فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
شایعه: N@ughty Dog به دنبال بازیگر برای پروژه بعدی خود است

شایعه: Naughty Dog به دنبال بازیگر برای پروژه بعدی خود است

منبعی که پیش از این جزئیات برخی از بلاکباسترهای هالیوودی را فاش کرده، به تازگی مدعی شده است که استودیو Naughty Dog به دنبال جذب بازیگر برای پروژه‌ای مرموز است. بر اساس ادعای Daniel R، یکی از شخصیت‌های اصلی این پروژه "یک مرد سیاه پوست آفریقایی آمریکایی حدودا 40 تا 60 ساله با موهایی در اندازه کوتاه تا متوسط" است. به گزارش پردیس گیم، Naughty Dog از تصویری که در ادامه خبر می‌بینید بعنوان مدل مرجع در انتخاب بازیگر مورد نظر خود استفاده می‌کند.

توییت Daniel R: "شخصیت اصلی بازی (یا حداقل یکی از شخصیت‌های اصلی) که آنها به دنبال بازیگر آن هستند یک مرد سیاه پوست آفریقایی آمریکایی حدودا 40 تا 60 ساله با موهایی در اندازه کوتاه تا متوسط است که بدنی مشابه شخصیت‌ موجود در تصویر مرجع زیر داشته باشد. تنومند اما نه با بدنی تراشیده."

شایعه: Naughty Dog به دنبال بازیگر برای پروژه بعدی خود است

تصویری که Daniel R از آن بعنوان تصویر مرجع Naughty Dog یاد کرده مربوط به چاد کلمن در حال ایفای نقش شخصیت تایریس در سریال The Walking Dead است.

استودیو کالیفرنیایی Naughty Dog هم اکنون بر روی The Last of Us: Part II کار می‌کند اما تعجبی نیست که به صورت همزمان مراحل ابتدایی ساخت عنوان بعدی خود را نیز پیش ببرد. البته هیچ بعید نیست که این پروژه به استودیویی جدیدی که Sony اخیرا در سن دیگو تاسیس کرد نیز ارتباط داشته باشد. گفته می‌شود این استودیو ممکن است شعبه دوم Naughty Dog باشد و برای توسعه عناوین بعدی سری Uncharted تاسیس شده است.

نوشته شده در: 19 مهر 1397
دسته: مطلب متفرقه، The Last of Us: Part II
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • The Last of Us Part II E3 2018
  • The Last of Us: Part II - Performance capture
  • موسیقی اصلی بازی The Last of Us Part II
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

تصور بازیهای نسل بعد ناتی داگ با سخت افزار چندین برابر قدرتمند شده نسل نه آدمو دیوانه میکنه.از اونجایی که نیل به half life ارادت خاصی داره و حتی با شوخی خطاب به والو گفته بود اگه شماره ی سومش رو نمیسازید بدین ما بسازیم،ممکنه یه بازی شوتر اول شخص باشه.اگه این اتفاق بیوفته با توجه به جایگاه و کیفیت ناتی داگ میتونه fps رو از چند پله ارتقا بده و این ژانر رو از درجا زدنها و تکرار نجات بده