فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
ساختمان استودیوی Infinity Ward به علت تهدید به بمب‌گذاری تخلیه شد

ساختمان سازنده و توسعه دهنده عنوان سال آینده سری Call of Duty، استودیو Infinity Ward امروز بعد از تهدید به بمب گذاری تخلیه شد.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از DualShockers، ساختمان Infinity Ward توسعه دهنده عنوان سال آینده Call of Duty و خالق این سری اوایل امروز پس از آنکه فردی از طریق یک ایمیل تهدید کرد که استودیو Woodland Hills واقع در کالیفرنیا را منفجر خواهد کرد، تخلیه شد.

در حالی که جزئیات خبر این تهدید محدود است، Kotaku گزارش می دهد که فرد تهدید کننده خواستار پرداخت 20،000 دلار به صورت بیت کوین بوده است. طبق این گزارش، پلیس از کارکنان خواسته تا ساختمان را تخلیه کنند و آنها هم بدون هیچ مشکلی همین کار را کردند.

استودیو Infinity Ward در حاضر در میانه راه ساخت عنوان سال بعد سری Call of Duty است که طبق شایعات به نظر می رسد این عنوان Modern Warfare 4 باشد اگرچه این شایعه هنوز به هیچ شکل تایید نشده است. این استودیو پیش از این بر روی عناوینی همچون سری Modern Warfare و همچنین Ghosts و Infinite Warfare کار کرده بود.

تا زمان نگارش این متن هنوز از اینکه این استودیو دقیقاً در چه وضعیتی به سر می برد خبری در دست نیست،؛ Activision، شرکت مادر و ناشر این استودیو هنوز درباره این اتفاق نظری نداده است.

نوشته شده در: 23 آذر 1397
دسته: خبر، Call of Duty 4: Modern Warfare
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

discord اومده زده رو دست epic game داره فروشگاه میزنه با نرخ صود ۱۰-۹۰
کلا همه که دارن فروشگاه میزنن ای کاش یکیشونم به فکر خریدار باشه جای سازنده که تا به حال بهترین قیمت برای steam
بعضی اوقات برای تفر از کسی یا چیزی نیاز به دلیل نیست
کار مندز بوده
کاره عوامل DICE بوده ، دمشون گرم
این روز ها همه تهدید به بمب گذاری میشن
شما چطور؟
دوستان تنها راه نجات صنعت گیم از Fortnite تهدید کردن Epic Games و تعطیل شدن شرکت و سرور های این بازیه اشغال هست زود برید به Epic Games ایمیل بزنید

من از اين كامنت شما اينطوري برداشت ميكنم كه شما از اون دست افرادي هستين كه قبل از ورود به بازي توي لابي كشته ميشه و جنازش وارد بازي ميشه XDتنفر از يه بازي اونم بدليل بلد نبودن اين اجازه رو بهت نميده كه به سازندش توهين كني ...

دوستان Fortnite فن شناسایی شد
نه اشتباه متوجه شدی ، من Fortnite بازی کردنم عالی بود!!! البته تا وقتی که pubg رویه اکس باکس نیومده بود که اونم یه بار رفتم مسابقه ولی زیاد موفق نشدیم ...
در کل شوخی بود جدی نگیر منم به Epic توهین نکردم کی به خالق gears of war توهین میکنه؟!
مشاهده 8 پاسخ دیگر