فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
اولین اطلاعات رسمی عنوان Assassin's Creed 3: Remastered منتشر شد، کیفیت تصویری بازی ارتقای قابل‌توجهی خواهد داشت

اولین جزییات عنوان Assassin's Creed 3: Remastered منتشر شد

شرکت Ubisoft به تازگی اطلاعاتی رسمی از نسخه ریمستر شده عنوان Assassin's Creed منتشر کرده است. این بازی از طریق خریداری Season Pass عنوان Assassin's Creed: Odyssey در دسترس قرار خواهد گرفت. ویژگی‌های تصویری ارتقا یافته‌ی بازی شامل نورپردازی جدید، بافت‌های جدید و مدل‌های جدید برای شخصیت‌های بازی می‌شوند. همچنین جمعیت مردم نیز در نسخه ریمستر متراکم‌تر به نظر خواهد رسید. 

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DSOGaming یوبیسافت لیست کاملی از تغییرات گرافیکی را منتشر کرده است که علاوه بر اطلاع‌رسانی موارد بالا، مشخص می‌کند که رزولوشن بازی به طور کلی ارتقا یافه است و  به شما اجازه می‌دهد بر روی پلتفرم‌های PC، XBox One X و PS4 Pro بازی را به صورت HDR و با رزولوشن 4K اجرا کنید، همچنین بازی بر روی PS4 و XOne با رزولوشن 1080p اجرا خواهد شد. 

علاوه بر این سازندگان گیم‌پلی بازی را نیز با توجه به انتقادات طرفداران نسبت به نسخه اصلی این بازی تغییر داده‌اند، به صورتی که برخی از ویژگی‌های گیم‌پلی بازی کاملا از نو بازسازی شده‌اند. Assassin's Creed 3: Remastered شامل تمامی‌ بسته‌های الحاقی نسخه اصلی می‌شود که در زیر می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید. متاسفانه تاریخ انتشار این عنوان هنوز مشخص نیست.

_ Benedict Arnold Missions
Hidden Secrets Pack
_‌‌ (yranny of King Washington (all episodes: The Infamy, The Betrayal, The Redemption
_ (Assassin’s Creed Liberation Remastered (full game

نوشته شده در: 18 مهر 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Assassin's Creed III
  • Assassin's Creed III
  • Assassin's Creed III
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

من نمیفهمم assassin's creed 2 با اون همه پتانسیل که بهترین بازی assassin هست اومدن گند زدن توش و هیچ تغییری توش ایجاد نکردن اونوقت این asssassin's creed 3 که میشه گفت هیچگی براش مهم نبود که ریمستر شه میخوان ارتقای گرافیک بدن البته ممکنم هست دلیلش اینه که ۲ رو به عنوان برگ برنده نگه داشتن تا توی یه نسل خیلی قویتر و در مواقعی که یوبی داشت اقتدارشو از دست میداد ریمستر کنن که اون موقع هم این مثلا ریمستر ezio collection احمقانه میشه
ارتقای قیمت قابل توجهی هم خواهد داشت.