جنگ خان‌ها
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
جنگ خان‌ها هیولا
رئیس شرکت Take Two: ما سرگرمی خلق می‌کنیم و تنها بازی نمی‌سازیم

بازی GTA V به تازگی با عبور از عنوان Wii Sports توانست از لحاظ تجاری به یکی از موفق ترین عناوین تاریخ تبدیل شود و در کنار فروش 95 نسخه ای در سرتاسر جهان، به عنوان یکی از بزرگترین سرگرمی های تاریخ نیز شناخته می‌شود.

 به گزارش پردیس گیم و به نقل از Gamespot، استروس زلنیک (Strauss Zelnick)، مدیر عامل شرکت Take-Two Interactive که به نوعی شرکت مادر Rockstar محسوب می‌شود، اعلام کرد که Take Two فراتر از شرکتی است که تنها بازی های رایانه ای تولید می‌کند. در حالی که زیرمجموعه های این شرکت نظیر Rockstar و 2K Games بازی های رایانه ای تولید می‌کنند، این شرکت عقیده دارد که محصولات آن‌ها بخشی از یک سرگرمی بزرگتر بوده که بازی رایانه ای تنها بخشی از آن است.

"ما یک شرکت بازی رایانه‌ای نیستیم. ما یک شرکت تعاملی سرگرمی نیستیم. ما یک شرکت سرگرمی هستیم. تیم ما به خوبی ثابت کرده است که عناوین ما یکی از بزرگترین و مهم ترین بخش‌های سرگرمی بر روی زمین هستند، و این تنها اول راه صنعت گیم و همینطور، اول راه ما است."

زلنیک در ادامه توضیح داد که علت موفقیت عناوین شرکت Rockstar این است، که وارد شدن و انجام دادن کار ها در این عناوین برای همه آسان است، اما حرفه‌ای شدن در آن ها کار هرکسی نیست. اما نتیجه این طراحی، پیچیده تر شدن و سرگرم کننده شدن بیشتر بازیکنان تازه وارد و حرفه‌ای است و باعث می‌شود تا بازیکنان بیشتری به سوی این عناوین جذب شوند و حتی پول خرج کنند. زلنیک حتی پا را از این فراتر گذاشت و گفت که محبوبیت بازی GTA V هم اکنون در سطح بالایی قرار دارد و هر بازیکن حرفه ای بالای 17 سال یک نسخه از این بازی را دارا می‌باشد.

این اولین باری نیست که زلنیک بازی‌های رایانه‌ای را با سرگرمی‌ها مقایسه می‌کند. این شخص که در دهه نود مدیر عامل شرکت فیلم سازی 20t Century Fox بود، گفت که عناوین GTA و Red Dead بسیار به سری James Bond شباهت دارند و مانند این سری، همیشگی و ماندگار هستند.

اما در آخر، بازی جدید استودیو Rockstar یعنی Red Dead Redemption 2 در پایان ماه اکتبر امسال بر روی Playatstion 4 و Xbox One منتشر خواهد شد و برخلاف GTA V، تنها دارای یک شخصیت قابل بازی خواهد بود.

نوشته شده در: 22 شهريور 1397
دسته: مطلب متفرقه، Red Dead Redemption 2
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Red Dead Redemption 2
  • Red Dead Redemption 2: GTA Eddition
  • تریلر لو رفته از شخصی سازی در Red Dead Redemption 2
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

و ما هم با بازی شما زندگی میکنیم
والا اگر شما به فکر سرگرمی همه بودید
نمیومدید یه سال بعد یهویی RDR2 رو برا ما معرفی کنید
آقا شما الان معرفی کنید یه سال بعد بدید
این چه کاریه اخه با ما میکنید؟؟
مگه برای RDR2 نسخه ی PC تأیید شد ؟؟؟؟؟؟؟
نه دوست عزیز. اشتباه شده بود!
ویرایش شد.
ممنون
والا جناب Take Two شرکت 2K به مرز نابودی کشوندی که هیچ!
از اینور باعث شدی بخاطر مسائل مالی بهترین طراح و گروه از راک استار بره!
این نسل هم رئیس راک استار مطمئنم ریسک نکرد و وقت بیشتری برای بازی هاش گذاشت و زیر بار تو نرفت و با محتویات و فروش بازی GTA V راضی ات نگه داشت وگرنه تا حالا اینم مثل 2K کرده بودی!
تنها شرکتی که به Take Two اعتبار می بخشه راک استار گیمزه که امیدوارم هرگز زیر بار سیاست های اشتباهی که Take Two برای 2K پیش گرفت نره.
درود به روح پاكت مرد ! حرف دلمو زدي !