فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
اطلاعات جذاب جدیدی از Red Dead Redemption 2 به اشتراک گذاشته شد؛ از حیوانات کمیاب Legendary گرفته تا استراق سمع NPCها

 

به گزارش پردیس‌گیم و به لطف RockstarIntel، اطلاعات بیشتری از Red Dead Redemption 2 به اشتراک گذاشته شد که به طور حتم قابل توجه تمامی طرفداران و بازیکنان خواهد بود.

اول از همه جلد تفنگ در طراحی سلاح و آپگرید آن نقش خواهد داشت. هفت تیرهای تک دستی و شاتگان کوچک قابل استفاده خواهند بود اما برای استفاده به صورت دو دستی یک  جلد چرمی دوم یا off hand ضروری می‌باشد. اگر می‌خواهید سلاح‌هایتان سریع خراب نشوند و کیفیت آن‌ها برای مدت طولانی‌تری ثابت بماند باید جلد هفت تیر را آپگرید کنید.

به روز رسانی و آپگرید سلاح‌ها چه به صورت ظاهری و استفاده از فلزها، چوب‌ها و ... و چه به صورت افزایش کیفیت عملکرد مثل دقت و قدرت تخریب پذیری نیز وجود خواهد داشت. در حقیقت اگر بخواهید می‌توانید سلاح‌های خود را از ابتدا مخصوص به خود تولید کنید و شخصی‌سازی پیشرفته‌ای وجود خواهد داشت.

ویژگی جذاب دیگر این است که شخصیت اصلی بازی یعنی "آرتور مورگان" می‌تواند بر روی هر صندلی که بخواهد بنشیند و به صحبت‌های NPCها گوش دهد و اطلاعات مختلفی به دست بیاورد. از طرف دیگر همان‌طور که می‌دانید می‌توان به تماشای اجرای تئاتر پرداخت اما جالب است بدانید که این قابلیت وجود خواهد داشت که بازیگران را تشویق و یا این که تنفر خود را نیز ابراز کنید، حتی می‌توانید با جان مارستون در مورد زخم‌های صورتش شوخی کنید.

برای NPCها حافظه و احساسات طراحی شده است و با توجه به اقدامات شما واکنش‌های مختلفی نشان خواهند داد. به طور مثال راه انداختن مبارزه و دعوا در سالن‌ها و بارها ممکن است متفاوت باشد. شاید در روز اول مسئول بار از شما بخواهد رفتار دوستانه‌تری داشته باشید اما روزی دیگر از کلانتر بخواهد موضوع را رسیدگی کند.

اطلاعات دیگر از این قرار است:

 • صحبت کردن با اعضای گروه در کمپ می‌تواند مفید واقع شود. بعضی اوقات آن‌ها به آیتم‌های مخفی در دنیای بازی اشاره می‌کنند که اگر شما به پیدا کردن آن‌ها نپردازید و واکنش مثبتی نداشته باشید شما را مورد انتقاد قرار خواهند داد.
 • شکار شما ارزش خاص خود را دارد که بین 1 تا 3 ستاره ارزش گذاری شده است تا کیفیت گوش و پوست آن حیوان مشخص شود. شما همچنین می‌توانید حیوانات کمیاب Legendary را شکار کنید که از هر گونه تنها یک مورد وجود خواهد داشت و با آن‌ها توانایی ساخت لباس‌های خاص را کسب خواهید کرد.
 • اگر به جا به جایی نیاز دارید و می‌خواهید به مکانی دیگر نقل مکان کنید مجبور نیستید که اسب بدزدید. برخی اوقات مردم به شما پیشنهاد می‌کند که سوار واگن آن‌ها شوید و همسفر آن‌ها باشید. این بدان معنی است که در هر موقعیتی مجبور به استفاده از خشونت نخواهید بود.
 • برای استفاده از قطار به بلیط نیاز خواهید داشت. اگر بدون بلیط سوار قطار شوید قانون و مقامات شما را تعقیب خواهند گرفت.

