فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
خریدهای درون برنامه‌ای احتمالا به Battlefield V اضافه خواهد شد

به نظر می رسد که بعد از فروش ضعیف بازی، EA و DICE هر کاری انجام می دهند تا این اتفاق را جبران کنند.

به گزارش پردیس گیم، یکی از کاربران Reddit به تصویری دست پیدا کرده است که نشان می دهد خریدهای درون برنامه‌ای از تاریخ 28 دی ماه به بازی Battlefield V اضافه خواهد شد.

البته احتمالا لوت باکس به بازی اضافه نخواهد شد ولی اضافه شدن خرید های درون برنامه ای به بازی قطعی به نظر می رسد. نکته جالب این جاست که همه‌ی اینها در حالی اتفاق می افتد که بازی هنوز از لحاظ محتوا ناقص است و برای مثال مد بتل‌رویال هنوز به بازی اضافه نشده است.

EA اعلام کرده است که پول درون بازی یعنی Battlefield’s currency فقط برای اشیای تزیینی کاربرد خواهد داشت یعنی گیم‌پلی بازی تحت تاثیر این خریدهای درون برنامه ای قرار نخواهد‌گرفت. مسئله این است که شاید بعضی بازیکنان به این وسایل تزیینی توجه نکنند، ولی هدف EA گروهی از بازیکنان است که نمی توانند در مقابل خرج کردن پول برای خرید این اشیا مقاومت کنند.

نوشته شده در: 3 دي 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر جدید Battlefield V
  • دانلود تریلر Battlefield V
  • دانلود تریلر بازی Battlefield V
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

آقا کلی توهین به طرفدارها کرده هیچی ، بازی ناقص رو باقیمت کامل داده به بازار هیچی ، پرداخت درون برنامه ای هم میخواد اضافه کنه به بازی؟؟؟ حیای گربه هم خوب چیزیه
یکی از بدترین اشتباهات دایس و ea
نباید دوباره به جنگ جهانی میپرداختند.باید چند سالی به این موضوع استراحت می دادند. همچنین فکر میکنم که دلیل مهمی که باعث میشه این بازی خوب فروش نکنه، بتلفیلد ۱ هست. چون هنوزم که هنوزه کلی هیجان داره.
بالاخره باید به یه بهانه جیب گیمر ها رو بزنه حداقل ایتم هاش فقط رنگ اسلحه و لباس باشه رو گیم پلی تاثیر نزاره!!