فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
Ashen زودتر از آنچه فکر می‌کنید عرضه خواهد شد
صفحه شخصی من - Telegram: @Anhedonistt Instagram ID: Anh...
User_image

به نظر می‌رسد قرار بود عنوان Ashen و تاریخ انتشارش یکی از سورپرایزهای جذاب مراسم The Game Awards باشد که البته این سورپرایز از بین رفت. هر دو فروشگاه Xbox و Windows اطلاعاتی را لو دادند که قرار بود یک سورپرایز باشند. دو فروشگاه مذکور تاریخ عرضه بازی را 7 دسامبر(جمعه) مشخص کردند که همزمان با مراسم TGA 2018 می‌باشد.

جالب است بدانید این بازی، یک عنوان مستقل ساده نیست بلکه خاص بودن و فضای ویژه آن باعث شده بود بازیکنان زیادی به سمت آن جذب شوند و از زمان رونمایی آن در کنفرانس مایکروسافت E3 2017 شاهد هیچ اطلاعات دیگری نبودیم و تاریخ انتشار آن نیز نامعلوم بود.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از GamingBolt، فضای خالی مورد نیاز بازی بر روی Xbox One نیز مشخص شده است که معادل 6.61 گیگابایت خواهد بود بدین معنا که زمان زیادی طول نخواهد کشید تا بازی را دریافت کنید، احتمالاََ حجم تقریبی نسخه PC نیز همینقدر می‌باشد.

لیست‌بندی مذکور پس از مدتی ویرایش شد و تاریخ عرضه برداشته شد اما توانستیم تصویری از آن را تهیه کنید که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید:

نظر شما در این باره چیست؟ آیا عرضه ناگهانی این عنوان امیدوارکننده شما را هیجان زده خواهد کرد؟

نوشته شده در: 15 آذر 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود گیم پلی بازی Ashen
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

فیل و افرادش باید حواسشونو بیشتر جمع کنند سوپرایزشون لو نره
من به محض اینکه تو استور دیدمش چکش کردم. تریلرش هم پخش شد. اما بعد از به ساعت دیدم صفحه این بازیو از استور برداشتن. اسم بازیو که سرچ کردم چیزی پیدا نمیکرد. گرافیک هنریه بازی خیلی جذابه. میتونه یکی از بهترینها بشه