فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
جدول فروش هفتگی بریتانیا: صدرنشینی عنوان Spyro: Reignited Trilogy
صفحه شخصی من وبلاگ من - دانشجوی ترم سه مترجمی زبان انگلیسی. دوست...
User_image

spyro reignited trilogy

به نظر می‌رسد که شخصیت نمادین پلتفرمینگ دهه 90 میلادی و اژدهای دوست‌داشتنی،‌ Spyro، توانسته است با گرفتن جایگاه اول جدول فروش هفتگی بریتانیا از عنوان Red Dead Redemption 2 و فرستادن آن به جایگاه دوم، شروع بسیار خوبی با عنوان Spyro: Reignited Trilogy داشته باشد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از سایت DualShockers و طبق گزارش منتشر شده از سایت GamingIndustries.biz، عنوان Spyro: Reignited Trilogy به همراه عناوین Fallout 76 ،Fortnite: Deep Freeze Bundle ،Hitman 2 و !Pokemon: Let's Go, Pikachu/Eevee شش عنوان جدید عرضه شده در هفتۀ قبل از تشکیل می‌دهند.

به دنبال عنوان Spyro: Reignited Trilogy، داغ‌ترین عنوان جدید این هفته، بازی پسا-آخر الزمانی شرکت Bethesda، عنوان Fallout 76 است که به آسانی جایگاه سوم جدول را گرفته است. ظاهراً "پیکاچو"، شخصیت نمادین سری Pokemon، از همتایش "ایوی" پرطرفدارتر بوده است و عنوان Pokemon: Let's Go, !Pikachu در جایگاه چهارم و عنوان !Pokemon: Let's Go, Eevee پشت سر آن و در جایگاه ششم قرار گرفته‌اند. عنوان Hitman 2 هم بی سر و صدا به جایگاه دهم جدول رسیده است.

علاوه بر عنوان غرب وحشی افسانه‌ای شرکت Rockstar Games که در جایگاه دوم جدول قرار دارد، سه عنوان دیگر به جدول هفتگی 10 عنوان پرفروش بریتانیا بازگشته‌اند: FIFA 19 ،Call of Duty: Black Ops 4 و Mario Kart Deluxe.

فهرست 10 عنوان پرفروش هفتۀ گذشته بریتانیا در زیر آمده است:

1- Spyro: Reignited Trilogy

2- Red Dead Redemption 2

3- Fallout 76

4- Pokémon: Let’s Go, Pikachu!

5- FIFA 19

6- Pokémon: Let’s Go, Eevee!

7- Call of Duty: Black Ops 4

8- Fortnite: Deep Freeze Bundle

9- Mario Kart 8: Deluxe

10- Hitman 2

عنوان Spyro: Reignited Trilogy هم‌اکنون برای کنسول‌ Xbox One و PS4 در دسترس است. این عنوان شامل سه بازی Spyro 2: Ripto's Revenge ،Spyro the Dragon و Spyro: Year of the Dragon است.

نوشته شده در: 28 آبان 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر بازی Spyro Reignited Trilogy
  • Spyro Reignited Trilogy
  • Spyro Reignited Trilogy
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

spyro واقعا عالی بود دهه 90 ...میدونم سن اکثرتون قد نمیده و یه علامت سوال بزرگ تو سرتون درست شده که مگه میشه یه همچین بازی یی بشه نفر اول لیست یه بازی دیگه هم هست که اونم بیاد میترکونه اونم beyound good and evil 2 هستش اینم یکی از شاهکارای 20 سال پیشه .....و احتمل نسخه بازسازی شده final fantasy vii هم میترکونه شک نکنید
به شخصه میبینم که gta در 10 تای اول نیست
چشم ها رو باید شست
جور دیگر باید دید
@mehrdad
خب نیست دیگه!!!