فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
نقد و بررسی بازی Forza Horizon 4
نویسنده:
صفحه شخصی من وبلاگ من - یک گیمر که فرنچایز مورد علاقش هیلو هستش....
User_image

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 4

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 4

"به قلم صدرا شریعتی"

Forza Horizon 3 همه‌چیز داشت. تفریح، مسابقه، هیجان، همه‌چیز. این بازی به قدری مفرح و تقریبا کامل بود که همیشه این تفکرات در ذهنم شکل می‌گرفتند که نسخه بعدی Forza Horizon چگونه می‌تواند دوباره متحیرمان کند. اما دقیقا Forza Horizon 4  در ساعت‌های اولیه سعی می‌کند ویژگی‌های جدیدش را به رخ‌مان بکشد و فریاد بزند که نوآوری و پیشرفت در این ژانر تمام‌شدنی نیست.

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 4

«زمانی که فصل‌ها تغییر می‌کنند، بوی تغییر در ما هم حس می‌شود.»

بازی با یک افتتاحیه باشکوه شروع می‌شود. شما در یک مک‌لارن سِنا قرار می‌گیرید و در فصل تابستان مشغول رانندگی در مناطق مختلفی از انگلستان زیر سایه‌ی برگ‌ها می‌شوید. به یک‌باره فصل تغییر می‌کند و پاییز می‌شود. درخت‌ها لخت شده‌اند و برگ‌های زرد پاییزی قسمتی از جاده را پوشانده‌اند و با صدای ووش ماشین شما به اطراف پراکنده می‌شوند. اما این پایان ماجرا نیست. حالا به فصل زمستان می‌رسیم. تپه‌ها پوشیده از برف شده‌اند. جاده‌ها لغزنده هستند و رانندگی را دشوار کرده‌اند اما دریاچه‌ یخ زده است و امکان عبور را برایتان فراهم کرده است. همان‌طور که در این‌جا حدس زده‌ایم به زیباترین فصل سال یعنی بهار می‌رسیم. به یک‌باره از یک فضای سرد و بی‌روح به دنیایی داخل می‌شویم که زمین‌ها سرسبز و حیوانات در حال گردش هستند. تغییر فصول تمرکز اصلی در Forza Horizon 4 است.

بعد از این افتتحایه در فصل پاییز قرار می‌گیرید. بازی در این مرحله می‌خواهد دنیای Forza Horiozn 4 را به شما آموزش دهد. این آموزش با این که ۴-۶ ساعت طول می‌کشد اما شما را بیشتر با دنیای جدید آن آشنا می‌کند. باید با گرفتن Influence راه خود را به فصل بعدی پیدا می‌کنید. این Influenceها در واقع همان تعداد طرفدارانی هستند که در نسخه قبل وجود داشت. با انجام هرکاری هم به دست می‌آیند. از شرکت در مسابقه‌های مختلف تا انجام حرکات نمایشی و خرید ماشین و رکورد زدن‌ها. با گرفتن مقدار خاصی از این Influence به فصل‌های بعدی می‌روید. بعد از این که این مرحله آموزشی تمام شد، تغییر فصول هفتگی می‌شوند. در فصلی قرار می‌گیرید که تمام بازیکنان دیگر در آن هستند. فصل‌ها به صورت هفتگی تغییر خواهند کرد. هر موقع که بازی را شروع کنید و آموزش اولیه بازی را تمام کنید، بازی شما را در فصلی می‌گذارد که همه بازیکنان دیگر هستند. به کلام دیگر، شما دنیای بازی را هم‌گام با دیگران اکتشاف می‌کنید.

ویژگی تغییر فصول به صورت هفتگی هم خوب است و هم بد. خوبی آن این است که رویدادها و مسابقاتی وجود دارند که فقط مختص به یک فصل خاص هستند. به این ترتیب بازی در تلاش است تا بازیکنان مشتاق باشند هر هفته به آن سر بزنند و رویدادهای مختلف را انجام دهند. اما اگر یک بازیکن برای مثال از رانندگی در فصل زمستان لذت نبرد مجبور است یک هفته در دنیای سرد و برفی آن رانندگی کند. خوشبختانه بخش Online Adventure بازی این مشکل را هم حل کرده است و اگر از یک فصل خاصی لذت نمی‌برید می‌توانید وارد مسابقات آنلاین مختلفی شوید که فصول در آن متغیر است.

