فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
آپدیت بزرگ Forza Motorsport 7 شامل Aston Martin AMR1، حالت Time Attack، ارتقاء‌های حالت Drift و ترسیم دوباره‌ی وسعت مسیر می‌شود

Forza Motorsport 7

به روز رسانی بزرگ برای جدیدترین نسخه‌ی Forza Motorsport  استودیوی Turn 10 فردا برای Xbox One و نیز Windows 10 PC عرضه خواهد شد و گفته شده یکی از بزرگترین به روز رسانی‌ها در تاریخ Forza Motorsport است.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از wccftech، یکی از موارد اضافه شده Aston Marin AMR1 مدل 1989 خواهد بود. مدیر انجمن Forza یعنی برایان اکبرگ در بلاگ رسمی بازی نوشته؛ "فقط پنج شاسی ساخته شدند؛ موردی که اینجا مدل سازی شده(AMR1/04)  با به دست آوردن مقام چهارم در مسیر مسابقه‌یBrands Hatch  انگلستان و مقام هشتم در مسیرNürburgring  آلمان با پشت فرمان بودن برایان ردمن و دیوید لزلی موفق‌ترین بوده است."

تغییرات دیگر شامل معرفی حالت time-attack است که با leaderboard مخصوص به خود برای هر مسیر در بازی، در میان هر کلاس ماشین، هر گزینه‌ی آب و هوایی و زمان روز خواهد آمد.

همچنین این به روز رسانی شامل ارتقاء‌های حالت دریفت می‌شود، از جمله گزینه‌ی جدید ارتقاء تعلیق دریفت برای کارگاه ارتقاء.

ترسیم دوباره علائم محدودیت مسیرها نیز بخشی از به روز رسانی مرداد ماه است.Turn 10  نوشته؛ "تیم توسعه در Turn 10 تمام پیکربندی‌های مسیر را در بازی دوباره تعریف کرده است". " این یعنی تمام آن محدودیت‌ها با دست طراحی شده – از کوچک‌ترین دورها مثل پیست Rio Mini تا بزرگترین مسیرها در بازی مثل پیست کامل Nürburgring. در واقع، در مورد حلقه‌ی مسیر، این به معنی طراحی دستی بیش از 13000 پین برای ساخت نمودارهایی است که محدودیت‌های داخلی و خارجی مسیر در آن پیست عظیم و معروف را مشخص می‌کند."

ما به محض انتشار آپدیت جدید Forza Motorsport 7 آن را به روز رسانی خواهیم کرد.

Forza Motorsport 7 اکنون به صورت جهانی برای Xbox One و Windows 10 PC در دسترس است.

نوشته شده در: 19 مرداد 1397
دسته: خبر، Forza Motorsport 7
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Forza Motorsport 7 – Demo
  • تریلر لایو اکشن دیدنی به مناسبت عرضه Forza Motorsport 7
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

ای جان