جنگ خان‌ها
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
به نظر می‌رسد Death Stranding وارد فاز بهینه‌سازی گرافیکی شده است؛ کوجیما هنگام ترک Konami گمان می‌کرده همه چیز از دست رفته است

به نظر می‌رسد Death Stranding وارد فاز بهینه‌سازی گرافیکی شده است؛ کوجیما هنگام ترک Konami گمان می‌کرده همه چیز از دست رفته است

همان‌طور که می‌دانید چند وقتی از معرفی بازی Death Stranding می‌گذرد؛ این بازی اولی عنوانیست که توسط استودیو جدید "هیدئو کوجیما" یعنی Kojima Productions در دست توسعه بوده و تاریخ انتشار آن نیز هنوز مشخص نشده است. اگرچه، با توجه به گزارش اخیر به نظر می‌رسد به تاریخ انتشار بازی نزدیک باشیم.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از WCCFTech، در ماه سپتامبر یک گزارشگر ژاپنی به نام "آساهی شیمبون" (Asahi Shimbun) مصاحبه‌ای با "هیدئو کوجیما" داشته است. بنابر این گزارش، به نظر می‌رسد بازی وارد فاز بهینه‌سازی گرافیکی شده و "کوجیما" با تجربه‌کردن بخش‌های مختلف آن،‌در حال ایرادگیری و بهبود بازی است. تمامی المان‌های گیم‌پلی نیز از تابستان در کنار هم قرار گرفته‌اند.

"کوجیما" درباره جدایی‌اش از Konami نیز صحبت کرده است. با اینکه او هنوز نمی‌تواند به صورت کامل و آشکار درباره این موضوع صحبت می‌کند، اشاره کرده که بعد از خروج از Konami احساس می‌کرده همه‌چیز از دست رفته است. مخصوصا که دیگر نمی‌توانسته در هیچ‌کدام از بازی‌هایش از نام و نشان Metal Gear استفاده کند. بعد از جدایی، "کوجیما" قصد داشته چندین سال استراحت کند ولی اطرافیانش توصیه کرده‌اند که باید در اسرع وقت پروژه‌ای جدید را شروع کند. او در نهایت شروع به کار کرده و در نتیجه Death Stranding خلق شده است.

چند روز پیش نیز "تروی بیکر"، یکی از صداپیشگان بازی در مصاحبه‌ای درباره بازی و روند توسعه آن صحبت کرده که در زیر می‌توانید بخشی از آن را مطالعه نمایید.

"من از دانستن این نکته متحیر شدم، و امیدوارم گفتن آن مشکلی نداشته باشد، ولی برای تقریبا 2 سال تمامی داستان بازی در ذهن او بوده است. وی هیچ چیزی از آن را برروی کاغذ نیاورده و تنها همه‌ی آن را در ذهن خود داشته است. اگر از او چیزی می‌پرسیدید، کاملا درست و دقیق جواب آن را می‌داد. اوضاع دقیقا مثل Metal Gear است. من هیچ وقت با چنین کسی که نیاز باشد تا این حد به او اعتماد کنم کار نکرده‌ام، چرا که همانند این است که بدون دیدن وارد جایی شوید. و او گروهی شگفت‌انگیز از افراد را برای ساخت یک بازی متحیرکننده پیرامون هم جمع کرده است. این عجیب است ولی من هیچ ایده‌ای ندارم که بازی چه زمانی برای عرضه آماده خواهد شد. به نظرم فیلم‌برداری من و "نورمن" تمام شده است، ولی خب شاید در اشتباه باشم. من عاشق بازی‌کردن این نقش هستم ."

عنوان Death Stranding در تاریخی نامعلوم به صورت انحصاری برروی کنسول PlayStation 4 منتشر خواهد شد. در پایان لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته شده در: 18 آبان 1397
دسته: مطلب متفرقه، Death Stranding
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Death Stranding
  • Death Stranding | The Game Awards 2017
  • دانلود تریلر Death Stranding
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

کوجیما و کونامی هیچ وقت با هم مشکل به هم نزدن، اینا همش دروغه تبلیغاتیه و dead stranding یه نسخه دیگه از metal gear هست.
البته من دوست دارم اینجوری باشه
سونی و کوجیما.اسم هر یک از اینها رو یه تریلی هم نمیتونه یدک بکشه فرض کنید این دو تا کنار هم چه شودراستی آمار سوپردیتا رو هم در مورد سرویس ها و خدمات آنلاین شرکتها کار بکنید
موفقیت ها خیلی زیاده احسان ولی این موردی که گفتی خیلی خفن بود. نویسنده مایکرو فن برگشته تا کمک کنه چهارتا موفقیت برای رقیب سرچ و پیدا کنه بلکه فرجی شد
اووف اون آمار فقط خبرش تو سایت بیاد
فن اسلیر سه ماه تو سایت پیداش‌نمیشه :))))
مشاهده 6 پاسخ دیگر
فقط امید به موفقیت باکوله باری از هایپ
امثال کوجیما باید با سونی کار کنن چون فقط این کمپانی بودجه ساخت یه ایده به این عجیبی که تو ذهن سازنده هست رو تقبل میکنه و با وجود جو منفی و مسخره کردن هنوز هم حمایت میکنه. یعنی میشه تو game awards تاریخ انتشار بازی مشخص بشه؟؟ .
اگر هم این اتفاق نیفته از اون ور عجب e3 2019 ه رو سونی داره چون تاریخ انتشار حدودی بازی های خفن انحصاری رو مشخص میکنه و اگر هم تو مراسم بهترین بازی سال تریلر گیم پلی نداشته باشیم از death stranding, میره برای e3 که هایپ رو چند برابر میکنه برای خرداد.
sony make believe