تغییر فصل ارزش تکرار و تنوع خاصی به بازی اضافه کرده است. شما ممکن است یک مسابقه را در پاییز به اتمام برسانید. اما با رسیدن فصل زمستان بخواهید همان مسابقه را تکرار کنید چرا که مسیر مسابقه حالا پوشیده از برف است و زمین لغزنده می‌باشد. به این ترتیب یک چالش جدید در همان مسابقه ایجاد می‌شود. به علاوه اگر از یک تیونینگ خاص در فصل پاییز برای ماشینتان استفاده می‌کردید، حالا برای زمستان باید دوباره به گاراژ بروید و ماشینتان را دوباره تیونینگ کنید تا برای رانندگی در این فصل سازگار باشد. مسیرهای جدیدی هم در فصل‌ها ایجاد می‌شوند. مثلا اگر در پاییز نمی‌توانستید از دریاچه رد شوید و باید کل آن را دور می‌زنید، در زمستان این دریاچه یخ می‌زند و می‌توانید از وسط آن رد شوید. این مسیرهای جدید در فصل‌های مختلف هم ایجاد می‌شود و باعث می‌شود تنوع نقشه بیشتر شود و هر هفته که به بازی سر بزنید حس کنید با یک دنیای جدید روبرو هستید. صحبت از مسیر شد، ویژگی جدیدی به نام مسیر شخصی به بازی اضافه شده و با استفاده از آن می‌توانید مسیرهای خودتان را بسازید یا از مسیری که بازیکنان دیگر ذخیره کرده‌اند استفاده کنید. به صورت کلی تغییر فصول را باید یک ویژگی جدید و انقلابی در سری Forza Horizon به حساب آورد. تنوعی که فصل‌ها به بازی بخشیده‌اند باورنکردنی است.

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 4

«با اسامی و صورت افراد مشکل دارم، اما هیچ‌وقت یک ماشین را فراموش نمی‌کنم.»

سری Forza Horizon با این که پر از مسابقات مختلف است اما هیچ‌وقت درباره آن‌ها نبوده است. در Forza Horizon 4 نیز ستاره اصلی بازی ماشین‌ها هستند با این که ۹۰ درصد اوقات در حال مسابقه دادن هستید. ماشین‌های مختلفی که هرکدام اعداد و ارقام خودشان را دارند و سبک رانندگی خاصی را می‌طلبند. در Forza Horizon 4 تمرکز روی ماشین‌ها بیشتر هم شده است. تعداد ماشین‌های بازی بیش از ۴۵۰ عدد، یعنی حدود ۱۰۰ ماشین بیشتر از نسخه پیشین بازی است. این بار هر ماشین قابلیت‌ها یا Perkهای خودش را دارد. برای این که این قابلیت‌ها را باز کنید، باید با آن ماشین رانندگی کنید، مسابقه دهید و دریفت بکشید. به این ترتیب FH4 شما را تشویق می‌کند که با اکثر ماشین‌های گاراژتان رانندگی کنید و آن‌ها را بشناسید.

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 4

مسابقات همان فرمول قدیمی را حفظ کرده‌اند. چهار نوع مسابقه اصلی جاده‌ای، خاکی، ترکیبی و مسابقات خیابانی غیرقانونی در بازی وجود دارند. شما با پیشروی در هر نوع از این مسابقات سطح‌تان در آن نوع مسابقه بالاتر می‌رود و هرچه که سطح‌تان بالاتر برود مسابقات خاص و جدیدتری برای شما نمایش داده می‌شود. جذابیت بازی هم همین جا است. بازی هر زمان که احساس می‌کنید از محتویاتش کم می‌شود، به شما چیزهای جدیدی نشان می‌دهد و نمی‌گذارد که سردرگم باشید.

