شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
CD Projekt برای توزیع Cyberpunk 2077 با Warner Bros همکاری خواهد کرد

چندی پیش CD Projekt اعلام کرد که بازی علمی-تخیلی، اول شخص و نقش‌آفرینی Cyberpunk 2077 که برای عرضه بر روی PS4 ،Xbox One و PC برنامه‌ریزی شده است، توسط Warner Bros در آمریکای شمالی توزیع خواهد شد. البته این اولین همکاری دو شرکت نیست بلکه Warner Bros بازی The Witcher 2: Assassins of Kings و The Witcher 3 را نیز برای بازیکنان آمریکایی منتشر کرده بود.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gematsu، "میکال ناواکُوسکی"، مدیر بخش توسعه کسب و کار CD Projekt، چندی پیش در بیانیه‌ای اعلام کرد:

"ما  در رابطه با توزیع بازی‌های The Witcher 2: Assassins of Kings و The Witcher 3: Wild Hunt با شرکت بزرگ Warner Bros همکاری داشتیم و هر دو عرضه با موفقیت همراه شدند. بنابراین ما وارد فاز جدید همکاری با آن‌ها شده‌ایم و در رابطه با این موضوع اطمینان کامل داریم. Cyberpunk 2077 جاه‌طلبانه‌ترین و بزرگ‌ترین پروژه ما تا به حال می‌باشد و من امید دارم با کمک Warner Bros به دستاورد‌های بزرگی خواهیم رسید."
 
"کوین کبدوا"، معاون ارشد بخش فروش Warner Bros، در مورد این همکاری گفت:

"CD Projekt RED یکی از بزرگ‌ترین توسعه دهندگان بازی‌های ویدیویی در دنیا بوده و کار کردن دوباره با آن‌ها عالی است. Cyberpunk 2077 یک عنوان بی‌نظیر است و ما انتظار داریم چیز‌هایی عالی در طول همکاری دوباره با آن‌ها مشاهده کنیم."
 
نظر شما در این باره چیست؟
نوشته شده در: 11 مهر 1397
دسته: مطلب متفرقه، Cyberpunk 2077
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Cyberpunk 2077
  • دانلود گیم پلی بازی Cyberpunk 2077
  • Cyberpunk 2077
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.