فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
تاریخ انتشار نسخه‌ی Switch عنوان Dark Souls Remastered اعلام شد


مدت‌ها پیش عنوان Dark Souls Remastered که نسخه بهبود یافته‌ی عنوان محبوب و تحسین شده‌ی Dark Souls می‌باشد، برای پلتفرم‌های PC، PS4 و Xbox One منتشر شد. از همان ابتدا سازندگان بازی قول انتشار این بازی بر روی کنسول Nintendo Switch را داده بودند، اما پیش از عرضه‌ی بازی اعلام شد که نسخه‌ی این پلتفرم در روز عرضه‌ی اعلام شده منتشر نخواهد شد و با تاخیر به Nintendo Switch می‌آید. حال شرکت Bandai Namco تاریخ انتشار این Dark Souls Remastered بر روی این کنسول را مشخص کرده است.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از WccfTech، عنوان Dark Souls Remastered نهایتا در تاریخ 19 اکتبر (27 مهر) برای کنسول Nintendo Switch منتشر خواهد شد. این بازی در حالت داک و بر روی تلوزیوین یا مانیتور با رزولوشن 1080p و با فریم ریت 30 در ثانیه اجرا خواهد شد، اما در حالت دستی شاهد اجرا با رزولوشن 720p هستیم. در عوض بر روی PS4 Pro و Xbox One X شاهد اجرای این بازی با رزولوشن 1080p و فریم ریت 60 و در PC شاهد رزولوشن 4K و فریم ریت 60 هستیم که شاید باعث شوند شما قید تجربه‌ی این بازی بر روی Nintendo Switch را بزنید.


شرکت Nintendo همچنین به همراه این بازی یک Amiibo جدید نیز با طرح Solaire of Astora عرضه خواهد کرد که به شما اجازه‌ی اجرای حالت Praise the Sun را از همان ابتدا بازی می‌دهد.

تا به حال هیچ کدام از سایت‌های معتبر موفق به تجربه‌ی Dark Souls Remastered بر روی Nintendo Switch نشده‌اند، پس ما فعلا اطلاعاتی از کیفیت اجرایی بازی نداریم. اما با توجه که مسئول ساخت این نسخه، استودیوی Virtuos می‌باشد و بر روی نسخه‌ی Nintendo Switch عنوان L.A. Noire هم کار کرده، می‌توانیم انتظار کیفیت قابل قبولی را داشته باشیم.

نظر شما چیست؟ آیا این بازی را بر روی Nintendo Switch تجربه می‌کنید و یا علاقه به تجربه‌ی آن در پلتفرم دیگری دارید؟

نوشته شده در: 23 مرداد 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Dark Souls Remastered
  • دانلود تریلر Dark Souls Remastered
  • Dark Souls Remastered
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

فکر نمیکنم دارک سولز برای پلیر های سوییچ مناسب باشه متاسفانه.
اینا به جای کنترلر کنسولو میزنن تو دیوار
1 از بقیه اسون تره. بغییر از Sens Fortress و Tomb of the giants بقیه بازی خیلی سخت نیست. یه Black Knight Halbeard و Bow خوب داشته باشی بازی اب خوردن میشه.