هر مسابقه را می‌توانید به صورت تک نفره و دو نفره در مقابل هوش مصنوعی و یا در مقابل بازیکنان واقعی دیگر انجام دهید. نکته جالب این جا است که بازی شما را محدود به یک ماشین خاص نمی‌کند و در مسابقات هم به شما آزادی عمل می‌دهد. شما هر ماشینی که دوست دارید می‌توانید بردارید و در مسابقه شرکت کنید. بازی هم حریفانتان را طبق ماشین شما تنظیم می‌کند و ماشین‌های آن‌ها هم‌رده شما خواهد بود. مثلا ممکن است برای مسابقه در یک جاده خاکی، یک ماشین رالی بهتر باشد اما با این که کارتان سخت می‌شود، می‌توانید بوگاتی‌تان را انتخاب کنید و با سوپرماشین‌های دیگر به رقابت بپردازید.

اگر از تنظیمات مسابقه خوشتان نمی‌آید می‌توانید با استفاده از ویژگی بلوپرینت (Blueprint) بازی، مسابقه خودتان را بسازید. نوع ماشینی که می‌خواهید را انتخاب کنید، تعداد دورها یا زمان مسابقه را تعیین کنید و مسابقه خودتان را بسازید. حالا بازیکنان دیگر هم می‌توانند در مسابقه‌ای که شما ساختید شرکت کنند و طعم آن را بچشند.

زمانی که به سرورهای بازی وصل می‌شوید، داخل سروری قرار می‌گیرید که تا ۷۲ بازیکن دیگر در دنیایش در حال گردش هستند. البته نیاز به نگرانی برای شیطنت آن‌ها هم نیست چرا که نمی‌توانند به شما ضربه بزنند مگر این که در گروه‌تان باشند یا با آن‌ها یک مسابقه را ترتیب دهید. اگر در حین یک مسابقه، اتصالتان از اینترنت قطع شد نیاز به نگرانی هم نیست. برخلاف FH3 در این بازی اگر اتصال آنلاینتان قطع شد بازی به صورت آفلاین ادامه پیدا می‌کند و دیگر از مسابقه بیرون نمی‌افتید.

خریدن و مالک شدن یک ماشین به چهار صورت در بازی اتفاق می‌افتد. شما می‌توانید یا از فروشگاه خود بازی یک ماشین را تهیه کنید که قیمت پایه دارند و یا به صورت ارزان‌تر از قسمت معروف Auction House ماشین‌ مورد نظرتان را پیدا کنید و روی آن قیمت بگذارید و بخرید. Wheelspinها هم در بازی وجود دارند و با چرخاندن آن‌ها می‌توانید شانستان را برای گرفتن یک ماشین خاص امتحان کنید. یک نوع جدید به نام Super Wheelspin هم اضافه شده که می‌توانید با چرخاندن آن سه نوع آیتم بگیرید. مورد آخر هم انبارها یا Barnها است که با پیدا کردن آن‌ها می‌توانید مالک ماشین‌های قدیمی انگلیسی شوید.

Showcaseها هم برگشته‌اند. در Showcaseهای جدید شما با هاورکرفت، قطار و موتورسیکلت‌ها رقابت می‌کنید. یک Showcase جذاب دیگر در ارتباط با دنیای Halo هم وجود دارد که شما را در یک شبیه‌ساز عملیات نظامی دنیای Halo می‌اندازد.

در دنیای FH4 خانه‌هایی هم وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را بخرید. باید بدانید نمی‌توانید داخل این خانه‌ها شوید و آن‌ها کاربردی جز بالا بردن شهرت و Fast Travel ندارند و البته بسیار گران‌قیمت هستند. مقایسه کنید که قلعه ادینبرگ ۱۵ میلیون واحد پول بازی و بوگاتی شیرون ۲۰۱۸، دو میلیون و ششصد قیمت دارد.

بعد از Forza Motosport 7 این بار نوبت این سری شده تا شخصی‌سازی راننده را داشته باشد. راننده‌ها دیگر فقط داخل ماشین نیستند. پیراهن، شلوار و کفش‌های مختلف دارند و رقص‌هایی مربوط به قبل و بعد از مسابقه دارند که به نظر می‌رسد از Fortnite الهام گرفته شده‌اند. بوق‌های متنوع‌تری در این نسخه وجود دارد. بوق‌های معمولی به کنار، بوق‌های خاصی چون سمفونی شماره ۹ بتهوون، موسیقی اصلی سری Halo و موسیقی آشنای خاموش شدن ویندوز XP در بازی وجود دارد.

