cells
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

فقط برید و ویدیو رو ببینید ، یه کپی تمیز از کانال Boomstick Gamin بود که باعث مشهور شدن کانالش هم شد...