فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
تاریخ عرضه محتوای اضافه Dead Living Zombies عنوان Far Cry 5 مشخص شد
صفحه شخصی من - Telegram: @Anhedonistt Instagram ID: Anh...
User_image

این روزها بازیکنان هر چه عناوین زامبی محور دریافت کنند باز هم کم است و به نظر می‌رسد Ubisoft به خوبی متوجه این موضوع شده است و با محتوای اضافه بعدی Far Cry 5 تحت نام Dead Living Zombies این موجودات بیرحم را به جان بازیکنان خواهد انداخت.

به گزارش پردیس‌گیم و طبق اعلانات تیم سازنده، بازیکنان در این محتوای اضافه 7 فیلمنامه و داستان از یک فیلم را پیش خواهند برد و در مناطقی مثل سقف ساختمان‌ها، زمین‌های کشاورزی و پایگاه‌های نظامی با زامبی‌ها مبارزه خواهند کرد. بعد از به پایان رساندن هر نقشه، باتزیکنان می‌توانند "حمله امتیازی" را باز کنند و به سه ستاره برسند.

با این محتوای اضافه بازیکنان ابزاری مکمل دریافت خواهند کرد که پتانسیل بیشتری برای سازندگان نقشه، ابزار اسکریپت و تخریب‌پذیری اشیاء فراهم خواهد کرد.

این محتوای جذاب 7.99 دلار قیمت خواهد داشت و البته سه‌گانه Dead Living Zombies، Hours of Darkness و Lost on Mars که همگی در Season Pass وجود دارند به صورت جداگانه 29.99 دلار هزینه می‌طلبند.

Far Cry 5: Dead Living Zombies در تاریخ 28 آگوست برای سه پلتفرم Xbox One، PC و PS4 منتشر خواهد شد.

تریلر این محتوای اضافه را در ادامه مشاهده می‌کنید:

دانلود SD - دانلود HD

دانلود بصورت تمام صفحه

نظر شما در این باره چیست؟

نوشته شده در: 27 مرداد 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Far Cry 5: Mary May
  • Far Cry 5
  • Far Cry 5: The Resistance
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

دی ال سی اول خیلی کوتاه بود ولی باز سرگرم کننده تو همون تایم کوتاه

دی ال سی دوم به شدت بعد نیم ساعت تکراری میشه و حوصله سر بر . دیالوگ های تکراری . hurk هر 5 دقیقه میگه i feel pain man . i actually can feel it :/ یه جورایی رو مخ شده بود صداش و همه چی ولی جنبه های فانش هم کم نبود

امیدارم این بتونه رضایت بیشتری رو جلب کنه .