جنگ خان‌ها
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
جنگ خان‌ها هیولا
پیت هاینز: Wolfenstein III به طور قطع عرضه خواهد شد

"پیت هاینز": Wolfenstein III به طور قطع عرضه خواهد شد

همان طور که می‌دانیم و در رویداد E3 2018 مشاهده کردیم، عنوان Wolfenstein: Cyberpilot برای تجربه واقعیت مجازی (VR) و Wolfenstein: Youngblood که یک اسپین-آف می‌باشد، در سال آینده عرضه خواهند شد، اما بسیاری برایشان این مهم است که دنباله اصلی این سری آیا عرضه خواهد شد و اگر این طور است چه زمانی این انتشار رخ خواهد داد.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از dualshockers، مدیر شرکت Bethesda یعنی "پیت هاینز" در یک مصاحبه اعلام کرده است که عنوان Wolfenstein III تماما اجتناب ناپذیر است. از "هاینز" سوال شد که آیا فروش Wolfenstetin II: The New Colossus آن قدری خوب بوده است که دنباله‌ای برای آن ساخته شود یا نه. با این که "هاینز" تایید کرد که فروش این نسخه می‌توانست بهتر باشد، اما با گفته‌هایش مهر تاییدی بر عرضه نسخه بعدی این سری بازی زد. او در این مورد چنین گفت:

"آره، مطمئنا. ما یقینا در حال ساخت Wolfenstein III می‌باشیم. باید ببینیم که در پایان اوضاع چگونه می‌شود."

به نظر می‌آید که بعد از عرضه 2 نسخه‌ای که در ابتدای خبر ذکر کردیم، استودیو دوباره مشغول به توسعه Wolfenstein III شود. با این حال این یک خبر خوب برای طرفداران Wolfenstein است که دنباله اصلی این بازی در دست ساخت قرار دارد.

نوشته شده در: 23 شهريور 1397
دسته: مطلب متفرقه، Wolfenstein II: The New Colossus
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Wolfenstein II: The New Colossus Gameplay
  • Wolfenstein II
  • Wolfenstein II: The New Colossus
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

فک کنم قبلا گفته بودن سه گانه میشه یا یه همچین چیزی ( شایدم من اشتباه میکنم و با یه چیز دیگه اشتباه گرفتم)
و البته چون هم General Deathshead کشته شده هم اون زنه Engel احتمالا نسخه سوم با حضور افتخاری خود هیتلر هستش
اون قدیمیه که بازگشت به قلعه نام داشت محشر بود که واقعا در عجبم چجوری اون زمان همچین بازی ساختن این حرفم رو از روی نوستالژی نمیگم چون یه ماه پیش دوباره بازی رو ریختم و دقیقا به همون خوبی بود که یادم می اومد نسخه اولی که تو نسل ۸ اومد واقعا برام عجیب بود که تونسته بود با این بازی رقابت کنه و از همه نظر باهاش حال کردم مخصوصا بعد شکست بازی نسل هفتی واقعا بازی خوبی بود ولی دومیش واقعا نباید هیچوقت عرضه میشد مخصوصا اینکه تو یکش جوری نشون دادن که بلازکویچ میمرد و اینکه این بازی همیشه باید این حس رو بهت بده که تکنولوژی در حد همون جنگ جهانیه فقط یه وقتایی صلاحای خفن تو بازی پیدا میشه که مال نازی هاست ولی دوش رو (البته مجبور بودن)جوری ساختن که حس جنگ ستارگان میداد و متاسفانه اصلا حال نکردم و بر همون اساس فک نمیکنم ۳ش هم چنگی به دل بزنه
این دو تا نسخه ای که تو نسل ۸ اومده بودن عالی بودن ولی نمیدونم چرا اون حس کلاسیک و عجیب غریبی که نسخه هایی مثل بازگشت به قلعه ولفنشتاین داشت رو نداره.نمیدونن موافقید یا نه ولی اون نسخه برای من تو این سری بهترین بود