فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
تاریخ انتشار بازی Shenmue 3 به همراه یک تریلر مشخص شد

Shenmue III

به گزارش پردیس گیم، تاریخ انتشار بازی Shenmue 3 توسط Ys Net مشخص شد. این دنباله مورد انتظار در روز 27 آگوست سال 2019 (5 شهریور 1398) برای پلتفرم‌‌‌‌‌‌‌‌های PC و PS4 عرضه می‌شود. با این وجود که یو سوزوکی، خالق سری Shenmue، نتوانست شخصا در رویداد Gamescom 2018 شرکت کند، اما یک ویدیوی از پیش ضبط شده برای افراد حاضر در این نمایشگاه ترتیب داده بود. در ادامه نیز یک تریلر از گیم‌پلی بازی با حضور Ryo Hazuki به نمایش در آمد.

داستان Shenmue 3 درست پس از پایان نسخه دوم جریان دارد که شخصیت Hazuki به Guilin در چین سفر می‌کند و در آنجا با Ling Shenhua آشنا می‌شود. همچنین یک آنتاگونسیت جدید به نام Niao Sun معرفی خواهد شد.

Shenmue 3 با موتور Unreal 4 ساخته می‌شود و اولین بار در کنفرانس E3 2015 شرکت سونی معرفی شد. پس از تاخیرهای بسیار، سرانجام یک تاریخ انتشار از بازی داریم و البته تعجب هم نمی‌کنیم که در آینده دوباره زمان عرضه آن به تعویق بیوفتد اما خوب است که ببینیم تلاش سوزوکی و تیم او در حال نتیجه دادن است.

در ادامه می‌توانید جدیدترین تریلر بازی را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت SD - دانلود با کیفیت HD

تماشا به‌صورت تمام صفحه

نوشته شده در: 30 مرداد 1397
دسته: مطلب متفرقه، Shenmue III
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Shenmue III - Gamescom
  • Shenmue 3
  • Shenmue III
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

افتضاحه!چه غلطی میکنه استاد سوزوکی!با کله میره تو دره!
دوست عزیز این بازی با بودجه کیک استارتری داره ساخته میشه قرار نیست چیز درجه یک و بی نقصی باشه
ژاپنی ها بارها به من ثابت کردن که یک بازی حتما نباید گرافیک خوب یا عالی داشته باشه. داستان، نحوه روایت و پیام یک بازی مهترین بخش اونه. روح اثر مهمه.
یک گیم پلی خوب و غنی شرف داره به گرافیک. نمیگم که گرافیک مهم نیست اتفاقا خیلی مهمه اما یادمون باشه لازمه یک گیم فقط گرافیک نیست. داستان،موسیقی و گیمپلی و دیگر اجزا اون هم به اندازه گرافیک مهم و تاثیر گذارن.
شبیه بازی هاps1 دراومده