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 4

چالش‌های Bucket List حذف شده‌اند و جای خود را به چالشی به نام Story داده‌اند. بخش Story دارای ۳ بخش است است که هر بخش ۱۰ فصل دارد. در اولین بخش شما در نقش یک راننده بدلکار قرار می‌گیرید که باید از روی تپه‌ها و موانع بپرید و کارهای هیجان‌انگیز انجام دهید.

بخش Forzathon بازی هم چالش‌های هفتگی و روزانه و ساعتی دارد. با انجام این چالش‌ها به امتیازات مخصوص Forzathon می‌توان دست پیدا کرد. این امتیازات را می‌توان در فروشگاه Forzathon خرج کرد و ماشین‌های کم‌یاب را به دست آورد.

رانندگی با ماشین‌ها حسی بین یک شبیه‌ساز رانندگی و رانندگی غیرجدی می‌دهد. Forza Horizon 4 این بار از فرمول‌های Forza Motosport 7 در رانندگی استفاده کرده و هنگام رانندگی و مسابقه باید بیشتر حواستان جمع باشد. با این که مجازات بد رانندگی کردن مانند بازی شبیه‌سازی چون Forza Motorsport 7 نیست، اما این بار به تکنیک‌های رانندگی بیشتری نیاز دارید و در پیچ‌ها دیگر نمی‌شود راحت دریفت زد و ترمز‌ زدن نقش پررنگ‌تری پیدا کرده است. با این که شاید این مورد برای علاقه‌مندان به رانندگی بی‌دردسر ناخوشایند باشد اما واقعیت این است FH4 تا به این جا بهترین تعادل بین یک شبیه‌ساز رانندگی و یک رانندگی مفرح و غیر جدی را به وجود آورده و هنوز هم اولویت بازی مفرح بودن آن است تا این که یک سیمولیشن و شبیه‌ساز باشد.

بازبینی تصویری

 نقد و بررسی بازی Forza Horizon 4

پاییز بازی دیدنی است 

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 4

بیش از ۴۵۰ ماشین در بازی وجود دارد که بیشترشان قابل خریدن است. از جمله این مک‌لارن سِنای دوست‌داشتنی

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 4

پیشروی در محتویات مختلف بازی را می‌توان دنبال کرد

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 4

چالش‌های روزانه و هفتگی وجود دارد که به شما امتیاز Forzathon می‌دهند و می‌توانید با این امتیازات ماشین‌های کم‌یاب را بخرید

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 4

مانند نسخه‌های پیشین می‌توانید پلاک ماشینتان را هرچیزی که می‌خواهید بگذارید

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 4

رانندگی در زمستان کار ساده‌ای نیست 

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 4

نقشه بازی شلوغ و پر از مسابقات مختلف است. شهر ادینبرگ یکی از زیباترین شهرهایی است که در سری Forza Horizon تا به حال شاهد بوده‌ایم و رانندگی در آن بسیار لذت‌بخش است

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 4

راننده خود را می‌توانید شخصی‌سازی کنید و حتی تیپ‌های عجیب و غریب برای او درست کنید

نقد و بررسی PES 2019

انبارهای ماشین‌های عتیقه هم برگشته‌اند

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 4

این گوسفندها به صورت عجیبی انعطاف بالایی در جاخالی دادن دارند

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 4

Showcaseهای هیجان‌انگیزی منتظر شما است

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 4

بخش Photo Mode با تغییرات اندک در این نسخه هم وجود دارد

نکات مثبت

تغییر فصل‌ها تنوع بازی را بالا برده‌ است

آزادی عمل بالای بازیکن

مسابقات جذاب

دنیای پرجزئیات و خیره‌کننده

حس رانندگی بهتر از همیشه است

تنوع ماشین‌ها

نکات منفی

مکان‌های Fast Travel قیمت بالایی دارند و در نهایت مجبور می‌شوید مسافت‌های طولانی را برای شرکت در یک مسابقه طی کنید

منوی بازی بیش از پیچیده و شلوغ است

و در پایان

Forza Horizon 4 بی‌شک یکی از مفرح‌ترین بازی‌های مسابقه‌ای و رانندگی موجود در بازار است، عنوانی که پس از شروع به سختی می‌توان از آن دل برید.

