فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
شایعه: Rockstar Games پروسه انتخاب بازیگران Bully 2 را آغاز کرده است


در شرایطی که همه توجه‌ها به عنوان مورد انتظار Red Dead Redemption 2 جلب است، به نظر می‌رسد که Rockstar Games به صورت مخفیانه کار بر روی پروژه بعدی خود را آغاز کرده است. اخیرا شایعه شده بود که Bully 2، عنوان بزرگ بعدی Rockstar پس از RDR2 است و شواهد جدید نشان می‌دهد که زمینه‌ها برای آغاز مراحل موشن کپچر و بازیگری این بازی در حال هموار شدن است.

بر اساس گزارش وبسایت Rockstar Intel، "یک استودیو بازی‌سازی بریتانیایی پیشگام" به تازگی یک کارگردان انتخاب بازیگر به نام جسیکا جفریز را برای پروژه جدید خود استخدام کرده است. با اینکه در این فراخوان بازیگری اشاره‌ای به نام Bully 2 نشده اما شواهد نشان می‌دهد که جفریز به دنبال "بازیگرانی نوجوان" و افرادی مسن برای ایفای نقش استادان دانشگاه است.

جزئیاتی از این پروژه که در فراخوان بازیگری قید شده: "خشونت خفیف و ناسزا در نقش بازیگر جوان وجود دارد. پروژه یک درام هیجان‌انگیز است و در تمامی صحنه‌های حضور بازیگر جوان موارد حساس وجود دارد."

به گزارش پردیس گیم و به نقل از WCCFTech، مراحل موشن کپچر این بازی در استودیو مشهور Pinewood واقع در لندن انجام می‌شود. صحنه‌هایی از بسیاری از فیلم‌های مطرح چون Star Wars: The Force Awakens و Goldfinger در همین استدیو ضبط شده است.

هر چند که این گزارش چیزی را تایید نمی‌کند و اما شکی نیست که جزئیات آن توجه‌ها را بیش از هر بازی دیگری به سمت دنباله عنوان جنجالی و موفق Bully، که پیش از این نیز شایعه ساخت آن منتشر شده بود، جلب می‌کند.

نظر شما چیست؟ استودیو بریتانیایی Rockstar North در پروژه بعدی خود به سراغ دنباله Bully می‌رود یا GTA VI و عنوانی دیگر؟

نوشته شده در: 19 مهر 1397
دسته: خبر
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

بازی بولی (قلدر مدرسه) یکی از بهترین بازی های راکستار گیمز بوده با موسیقی متن دلپذیر و واقعا حس خوبی رو به بازیکن القا میکرد به طوری که من وقتی در کنسول PS2 بولی بازی میکردم با اینکه بازی رو تو اون کنسول تموم کردم بعد گذشتن حدود 4 سال دوباره توی ایکس باکس بازیش کردم و برای بار دوم و با کیفیت بهتر از قبل به اتمام رسوندمش
در کل توصیه میکنم بازی اش کنید چون دو ساله ورژن اندروید و Ios بازی اومده
یک بار برای همیشه . کار راکستار به این صورت نیست که از روز d1 تا روز dn روی پروژه ی شماره یک کار کنه و از روز dn+1 تا روز dm روی پروژه ی شماره دو کار کنه و الی آخر . پروژه های راکستار در هم تنیده هست و این رو میشه از روند عرضه ی بازی هاشون و حرف های خودشون به صورت واضح متوجه شد که همزمان استدیو هاشون روی حداقل دو پروژه کار میکنن . شما نگاه بفرمایید مدت توسعه ی gta v از سال 2008 بوده تا 2013 . خب تو این 5 6 سال مکس پین 3 و رد دد و ال ای نوآر و بسته های الحاقی gta iv هم اومدن پس نشون میده که همزمان روی چند پروژه کار میشه . رییس تیک تو هم ماه ها قبل بیان کرده بود که راکستار میتونه روی چند پروژه ی بزرگ به صورت همزمان کار کنه پس اگر بولی 2 بازی بعدی راکستار توی این نسل باشه بدون شک مراحل توسعش از حد بسیار زیادی گذشته و در مراحل اولیه نیست . مطمئن باشید اگر راکستار تو فکر عرضه ی بازی دیگه ای برای این نسل باشه سال 2019 میاد بازی بعدیش . ولی خب فعلا طبیعتا همه ی توجه ها تا TGA 2018 به رد دد معطوف میشه ولی شک نکنید "اگر" بازی دیگری برای این نسل برنامه ریزی کرده باشن به زودی بعد از TGA معرفی میشه و بعد از 7-8 ماه سکوت خبری دوباره وارد مراحل گسترده تبلیغاتی میشه مثل رد دد .