جنگ خان‌ها
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
جنگ خان‌ها هیولا
تاریخ عرضه Diablo III: Eternal Collection برای Switch مشخص شد

تاریخ عرضه Diablo III: Eternal Collection برای Switch مشخص شد

به گزارش پردیس گیم و به نقل از dualshockers، استودیوی Blizzard و شرکت Nitendo اعلام کرده‌اند که عنوان Diablo III: Eternal Collection در تاریخ 11 آبان برای کنسول Switch عرضه خواهد شد. این نسخه از بازی در ماه پیش معرفی شد و اولین بازی از سوی استودیوی Blizzard خواهد بود که راهی این کنسول خواهد شد.

اگر قبلا این بازی را تجربه نکرده‌اید، بنابراین فرصت بسیار خوبی است که برای اولین بار آن را تجربه کنید. بازی اصلی بازی دارای محتوای بسیار زیادی بود و اکنون نسخه Eternal آن از محتوای Reaper of Souls و دی ال سی Rise of the Necromance نیز بهره می‌برد. باید خاطر نشان کرد که علاوه بر محتواهای ذکر شده، هرگونه بروزرسان و پچی که قبلا برای آن منتشر شده است، در این نسخه از بازی قرار دارد.

Blizzard همچنین راه‌هایی را برای تجربه بازی به صورت محلی و با چند بازیکن دیگر فراهم کرده است و حالت آنلاین هم در دسترس خواهد بود.

ماه پیش تهیه کننده Diablo III اعلام کرده بود که امکان دارد عناوینی از استودیوی Blizzard برای کنسول Switch عرضه شود که برای مثال می‌توان به عنوان Overwatch اشاره کرد که درخواست زیادی مبنی بر عرضه آن بر روی کنسول Switch شده است. اکنون به نظر می‌رسد که امسال تنها عنوان Diablo III: Eternal Collection برای Switch عرضه خواهد شد و باید ببینیم که در آینده استودیوی Blizzard چه عناوین دیگری را برای آن عرضه خواهد کرد.

نوشته شده در: 23 شهريور 1397
دسته: مطلب متفرقه، Diablo III
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Diablo 3 Switch
  • Diablo III: Reaper of Souls
  • Diablo III
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

البته من موندم چجوری اسم Rise of the Necromance رو گذاشتن dlc کل مثلا dlc یه شخصیته
اومدن necromancer که تو نسخه قبلی رایگان بود رو کردن پولی ۱۵$ ام قیمتش
البته این همه که این نسخه به نسبت نسخه های قبلی این سری ضعیف عمل کرد(حداقل از نظر داستان و نوآوری) بعیدم نبود این کارش