Verdict

Forza Horizon 4 is without a doubt one of the most entertaining racing games available, a game which the player would have a hard time letting go of

Score: 9.5

خرید کنسول، بازی و لوازم جانبی در بخش فروشگاه سایت

نوشته شده در: 20 مهر 1397
دسته: نقد و بررسی
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر بسته الحاقی Forza Horizon 4
  • Forza Horizon 4
  • دانلود تریلر معرفی بسته الحاقی Islands برای Forza Horizon 4
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

بازی بسیار زیباییه در مقابل بازی های اتومبیل رانی دیگه البته از نوع آرکید
تنوع ماشین ها خیلی زیاده و همه بصورت لایسنس شده
از نظر گرافیکی عالیه. چهار فصل بودنش
هیجان لذت خسته نشدن هرچی که بگین رو داره
اما صحبت از جهان باز هستش تو بازی . اگه در مقابل بازی های اتومبیل رانی دیگه بگیم بله جهان بازه. جهان بازی که مجبور نیستی حتما رو جادش برونی رو چمن کوه هرجا که دلت خواست. جهان بازی که محدود به نقشه خودشه که اگه بخوای به انتهای تنقشه هاش بری دیوار کشیده شدس. توی یکساعت یا کمتر میتو نی به چهار طرف نقشه برسی. من نه طرفدار مایکروسافتم نه سونی گور بابای جفتشون. چطوریه یه بازی مثل ویچر اونهمه وسعت نقشه داره بعد بازی با اینهمه اسمو رسم که برندی به اسم مایکروسافت صاحبشه و قفل نرم افزاری قوی داری نمیشه کرکش کرد و قیمت خیلی بالا نقشه بازیش به این اندازه؟ شاید بگین من پرتوقعم ولی این قیمت باید انتظار ادم بالا باشه. همون اندازه نقشع قبلی در فورزا هاریزون ۳ فقط جزییات عوض شده. مثل یه خونه قبلی با همون متراژ ولی محیط داخلی خونه عوض شده باشه.یعنی استدیو پلی گراند نمیتونست نقشه بازی رو وسعت بده؟ تو همین بازی شما سمت راست نقشه فرتن ایسلند رو ازاد میکنی که اونم نقشه اضافه ای نیست تو همون منطقع یسری مسابقات اضافه انجام میدی که البته باید برا آزاد کردنش پول پرداخت کنی!!!! من فقط میدونم شرکتای بازی سازی مخصوصا معروفاشون یه بازی سری میسازن و میخوان جیب مشتری رو سری خالی کنن. بی انصافی نباشه رو کرافیک حسابی کار میکنن ولی نقشه انچنانی براش نمیسازن. یه دمو میدن یزره رو زرق و برق بازی کار میکنن الاه مدد بده بیرون پولا تند تند بیاد به حساب. به گفته خودشون تو هفته های اول کلی فروش داشتن و برترین فروش تو کل بازیا بوده. بازیرو هم به ۳ دسته ۶۰ دلاری ۸۰ دلاری و ۱۰۰ دلاری تقسیم کردن که علاوه براین پول دی ال سی هایی که میده رو هم باید بخری همون اپدیت بازی به زبان خودمون ولی از نوع پولی. بازی که انقدر فروش داشته و اینقدر قیمت بالایی داره نباید پولش به اندازه آشش باشه؟ نباید نقشه یا همون مپ وسعت بیشتری داشته باشه؟ یزره وقت بیشتر میزاشتن روش میشد ولی خب نمیشه اخه بازی اسمش گرفته ترکونده سری بدن بیرون دلارو بزنن به جیب. ۱ رو ساختن بعد ۲ و۳ و فروش ۳ ترکوند سری نسخه ۴. فقط این بازی نیست بازی جنگ جانی کال آف هم همینطور کل داستان بازی سری تموم شد. فقط گرافیکی یعنی رمانشون سرجم یه فیلم دوساعتس. ولی پولشون انصافا حرفه ایه یه گزینه اضافه میکنن که شرمنده مشتری نسن به اسم گزینه انلاین که بازی سری تموم شد کلی پول بازی دادی حقت ظایع نشه برین اون تو باهم بازی کنین. مغز نویسنده بازی ما در همین حد بوده شرمنده با تشکر یوبیسافت پلی گراند الترونبک آرتز. همین نیدفور اسپید پی بک مسخره که رو سیستم من نصبه کلی قیمت بازیشه واقعا مزخرفه گرافیکش در حد افتضاح طبیعتس مرده به درختاش نکاه میکنی انگار افکت نگاتیوی دارن. بایدم هوریزون ۴ بترکونه در مقابل این بازیای اتومبیل رانی آرکید مسخره. شاید شما بگین این بازیا در مقابل پول ما گرونن. ولی همون زمان که دلار ۴ تومنم بود فورزا ۳ کمتر از ۵۰۰ نبود. نیدفور هم کمتر از دویست نبود. اگه این فیمتای قبلی خوب بودن که باید بگم خیلی دوسدارن بازی کنن ولی همون پول رو ندارن. من یکی خودم که همه بازیارو کرک شده ذو پیسی نصب میکنم. تنها بازی که پول بابتش دادم فورزا هوریزون ۴ بود که اونم اشتراکی خریدم . به نظر من ارزش خرید اورجینال رو نداره. گوربابای مایکروسافتو سونیو هر شرکتی هست اونا میخوان جیب خودشون رو پرکنن اصلا هم به فکر رضایت مشتری و اینکه بازی بسازیم که دربرابر پولی که میدن ارزش داشته باشه نیستن. شماهم هم واس این شرکتا بجون هم نیفتین. یجوری باهم سر سونی و ایکس باکس دعوا میکنین که انگار نصبت فامیلی با شرکتاشون دارین.سرتونو بدرد اوردم معذرت یا حق
یک شاهکار به تمام‌معنا
بازی به شدت دست و دلبازانه ایتم و پول و ماشین میده
بدون شک پادشاه بی رقیب ارکید و ریسینگ فورتزا هورایزن ۴ هست
ممنون بابت نقدو بررسی فوق العادتون
من بزرگترین مشکلم با فورزا ۷ این بود که اصلا نمیتونستم توش ماشینای دلخواهمو بخرم ... لامصب انگار داره پول واقعی میداد
فورتزا ۷ خسیس بود
این دستو دل بازه
ممنون بابت نقد.
ببینید کار به کجا رسیده که حتی تو یه بازی هم باید از گرونی و قیمت های بالا بگیم!
@sam sk
ببین عزیز کلا یکی از ابتدایی ترین قوانین تو بحث کردن اینه که طرف مقابلت رو بشناسی. بعد اون وقته که دو طرف با استدلال و نظراتشون سعی میکنن همیدگه رو متقاعد کنن.
حالا به نظر شما اصلا ارزش این همه وقت واسه تایپ کردن و جواب دادن داشت؟
قانع کردن یه آدم باهوش سخته ولی یه نادان غیر ممکن...
شما درست میگی اصلا ارزش نداشت...
واقعا شایسته عنوان لقب بهترین ریسینگ هستش،
sam sk@
کلا ما ایرانی ها اینجوریم الکی رو یه سری چیز ها تعصب داریم شما برید یه نگاه به بحث و نظرات کاربران ایرانی تو موضوعاتی مثل موسیقی رپ یا ورزش بندازید میبینید که وضعیت اونجا خیلی خرابه. من به شما اطمینان میدم که با‌‌ شعور ترین قشر جامعه همین گیمر ها هستن شما از روی چند تا فن تعصبی قضاوت نکن.
اولا جمع نبند دوما این مسئله تعصب و ... در کل دنیا وجود داره امریست طبیعی
از سینما بگیر تا ورزش حتی صنعت گیم
تنها دلیلی که همین الان نمیرم نسخه 3 رو دوباره نصب کنم و از اول برم اینه که هفته ای یکی دوساعت فقط برای گیمینگ دارم:دی و باید اشاره کنم که هنوز سخته باور کنم ریسینگی بهتر از FH3 ساخته شده باشه
