فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
محتویات اضافه برنامه‌ریزی شده پس از عرضه Darksiders 3 مشخص شد

عنوان Darksiders III که ماه آینده منتشر خواهد شد جنبه متفاوتی از آخرالزمان را  از دید Fury، یکی از چهار اسب سوار افسانه‌ای، به تصویر خواهد کشید. به طور حتم او در داستان اصلی یک داستان جذاب را روایت خواهد کرد اما چندی پیش ناشر بازی اعلام کرد که آن‌ها در آینده محتویات دانلودی اضافه را عرضه خواهند کرد که بازیکنان را به چالش می‌کشد.

به گزارش پردیس‌گیم و با توجه به اعلانات سازنده بازی، Gunfire Games، و ناشر آن، THQ، پس از عرضه بازی شاهد دو بسته از محتویات اضافه خواهیم بود. یکی از آن‌ها مهارت نبرد شما را در مقابل یورش دشمن‌ها در موج‌های مختلف به چالش خواهد کشید و دیگری شما را به ماجراجویی جدیدی می‌برد که در طول آن باید با سرسخت‌ترین دشمنان خود در این عنوان مقابله کنید.

در ادامه به طور مختصر هر بسته را توضیح می‌دهیم:

The Crucible

حضور Fury باعث شده که موجودی عجیب میل به چالش کشیدن مهارت‌های مبارزه او را پیدا کند. Fury دعوت او را می‌پذیرد و به مکانی جدید با نام Crucible وارد خواهد شد. Fury در این مکان با موج‌های مختلفی از دشمنان مبارزه خواهد کرد که شانس به دست آوردن جایزه را نیز دارد.

Keepers of the Void

بنا به خواسته Vulgrim، شخصیت اصلی بازی، Fury، باید به Serpent Holeهای معروف سری وارد شود و با یک تهدید باستانی و قدیمی مبارزه کند و آن را از بین ببرد. در این مکان شاهد پازل‌ها و معماهای جدیدی خواهید بود و دشمنان قوی‌تری وجود خواهند داشت که توانایی‌های Fury را به چالش می‌کشند. Fury در این مکان سلاح جدیدی را به دست خواهد آورد اما بالاترین جایزه این منطقه زره The Abyssal است.

Darksiders 3 در تاریخ 6 آذر برای سه پلتفرم PS4 ،Xbox One و PC عرضه خواهد شد.

نوشته شده در: 20 مهر 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود موسیقی متن بازی Darksiders III
  • Darksiders 3
  • Darksiders 3
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

اینطور تنفر ورزیدن سمت یک بازی، بخصوص وقتی اون بازی یا فرنچایز از مورد علاقه هات هست، کار کاملا سطحی شاید محسوب بشه ولی امیدوارم Darksiders 3 با سر بخوره زمین! اول از همه مسئله داستانش بود که باز عقب گرد زدن...حالا Crucible، که در نسخه قبلی کاملا رایگان بوده و اصلا باید باشه! (فرض کنین بخواین توی DMC بخش Bloody Palace رو بصورت پولی برین! اونم 10 دلار!!) و زره اصلی سوارکارها یعنی Abyssal Armor رو فرو کردن تو DLCهای پولی! نسخه Deluxe این بازی بعد از انتشار حدود 80 دلار خواهد بود...حالا دقیقا چرا باید 20 دلار بیشتر پای محتوایی بدیم که توی هر نسخه رایگان بوده؟ خدا داند! لعنت به ناشرش! همین موارد ریز و بیخود قشنگ گند میزنه به عشقی که نسبت به یک بازی داری! من واقعا هایپ بودم ببینم توی Crucible ایندفعه Wicked K چه کار میکنه ولی حالا عمرا بازی رو بخرم! به امید روزی که صرفا به جای نون خالی، بقیه محتویات ساندویچ گیم رو هم بهش اضافه کنن، نه بعنوان DLC فقط!
اه چرا گناه داره ممکنه عالی نشه ولی بازی خیلی خوبی می شه
گناه رو ما داریم دوست عزیز که باید بخاطر 2 تا از مواردی که باید و باید در بازی رایگان باشن 20 دلار اضافه میدیم، حتی اون Serpent Holeهای نسخه اول هم تو DLC دوم قرار دارن، یکهو بگن برای شروع بازی هم 5 دلار باید اضافه بدین دیگه!