 RDR 2 از زبان‌های زیر حمایت خواهد کرد:
نسخه جهانی (به غیر از ژاپن):

 • انگلیسی
 • فرانسوی
 • ایتالیایی
 • آلمانی
 • اسپانیایی
 • اسپانیایی آمریکای لاتین
 • چینی(جدید)
 • چینی(سنتی)
 • کره‌ای
 • لهستانی
 • روسی

نسخه ژاپنی:

 • انگلیسی
 • ژاپنی

نظر شما در این باره چیست؟

نوشته شده در: 19 مهر 1397
دسته: مطلب متفرقه، Red Dead Redemption 2
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
 • ویدیو لو رفته از نسخه PC عنوان Red Dead Redemption 2
 • Red Dead Redemption 2: GTA Eddition
 • دانلود تریلر بازی Red Dead Redemption 2
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

واقعاً تا این حد توجه به جزئیات در بازی بی سابقست! راکستار واقعا سنگ تموم گذاشته

پ.ن: بعضی دوستان جوری دارن نسبت به زبان بازی حرف میزنند انگار همه بازیا از زبان ترکی و فارسی و افغانی و... داشتند بازی میکردن اگر داستان براتون مهمه که حتماً انگلیسی بلدین اگر که نیست (که میدونم نیست) پس زبان بازی ذره ای اهمیت نداره چی باشه
اااااع زبان فارسی نیست حیف شد تحریمش میکنم نمییخرم بازیرو
حیف شد ترکیه نداره
دنیای ردمشن دو من رو شدیدا یاد وست ورد میندازه !!
خواستم همینو بگم واقعا
خوش به سعادت مردان و زنانی که در خارج از این خراب شده زندگی میکنند و نسخه های التیمیت و کالکتور این عنوان را با قیمت واقعی در روز اول عرضه خریداری میکنند همانا آنان رستگار ترین مردمند
یعنی شده آنگولایی هم به زبان هاشون اضافه میکنن ولی فارسی رو نه !!!!
از کشوری که به اکانت هکی و هک کنسول و کرک متوصل شده و هرچی میگی چرا اینکارو میکنید حق به جانب میشن و تازه شرکت سازنده رو هم مقصر میکنن چه انتظاری داری؟؟
متاسفانه فارسی دیگه داخل کشور هم رنگی نداره
شما همینجا هم نگا کنی خیلی ها از کلمات خارجی استفاده میکنن
کاری به درست و غلطش ندارم ولی کشور هایی که حرفشون رو با عملشون یکیه و قدم به قدم کارهایی که انجام میدن هدف منده کشورهایی که برای قدمت نچندان ارزشمندشون ارزش قاعلن و برای حفظ و گسترش فرهنگ جغرافیاییشون تلاش میکنن باید فرقی با ما داشته باشن
ما فقط یاد گرفتیم بگیم قدمت ما از همه بیشتره زبون فارسی از همه بهتره قدمت ما از همه بیشتره و کلا ما بهتر از همه ایم تا حرف از این مساعل میشه سریع میگیم ما قدمت 1400 ساله داشتیم به گذشته ی خودمون مینازیم که خوب بوده و نابودش کردیم دریغ از اینکه فکر کنیم گذشته ها گذشته الان برای حفظ اون چیکار کردیم ؟ ماشالا مسئولین اینقدر درگیر پر کردن جیب خودشون هستند که وقت برای اینچیزا ندارن فکرشون نمیرسه به این چیزا . از کوروش فقط گردنبندشو یاد گرفتیم بندازیم و کلا لب دهنیم و برای مملکتمون هیچ کاری نمیکنیم پس انتظاری هم نباید داشته باشیم
همین چیزایی که الان مونده ازش ارثیه ی بعضی از بزرگ مرد های تاریخ ایران مثل امیرکبیر هستن وگرنه همینم تا الان منقرض شده بود
کلا ساختن مارو که زبونی بگیم تو همه چی از بقیه بهتر بودیم . یادمون نره همیشه از ماست که برماست مقصرش ماییم که زبان فارسی و قدمتمون الان فوق العاده بی ارزش شده
مشاهده 1 پاسخ دیگر