real_madrid@
تو انقدر بدبختی که میای و ۰.۵ میدی ، سونی این همه انحصاری براتون ساخته ولی بجای اینکه مایکروسافت حسرت و عقده ی انحصاری داشته باشن شما دارین ، خوب تعصب کورت کرده و این صنعت بخاطر شما ها هست که به اندازه ی فیلم و چیز های دیگه کاربر نداره!!! همین شما ها هستید که باعث میشه بیان و بگن بازی ها خشونت رو میبره بالا(ولی کسی .... نداره به سینما چیزی بگه...) !!! وقتی داخل خودمون جر و دعوا هست و چشم موفقیت همدیگه رو نداریم از کسی که گیمر نیست چه انتظاری باید داشته باشیم؟؟؟
http://uupload.ir/files/lsfv_wp_ss_20181012_0003.png
http://uupload.ir/files/rmwf_wp_ss_20181012_0001.png
افرین به سونی فن ها!!!!
این همه وقت داخل پردیس هستم ، یه بار ندیدم یه مایکروسافت فن به انحصاری سونی ۰.۵ بده...
بعضیا تو قرن ۲۱ فکر میکنن به یه بازی نیم بدن ارزش بازی میاد پایینD:
keep hard work you fools
مشاهده 8 پاسخ دیگر
قطعا فورزا هوریزون 1234 و فورزا اسپورت 3467 و نید فور اسپید هات پورسوئیت و موست وانتد و کربن یهترین ریسینگ تاریخ اند و نباید با آشغالی هائی مثل گرند توریسمو 56 و اسپورت که متای 76 گرفت مقایسه بشند گران توریسمو باید با نید فور اسپید پی چک با متای 70 و خورده ای مقایسه بشه .
من که یک میلیون پول بازی به یا حتی 500000 تومنم به بازی نمیدم برای همین نا عدالتی ها و گرانی های حرام خورهای بازار ایران نسخه دمو فورزا هوریزون 4 رو دارم و 3 بار کامل تمامش کردم!! بعد تمام شدن مسابقاتش که 1 ساعت وقت میبره میشه تمام روز کامل تو محیط بهاری که آزاده رانندگی دور دور کرد!!..
فیفا 19 هم نسخه دموش گرفتم اونم برام اندازه یک میلیون ارزش داره و سرگرمم میکنه و با یونتوس تمام تیم ها رو میبرم لول legendery . بهترین ریسینگ فورزا هوریزون 4 . هر چه تو ادونچر و .... متوسط بود ماکرو تو ریسینگ مثل نسل 7 عالی بود ماکرو عالی تر شده هر کی قبول نداره متای هرزیون 3 و 4 ببینه و بعد متای گران توریسمو اسپورت رو ببینه متای 76 در مقابل 92 و 91ًً!!
خیلی داری میسوزی ،خب اب بریز کاره سختی نیست که
عیب نداره جاش ما انحصاری بازی میکنیم ،اسپایدر من داره پلات میشه تو مشغول باش
هر وقت خنک شد بگو
فقط وسط چرت گفتنات
فورتزا هست نه فورزا
اول اسمشو یاد بگیر
فوق العاده بازی جذابی به نظر میاد و امیدوارم یه روز بتونم وان ایکس با کنسول بعدی مایکروسافتو بخرم که بتونم تجربش کنم
انشالله هرکی هر کنسول و بازی ای میخواد بتونه بخره و تجربه کنه مخصوصا شاهکارایی مثل این بازیا حیفن اگه تجربه نکنیم .
من از نسخه ۳ به بعد همه ی فورزا هارو بازی کردم بنظرم نسخه ۴ و هورایزن ۳ بهترین بودن ، البته گرن gt sport هم بازی کردم اما به اخر هفته نکشید که بردم فروختمش نمیدونم چرا ، شاید چون به فورزا عادت کرده بودم
آره ما هم باور کردیم


نه عزیزم تو از گرن توریزمو خسته نشدی اون ازت خسته شد از بس که حرفه ای بود
مشاهده 3 پاسخ دیگر