فوتبال رو آنلاین ببین!
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
دیجی اکانت فروش اکانت قانونی بازی PS4
بانجی امتیاز Destiny را کاملا تصاحب کرد؛ همکاری Bungie و Activision پایان یافت!

به گزارش پردیس گیم، ساعاتی پیش، شرکت Bungie به صورت رسمی اعلام کرد که تمامی حقوق و امتیاز نشر بازی Destiny را تصاحب کرده و با پایان یافتن همکاری آن ها با شرکت Activision ، از این پس این کمپانی ناشر فرنچایز Destiny خواهد بود.

البته کمپانی Activision و Blizzard خاطر نشان کردند که پشتیبانی Destiny 2 برروی سرویس BattleNet ادامه خواهد یافت و بازیکنان نگران قطع شدن سرور ها یا به وجود آمدن اختلال نباشند. با متن اعلامیه‌ی بانجی همراه باشید :

"در سال 2010 ، زمانی که ما برای اولین بار همکاری خود با شرکت Activision را آغاز کردیم، صنعت بازی های ویدیویی در وضعیت بسیار متفاوتی قرار داشت. ما به عنوان یک استودیوی مستقل که قصد داشت یک تجربه‌ی کاملا جدیدی بسازد، به دنبال همکاری بودیم که به ما ایمان داشته باشد. ما دیدگاه و برنامه ای برای Destiny داشتیم و به آن باور داشتیم. منتها برای عرضه‌ی بازی ای با آن وسعت، به حمایت و همکاری یک ناشر بزرگ نیاز داشتیم."

"با همکاری اکتیویژن، ما توانستیم یک محصول ویژه خلق کنیم. تا امروز، فرنچایز Destiny توانسته است که بیش از 50 بازی و افزونه متفاوت را برای گیمرهای سراسر دنیا فراهم کند. از همه مهم تر، ما شاهد یک جامعه‌ی قابل توجه بودیم. میلیون ها نگهبان (Guardians) قدرتمند برخاستند و Destiny را در آغوش گرفتند، با یکدیگر بازی کردند، خاطرات خوشی را ثبت کردند و به اشتراک گذاشتند، و حتی کارهایی فراتر از بازی ای که ما ساخته بودیم را انجام دادند؛ آن ها یک تاثیر مثبت برروی زنده‌ی روزمره‌ی مردم گذاشتند."

"ما از همکاری هشت ساله‌ی خود خوشحال شده ایم و از Activision بابت همکاری اش در ساخت Destiny تشکر می کنیم. حالا که به آینده نگاه می کنیم، دوست داریم اعلام کنیم که Activision حقوق نشر بازی Destiny را به Bungie واگزار می کند. اکنون با جامعه‌ی قابل توجهی که در Destiny داریم، ما آماده ایم که بازی هایمان را خودمان نشر کنیم و Activision هم برروی پروژه های مرتبط با IP ـهای خودش تمرکز کند."

"با افزونه‌ی Forsaken ، ما یادگرفتیم، گوش دادیم، و یاد گرفتیم که بازیکنان از یک تجربه‌ی عالی Destiny چه می خواهند. مطمئن باشید که چیزهای بیشتری از این دسته محتواها در راه است. ما قصد داریم به انتشار محتوای برنامه ریزی شده‌ی Destiny ادامه دهیم و تجربیات فصلی بیشتری را در ماه های آینده ارائه دهیم. علاوه بر این، سورپرایزهای ویژه ای هم در رابطه با برنامه های آینده برای جامعه‌ی طرفداران خود داریم!"

در ادامه، شرکت Activision هم بیانیه‌ی زیر را به اشتراک گذاشت :

"متشکرم، نگهبانان (Guardians). این باعث افتخار ما هست که توانستیم به خلق شدن جهان Destiny به شما کمک کرده باشیم."

در سال 2010 شرکت Activision اعلام کرده بود که یک قرارداد ده ساله با شرکت بانجی بسته است که مبنی بر آن، این شرکت تا 10 سال حق نشر و پخش تمامی بازی های آینده‌ی Bungie در سراسر جهان را در اختیار می گیرد.

خب مشخصا این یک قرارداد مدت دار بود و Bungie توانست همچنان مستقل بماند و در نهایت امتیاز فرنچایز Destiny را هم کسب کند. این درحالیست که بانجی در همکاری قبلی خود با مایکروسافت، امتیاز Halo را بدست نیاورد.

نوشته شده در: 21 دي 1397
دسته: مطلب متفرقه، Destiny 2
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Destiny 2 Beta [the farm]
  • Destiny 2 – Official Live Action Trailer – New Legends Will Rise
  • Destiny 2 PS4 Pro vs Xbox One S Graphics Comparison
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

بانجی تا به حال با دو ناشر مورد دار!!! همکاری داشته که از دست هر دو هم خوشبختانه قسر در رفته ،بنظرم آقا بالاسر نداشته باشن خیلیمناسب تره مثل اینسومنیاک.. بهتر میشه پدر معنوی هیلو برای همکاری یا بره به سمت تیک تو که برای ساخت دنباله بایوشاک در نبود کن لوین بهترین گزینه اس سوابقشون هم که روشنه یا اینکه با سونی استارت یه پروژه حاه طلبانه رو بزنه بعید ،میدونم بهتر از سونی و تیک تو برا بانجی پیدا بشه، قدر زر زرگر شناسد حیف نیس خدایی با این ناشرای دوزاری بدرد نخور که همه چیز رو صرفا تو سیزن پس و دی ال سی یا بازی های انلاین محور میبینن کار کنه..
مثل اینکه شما اصلا دستینی بازی نکردی
الکی نیست که دنیای به این بزرگی و جامعه ای که درست کردن و درست شده رو ول کنن برن سراغ بازی دیگه
هنوز 24 ساعت از جداشدنون از اکتیویژن نگذشته اساتید فروختنش به سونی و از هیلو کیلر رونمایی کردن!
از دست این شرکت نجس هرچیزی ازاد بشه جای شکر گزاری و خوشحالی داره
خریت شاخ دم نداره اکتیوژن خوراک انداختن بازی های که از رده داره کم کم خارج میشه به این اونه اینجور بازی ها فقط شماره های اولش عالیه کم کم شماره های بعدیش مزخرف میشه زمانی باید میخرید که داشت شماره 1 destiny رو میساخت نه الان ماکروسافت بنده خدا گیج بیج هنوز در ب در دنبال بازی انحصاری میگرده نمیدونه چی کنه
مشکل اینه اکتیویژن بازی هارو اول آشغال میکنه بعد میندازه به مردم
وگرنه diablo نه از رده خاج بود نه مشکلی داشته که الان داره خراب میشه
الان وقتشه که سونی بانجی رو بخره
برای ip بعدیشون یه ناشر چینی 135 میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده در ضمن این استودیو از فروش دو بازیش کلی پول درآورده که تونست حقوق Destiny رو بخره پس خیر نیازی به پول ندارن پس احتمالش خیلی کمه که کسی بخرتش
بانجی الان "self-publishing" شده اینطوری که میگن
بدون شک بهترین خبر سال 2018 یا شاید هم 2019...
bungie now controls its own destiny :D (اندرو وبستر :D)
destiny را خدا آزاد کرد
چه عجب یه خبره خوبم شنیدیم
جسارتا "برخیزیدند" اشتباه است. "برخاستند" درست تره به نظر